Вегетаріанство. За і проти.

Як Ви відноситесь до вегетаріанства???

  • Проти

    Голосів: 8 72.7%
  • За

    Голосів: 3 27.3%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    11
  • Опитування закрито .

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
kredit_s,
Да,я проиграла, в месяц я на 166 грн-не пропитаюсь.Даже ,если из Вашего списка убрать сыр голанский,сметану,молоко. Масло с медом я ем меньше.Зато добавить 2 кг мяса.масла растительного,чай , кофе,капусту,баклажаны,фасоль,круп добавить,конфет и торт-балую себя.В Ваши 166грн-я точно не уложусь.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Знахарь сказав(ла):
kredit_s, а коли ви такі ударні дози молока вспіваєте випити?:)
За вашим графіком його можна пити з 21-00 до 8-00...вночі часто на горшок бігаєте? :)
Да і за інструкціями Аюрведи...ви ще в 22-00 повинні були піти в царство сну :-p
молоко пє доця + каші молочні. Я молока зараз мало пю.
ТОчно в 22.00 проблеми з режимом дня.
Відкриваю один таємний мотив збору групи по хатха йозі. Якщо знайдеться ще декілька фанатів,які захочуть збиратися до сходу сонця і займатися - це змусить дотримуватися мене режиму дня.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
kredit_s, і вам порада від мене....молока дуже багато ваша сімя вживає..краще більше сиру і кисломолочних продуктів вживайте. Тому що вже давно було доведено....що коровяче молоко також небезпечне для здоровя людини. А якщо вживаєте, то тільки кипячене....хоча воно тоді втрачає 80% корисних речовин, але тоді меньший ризик заразитися різними паразитами.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Bu_sh_ka сказав(ла):
kredit_s,
Да,я проиграла, в месяц я на 166 грн-не пропитаюсь.Даже ,если из Вашего списка убрать сыр голанский,сметану,молоко. Масло с медом я ем меньше.Зато добавить 2 кг мяса.масла растительного,чай , кофе,капусту,баклажаны,фасоль,круп добавить,конфет и торт-балую себя.В Ваши 166грн-я точно не уложусь.
да уложитесь спокойно У МЕНЯ НЕ 166 А ГДЕ ТО 200 С КОПЕЙКАМИ + сладости которых я ем наверно больше вас. скорее всего вы и выиграете . У вас получается дорого мясо и кофе.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Bu_sh_ka сказав(ла):
Да,я проиграла, в месяц я на 166 грн-не пропитаюсь.Даже ,если из Вашего списка убрать сыр голанский,сметану,молоко. Масло с медом я ем меньше.Зато добавить 2 кг мяса.масла растительного,чай , кофе,капусту,баклажаны,фасоль,круп добавить,конфет и торт-балую себя.В Ваши 166грн-я точно не уложусь.
Да я даже и без мяса и т.п. могу только мечтать пропитаться на 166 грн в месяц, это точно :). Потому и в шоке была слегка.
kredit_s,
А хлеб Вы едите?

добавлено через 1 минуту
kredit_s сказав(ла):
да уложитесь спокойно У МЕНЯ НЕ 166 А ГДЕ ТО 200 С КОПЕЙКАМИ + сладости которых я ем наверно больше вас. скорее всего вы и выиграете . У вас получается дорого мясо и кофе.
Нереально. Кофе не пью, а если забрать мясо, это ни капли не приблизит меня к 166-200 ;). Может, всё дело в том, что Вы в нашем городе недавно (вроде)? Цены еще не очень знаете. Плюс овощи свои.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
ДА, НО У НАС БЫЛ ПЕРИОД МЫ ГДЕ ТО МЕСЯЦ НЕ ЕЛИ. НЕ ХОТЕЛИ ПРОСТО+ У НАС ЕСТЬ ХЛЕБОПЕЧКА. МОЖЕМ ПЕЧЬ. О МУКУ ЗАБЫЛ!
ЛОЛА ТАМ НЕ 166 ГРН ТАМ ГДЕ ТО 250 НА ЧЕЛОВЕКА УХОДИТ+СЛАДОСТИ+ДОМАШН КОНСЕРВАЦИЯ!!!

добавлено через 7 минут
ЛОЛА МОЙ ЛИЧНЫЙ РАЦИОН В ОСНОВНОМ КАШИ НА МАСЛЕ. МАСЛА НЕ ЖАЛЕЮ.+КОНСЕРВАЦИЯ+ЧАСТЬ ДОМАШН ОВОЩЕЙ. ТВОРОГ И МОЛОЧНЫЕ ПРОДУКТЫ. пЬЮ ЧАЙ СЕЙЧАС РЕДКО ИЛИ КОМПОТЫ. +ЖЕНА ВАРИТ КЛАСНЫЕ СУПЫ. ДОЧЬ В САДИКЕ КУШАЕТ НУ + СЛАДОСТИ ВЫХОДИТ ГДЕ ОКОЛО 1000 С КОПЕЙКАМИ НО ЕСЛИ ЗАБРТЬ ВСЕ НЕНУЖНОЕ ТО НА ТРОИХ ДО 800 РУБ. я УВЕРЕН У ВАС ЗНАЧ. ЧАСТЬ ДЕНЕГ ЗАБИРАЮТ МЯСН ПРОДУКТы. цены то на них поднебесные.


5.3.6.Запрещено использование неразрешенных языков и кодировок, а также методов, усложняющих восприятие текста:

b)написание названий тем и сообщений ПРОПИСНЫМИ БУКВАМИ;
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
kredit_s сказав(ла):
У ВАС ЗНАЧ. ЧАСТЬ ДЕНЕГ ЗАБИРАЮТ МЯСН ПРОДУКТы. цены то на них поднебесные.
Да у нас в городе на всё цены поднебесные, не только на мясные продукты. Овощи и фрукты тоже стоят ого-го. К сладостям я не очень. А если стану кушать столько масла - в дверь не влезу ;) .

добавлено через 22 секунды
Писать Капслоком - дурной тон :).

добавлено через 1 минуту
Кстати, молочные продукты - они тоже недешевые совершенно ;).

добавлено через 2 минуты
kredit_s сказав(ла):
НО ЕСЛИ ЗАБРТЬ ВСЕ НЕНУЖНОЕ ТО НА ТРОИХ ДО 800 РУБ
Вот это как-то ближе к реальности.

[OFF]И вообще, давайте завтра продолжим, я с этой Вашей темой весь график отхода ко сну сегодня себе сбила.[/OFF]
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
_lola_ сказав(ла):
Да у нас в городе на всё цены поднебесные, не только на мясные продукты. Овощи и фрукты тоже стоят ого-го. К сладостям я не очень. А если стану кушать столько масла - в дверь не влезу ;) .

добавлено через 22 секунды
Писать Капслоком - дурной тон :).
за капслок извините... вам надо есть топленое масло ...в нормальных дозах и будет все ок в отличии от сливочного...надо наверно пару рецептов скинуть аюрведических - пальчики оближите и недорого....
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
kredit_s сказав(ла):
надо наверно пару рецептов скинуть аюрведических - пальчики оближите и недорого....
А вот за это скажу большое спасибо. :) Но уже завтра.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
да недешовые но стоят дешевле мяса на порядок.
я думаю дело не столько в мясе. - у на спросто любят вкусно поесть - и все думают что без мяса сытно -и вкусно не будет - просто есть аюрведические блюда - относительно простые и недорогие - вкусные!!! если предложить людям. я думаю вы бы оценили. по ходу надо бы выложить рецепты. и питательные
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
kredit_s,
Так и поделитесь с нами-люблю новые,но проверенные рецепты.А еще выпечку домашнюю люблю.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
у вас хороший вкус

добавлено через 1 минуту
может новую тему потом откроем аюрведическая кухня?
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
kredit_s сказав(ла):
у на спросто любят вкусно поесть
а де не люблять? чи в цьому є щось погане.
Звісно як каже Спаський "їжа повинна бути гидка", але він не каже що не потрібно щось їсти а щось не їсти, він наголошує на наявності в раціоні спецій, різного роду приправ і звісно солі.
kredit_s сказав(ла):
все думают что без мяса сытно -и вкусно не будет
наприклад я не думаю , я знаю.

kredit_s сказав(ла):
если предложить людям. я думаю вы бы оценили. по ходу надо бы выложить рецепты. и питательные
а ще краще наготовити і провести дегустацію

kredit_s сказав(ла):
может новую тему потом откроем аюрведическая кухня?
а може вже будете писати втій темі що вже створили??
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Знахарь сказав(ла):
Одна із самих популярних вегетаріанків світу Annette їй 64 роки.
ну ішо це нормально отак виглядати в її то віці? Хоча бачу що вона не вегетаріанка- їй приписують статус "сироїд" а це вже зовсім інша дієта.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
3o3o 3aP}|{aBeJIu, ти взагалі розбираєшся в темі?...може ти якусь медичну літературу читав?...одне що я зрозумів, що ти любиш мясо, але це не повід тут щось доказувати...тим більше якщо навіть поняття не маєш про тих людей, які займаються здоровим образом життя.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Знахарь сказав(ла):
.може ти якусь медичну літературу читав?
здебільшого документальні фільми дивився.
Знахарь сказав(ла):
але це не повід тут щось доказувати.
мені здається навпаки- якщо я люблю, а хтось починає доказувати шо мовляв не їжте його, то я маю якось відреагувати. Чи може в цій темі. відписують лише противники м"ясного?
Знахарь сказав(ла):
тим більше якщо навіть поняття не маєш про тих людей, які займаються здоровим образом життя.
на скільки я розумію здоровий спосіб життя - це коли людина активна, не має шкідливих звичок, але вибач мене з яких це пір вживання м"яса стало шкідливою звичкою ??? Так я згідний надмірне вживання ( тоді вже будь-якої їжі) є шкідливою звичкою також.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
а де не люблять? чи в цьому є щось погане.
Звісно як каже Спаський "їжа повинна бути гидка", але він не каже що не потрібно щось їсти а щось не їсти, він наголошує на наявності в раціоні спецій, різного роду приправ і звісно солі.

наприклад я не думаю , я знаю.


а ще краще наготовити і провести дегустацію


а може вже будете писати втій темі що вже створили??

Дуже правильне і слушне зауваження. "а ще краще наготовити і провести дегустацію"... при ведичних храмах кожної неділі готують і пригощають всіх безкоштовно аюрведичними стравами. Знаю в Ізяславі,в Ріному так. Потрібно,щоб в нас теж було. Щоб можна було на смак оцінити,а то виходить, що про віртуальні речі говоримо...шкода з мене повар нікудишній...

ніхто ВАМ мясо не забороняє їсти...просто я знаю що всі аюрведичні лікарі попереджають, що при вживанні мяса шансів вилікуватися повністю немає...ні одного...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
kredit_s сказав(ла):
що при вживанні мяса шансів вилікуватися повністю немає...ні одного...
так від чого вилікуватися???
проте шанси що мене зіб"є машина неймовірно великі, тому зараз не намагаюся знущатися із себе та своїх бажань
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
перед тим як готувати аюрведичні страви - потрібно знати, що один з найголовніших інградієнтів це топлене масло - гхи . Роблю я його постійно. Робиться воно просто.
тут повна інформація
http://www.krishna.org.ua/world/cook/VKI/kulinariya/moloko/gi.html