Велоспорт та велотуризм

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Четвертая международная специализированная выставка ВЕЛОБАЙК 2008
ДАТА: 28 ФЕВРАЛЯ - 2 МАРТА 2008 ГОДА
МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ: КИЕВЭКСПОПЛАЗА
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
ото погодка +16 +19 , накатались сьогодні класно , їздили на АЕС , на ЖД міст в Славуту , на границю області в Вельбівно опшем 80км накатав сьогодні :) . зробив пару фоток , ось хочу показати , дивіться.
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Petake :-) сказав(ла):
...їздили на АЕС , на ЖД міст в Славуту...

места для катания у нас те же, только вот маршруты по шоссе у меня редко проходят *PARDON*
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Молодець Олег а скіки км не по шосе з АЕС до Славутського ЖД мосту? по шосе я точно не засікав але біля 25км .
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Petake :-) сказав(ла):
а скіки км не по шосе з АЕС до Славутського ЖД мосту? .
к сожалению не часто возле моста бываю, а в Славуту через лес регулярно катаю, самой короткой дорогой приблизительно 18км
 

VeTaL

Користувач
Реєстрація
22.02.08
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
32
А вот ето мы вчера катались с WaRRioR _ом и Paladin
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
12 марта в Нюрнберге будет официально открыта Паневропейская велосипедная трасса длиной 1537 километров. Она проходит через немецкие города Нюрнберг и Гейдельберг, через Рейн и французские Страсбург и Нанси в провинции Шампань и заканчивается на парижском вокзале Gare de l'Est. Трасса захватит около несколько сотен достопримечательностей и дублирует любимую дорогу великого короля Карла IV.

Строительство Паневропейской велотрассы, начатое по инициативе немецкой стороны, велось с 2001 года. В скором времени по ней можно будет без остановок доехать от Парижа до Нюрнберга и обратно, попутно осмотрев сразу несколько прославленных европейских городов.
 
S

st0pe

Нафиг вам ети волосипеди купляйте Мопеди*OK*
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
st0pe сказав(ла):
Нафиг вам ети волосипеди купляйте Мопеди*OK*
ну ти єслі чо присоїдіняйсь на свому мопеді , тіки їдь ззаду або дуже далеко попереду шоб недимів , а вопше харашоби шоб хтось водичку підвозив :) , кстаті може будеш сопровождать мене в Крим , але при поломках я ждать небуду.
 

VeTaL

Користувач
Реєстрація
22.02.08
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
32
st0pe сказав(ла):
Нафиг вам ети волосипеди купляйте Мопеди*OK*
нет ето ти купляй велик:D :D :D А мопеди нам ненада Велик ето супер!:D :cool: И как Petake говорил на велосипеде тренеруется виносливость!!! А на мопеде что??????:cool:
 

W@RRiOR

Користувач
Реєстрація
22.03.06
Повідомлення
51
Репутація
0
VeTaL сказав(ла):
А на мопеде что??????
Как что...? Ёмкость под пивасик :D :D :D , тоесть живот, ну и жировые запасы на зиму хорошо развиваються.... :D :D :D
А если по теме то велик это клас......!!! На том же мопеде не покатаеш так экстримально как на велике по центральной дороге в нашем городе.... особенно в час пик... :cool: От таких поездок уровень адреналина просто зашкаливает!!! *CRAZY*
 

DR.DRON

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
10
Репутація
0
мені теж останім часом велосипети починають подобатися! ось неділю назад купив собі педального коня*THUMBS UP але тіко раз на ньому їздив:-( погода невдала! і спортом зайнятися мона і час весело провести вопшем супер якщо є ровер! от тіко одна проблема була після катання:-X срака боліла!
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
щас велогонка Париж-Ніца транслюєця по євроспорт там два українці їдуть Попович і Гривко , Гривко після вчорашнього етапу був у генералі 5й , а тут неповезло попав у завал і програв 3хв лідеру , кому цікаво дивіться євроспорт
середа 15.30 Париж-Ніцца 17.15 Тіррено-Адріатіко ( Італія)
четвер 16-30 Париж-Ніцца 17.30 Тіррено-Адріатіко
пятниця 18-15 Париж-Ніцца 19.30 Тіррено-Адріатіко
субота 18-15 Париж-Ніцца 19.15 Тіррено-Адріатіко
неділя 18-15 Париж-Ніцца фініш. 19.15 Тіррено-Адріатіко
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Одні хлопці катаються на веліках, а дівчата...ау... А то почуваєшся відокремлена від світу...:-(
W@RRiOR сказав(ла):
А если по теме то велик это клас......!!! На том же мопеде не покатаеш так экстримально как на велике по центральной дороге в нашем городе.... особенно в час пик..
З моїми тормозами адреналін то, что надо, особливо в час пік. )))
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
вчора закінчилась 8 денна гонка Париж-Ніца після подолання 1235км
переміг італієць Давід Ребелін , українець Ярослав Попович 3й .
1- фото подіуму Попович у формі Лото . 2- таблиця генерального заліку.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
невтримався шоб невиставити пару фоток з королівського етапу який був майже рішающим для Поповича і всіх лідерів , на фото Еванс працює на нашого Ярослава №2 №3 , а на останньому км ше умудряїця виграти етап фото№1.
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
Велоспорт цікава штука,навіть для здоров'я допомагає,мені подобається!!!!!!!!!!!!!!:-\
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
Я сижу кожень день біля телевізору дивлюся велоспорт,а потім самому захотілося покататися,і в перший же день я пробив колесо.:-\

добавлено через 6 минут
VeTaL сказав(ла):
велосипеде тренеруется виносливость!!! А на мопеде что??????
А на мопеді натерання жоп....