Вегетаріанство. За і проти.

Як Ви відноситесь до вегетаріанства???

  • Проти

    Голосів: 8 72.7%
  • За

    Голосів: 3 27.3%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    11
  • Опитування закрито .

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
то вам думаю пізніше і на ліки не шкода....
але то буде потім...
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Звісно кіло гречки у 10 раз дешевше м"ясної філейки, но їсти гречку без м"яса
Їсти гречку без м"яса можна. Проте, саму гречку все життя їсти не будеш. А от фрукти і овочі зараз коштують теж недешево.
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
kredit_s,
Не думала,что буду спорить с человеком,который пропагандирует восточную философию.Хорошо.Почистите себе сперва голову(литературы много),тело(11 ступеней).И потом послушайте,что скажет Вам ваше тело.Такого оно Вам не скажет:тело наше хочет поспать подольше, да пожрать побольше .Поверте-мои подсчеты будут скромнее Ваших.
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Знахарь сказав(ла):
насправді з нашими продуктами наші організми зараз настільки спортилися...що людина вже не в змозі зрозуміти, що їй більше підходить...алкоголь, різні хімічні добавки, приправи, майонези, кетчупи, консерви да і взагалі всі продукти супермаркетів - вони настільки вбивають мікрофлору кишечника, що людина стає таким біороботом для її добування і переварювання. Останнім часом все більше і більше людей живуть за принципом "життя заради їди", а не навпаки!
Ну то не вживай отого всього.. чого ж ти?

Так це шкідливо, але ж це і смачно, швидко та зручно, тут уже кожен вибирає в залежності від стилю життя, світогляду і можливостей.

kredit_s сказав(ла):
просто належні нагоди проходять біля вас постійно ..
Не так уже і постійно, і все ще залежить від бажання людини і своєчасності цієї нагоди.
Ось наприклад: сиділа якось я скучала, та й лазила по форуму, зайнятитись чимось потрібним не було чим, а чимось корисним було відверто лінь, і навіть чимось звичним цікавим не було бажання. І от натрапила я на тему де дуже гарно, докладно і наглядно було описано як плести фенічки. Вірішила спробувати, мені сподобалось.
Ось так заняття до якого я зовсім ніколи не прагнула, і про яке не думала, при належні нагоді і з добрими вчителями захопило мене. А могло б бути зовсім інакше, якби це було не в той день, чи матеріали викладені там були гіршими.
Можливо так би могдо бути і з вашим вегетаріанством. Тут ще й виявляється це неабияка економія )))
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
правильно повинні ж фармацевти бабло косить
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Bu_sh_ka сказав(ла):
kredit_s,
Не думала,что буду спорить с человеком,который пропагандирует восточную философию.Хорошо.Почистите себе сперва голову(литературы много),тело(11 ступеней).И потом послушайте,что скажет Вам ваше тело.Такого оно Вам не скажет:тело наше хочет поспать подольше, да пожрать побольше .Поверте-мои подсчеты будут скромнее Ваших.
давайте порахуємо

добавлено через 13 минут
Масло 2.5 кг 54 135
Творог 1.5 20 30
Сир голланд 1 кг 50 50
Гречка 1кг 5 5
Рис 1кг 10 10
Картопля 20 3 60
Вермишель 6 6
Сметана 1.5 10 15
Спеції 15
Мед 1 л 30-40 40
Банани 2 10 20
Яблуки 2 7 14
Мандарини 1 10 10
Цукор 1 8 8
Лимони 0.5 16 8

Овочі 50-80
на місяць
десь біля 500 грн на 3 чол...панове коректуйте якщо можна..
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
kredit_s сказав(ла):
то вам думаю пізніше і на ліки не шкода....
на які ліки? (звісно якщо не виведуть новий вірус і не назвуть його наступною твариною)
я не їм одне м"ясо, тобто раціон у мене повноцінний,
а от від того самого молока мені приходиться купляти ліки уже зараз :-(
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Bu_sh_ka чекаємо на ваш підрахунок

добавлено через 55 секунд
потім дізнаєтесь...
а молоко треба знати коли пити і скільки

добавлено через 59 секунд
до речі молоко я забув
+молоко грн 100

добавлено через 5 минут
Авария сказав(ла):
Ну то не вживай отого всього.. чого ж ти?

Так це шкідливо, але ж це і смачно, швидко та зручно, тут уже кожен вибирає в залежності від стилю життя, світогляду і можливостей.


Не так уже і постійно, і все ще залежить від бажання людини і своєчасності цієї нагоди.
Ось наприклад: сиділа якось я скучала, та й лазила по форуму, зайнятитись чимось потрібним не було чим, а чимось корисним було відверто лінь, і навіть чимось звичним цікавим не було бажання. І от натрапила я на тему де дуже гарно, докладно і наглядно було описано як плести фенічки. Вірішила спробувати, мені сподобалось.
Ось так заняття до якого я зовсім ніколи не прагнула, і про яке не думала, при належні нагоді і з добрими вчителями захопило мене. А могло б бути зовсім інакше, якби це було не в той день, чи матеріали викладені там були гіршими.
Можливо так би могдо бути і з вашим вегетаріанством. Тут ще й виявляється це неабияка економія )))
швидкий і зручний шлях в лікарню,а потім в могилу...не дарма ж говорять що ми копаємо ложкою шлях в могилу...
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
А свою жену для этого Вы сможите сделать вегетарианкой? Могу написать сколько трачу на питание себе-в месяц,неделю,день.Ем натуральные продукты.Аллергия на рыбу и молочные продукты-их не ем.Будем счетать или поверите на слово?Вес соответствует росту( по формуле "идеальный",даже без поправок на возраст)
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
kredit_s сказав(ла):
потім дізнаєтесь...
а молоко треба знати коли пити і скільки
та ні якщо ви вже почали казати, то краще договорити до кінця.
А на рахунок молока, не важливо коли і скільки, мій організм його не сприймає.


kredit_s сказав(ла):
кіло на людину - жирок, ви їсти самі готуєте?
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
а это ее выбор ...насилие не наш путь...
можете писать просто мою суму делим на три вот и выйде рацион на одного человека только разпишите на что...

добавлено через 43 секунды
я орыэнтовно
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Авария сказав(ла):
Ну то не вживай отого всього.. чого ж ти?
а з чого ти взяла що я вживаю ці продукти?..хоча деколи за святковим столом бувають винятки
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
kredit_s сказав(ла):
швидкий і зручний шлях в лікарню,а потім в могилу...не дарма ж говорять що ми копаємо ложкою шлях в могилу...
До чого там ложка? Я вам про правильність і конкретність викладання інформації, про те, що ви хочете зібрати групу, не маючи належних знань і досвіду. Звісно "респект" вам за сміливість і самовпевненість, але ж..
kredit_s сказав(ла):
А Ви туди не збираєтесь? Як говориться: Всі там будемо. (І то не факт)
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
э три фактори час місце обставина якщо хоча б один не співпадає самий підходящий продукт може стати ядом
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
kredit_s сказав(ла):
Масло 2.5 кг 54 135
Творог 1.5 20 30
Сир голланд 1 кг 50 50
Гречка 1кг 5 5
Рис 1кг 10 10
Картопля 20 3 60
Вермишель 6 6
Сметана 1.5 10 15
Спеції 15
Мед 1 л 30-40 40
Банани 2 10 20
Яблуки 2 7 14
Мандарини 1 10 10
Цукор 1 8 8
Лимони 0.5 16 8

Овочі 50-80
на місяць
десь біля 500 грн на 3 чол...панове коректуйте якщо можна..
Вибачте, не дуже зрозуміла. Вам цього всьго вистачає на місяць на трьох? =-O
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Авария сказав(ла):
До чого там ложка? Я вам про правильність і конкретність викладання інформації, про те, що ви хочете зібрати групу, не маючи належних знань і досвіду. Звісно "респект" вам за сміливість і самовпевненість, але ж..

А Ви туди не збираєтесь? Як говориться: Всі там будемо. (І то не факт)
навіть якби я нічого не знав я б все рівно збирав би группу. Для того щоб разом рухатися в потрібному напрямку.
для тебе я нічого не знаю... але якщо хоча б кільком людям моє незнання принесе користь я буду задоволений...;)

добавлено через 3 минуты
_lola_ сказав(ла):
Вибачте, не дуже зрозуміла. Вам цього всьго вистачає на місяць на трьох? =-O

ну так...доця мала ...їсть небагато...
орієнтовно +молоко десь літрів 20-25
+ різні дрібниці поправляйте якщо я щось не написав
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Не треба перекручувати - я не казала "нічого". Просто Ви зовсім не окреслили рамки своїх знань, хоча б приблизно. Не розповіли про джерела з яких черпали інформацію. Не окреслили конкретного напрямку руху. Не сказали про можливості подальшого розвитку, про майстрів більш високого класу, яких обіцяли запрошувати. А оперувати загальними поняттями не важко.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Ну, з основного, того, чим можна наїстись: гречка, рис, вермішель, картопля - не вважаю, що це у Вас навіть на двох нормальний раціон розписаний. Я би ще зрозуміла, якби удар був на овочі, то у вас в місяць на овочі - приблизно 70 грн. ну, якщо сюди входить лише цибуля та морква - то воно вистачить цих грошей, якщо сюди добавити різні овочі, то на місяць - дика сумма якась - 70 грн. Ви давно в Нетішині?
З вказаних Вами літрів молока я бачу, що удар саме на нього, але молоко важке на шлунок взагалі-то. Я якби стільки молока вживала, - загнулась би вже. Кисломолочні продукти - так, корисно й можна багато. Але молоко....

А у Вас дійсно йде 500 грн в місяць на харчування сім"ї в Нетішині? Заздрю :).
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
kredit_s, а коли ви такі ударні дози молока вспіваєте випити?:)
За вашим графіком його можна пити з 21-00 до 8-00...вночі часто на горшок бігаєте? :)
Да і за інструкціями Аюрведи...ви ще в 22-00 повинні були піти в царство сну :-p
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
_lola_ сказав(ла):
Ну, з основного, того, чим можна наїстись: гречка, рис, вермішель, картопля - не вважаю, що це у Вас навіть на двох нормальний раціон розписаний. Я би ще зрозуміла, якби удар був на овочі, то у вас в місяць на овочі - приблизно 70 грн. ну, якщо сюди входить лише цибуля та морква - то воно вистачить цих грошей, якщо сюди добавити різні овочі, то на місяць - дика сумма якась - 70 грн. Ви давно в Нетішині?
З вказаних Вами літрів молока я бачу, що удар саме на нього, але молоко важке на шлунок взагалі-то. Я якби стільки молока вживала, - загнулась би вже. Кисломолочні продукти - так, корисно й можна багато. Але молоко....

А у Вас дійсно йде 500 грн в місяць на харчування сім"ї в Нетішині? Заздрю :).
ні трошки не так масло ми берем на масло заводі дешевше- основний акцент в моєму харчуванні саме масло - додаю практично у всі страви -звичайне і топлене. мед беремо у своїх. овочі - половина домашніх.
але ми сладкоїжки - ін на це ми можемо витратити ще 600:D а молоко пє в основному малеча+ молочні каші