Велоспорт та велотуризм

LORD

Користувач
Реєстрація
20.09.08
Повідомлення
16
Репутація
0
задаю тупий вопрос но шо таке покатушки
 

stas

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
29
Репутація
1
Вік
45
LORD сказав(ла):
задаю тупий вопрос но шо таке покатушки

це коли збираються пару-вісім чоловік і їдуть кудись
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
FShturman сказав(ла):
Есть экстремалы которые и в дождь и в снег ездят
Катаюся в дождь, коли раптово застає на ходу, то не так екстрім, як потім усе болото вичищати з себе.
stas сказав(ла):
це коли збираються пару-вісім чоловік і їдуть кудись
Народ, може настане момент, коли на покатушку приїдуть більше як вісім чоловік...Мріяти не шкідливо. )))
 

stas

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
29
Репутація
1
Вік
45
samson сказав(ла):
може настане момент, коли на покатушку приїдуть більше як вісім чоловік
а шо хоть пару чел приїжають? мені здається шо в нас тільки на форумі катаються
 

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Что-то я ниразу не видел более двух велосипедистов на покатушках :) Ну, не считая малявок на супер тюнингованых байках...
Кого там грязью закидывает в дождь?? А как же крылья над колесами? Не спасают от большой стирки? =)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
FShturman а ти на горніку хоч кататься?

про непогоду думати нестоїть .
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
stas сказав(ла):
а шо хоть пару чел приїжають? мені здається шо в нас тільки на форумі катаються
Якщо ти приїдеш на покатушку, то вже буде пару чоловік.)))
FShturman сказав(ла):
А как же крылья над колесами?
Не люблю блотніки.
FShturman сказав(ла):
Что-то я ниразу не видел более двух велосипедистов на покатушках :)
Разом із Стасом і тобою - нас уже троє :)
За обійми своїх друзів і на покатушку, раптом стане більше як троє :) , я серйозно )))
 

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Petake :-) сказав(ла):
FShturman а ти на горніку хоч кататься?

про непогоду думати нестоїть .
Тип вела думаю не имеет значения. То что самому придется от грязи отмываться это такое... Больше всего меня беспокоит как в дождь и грязь будут работать механизмы самого вела, и как это влияет на его работу вообще?

добавлено через 10 минут
samson сказав(ла):
Разом із Стасом і тобою - нас уже троє :)
За обійми своїх друзів і на покатушку, раптом стане більше як троє :) , я серйозно )))
Ну вот, теперь будут по городу ездить 'три богатыря' токо кони железные =)

добавлено через 8 минут
Ну так когда и куда едем? Сразу предупреждаю-на дальние дистанции я на своем Аисте не вытяну :/
 

Шима

Користувач
Реєстрація
01.12.07
Повідомлення
2
Репутація
0
samson сказав(ла):
Разом із Стасом і тобою - нас уже троє :)
За обійми своїх друзів і на покатушку, раптом стане більше як троє :) , я серйозно )))
Повністю підтримую, і на наступну покатушку , якшо буду мати час і можливість постараюсь підрулити.
 

LORD

Користувач
Реєстрація
20.09.08
Повідомлення
16
Репутація
0
я тож можу поїхати на покатушку і взяти з собою френдів
 

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Смотрю желающих откатать на покатушках есть немного.Ну тогда пишите когда у кого получается выехать...Ну а вообще, желательно как-то будет связь получше придумать, на форуме редко кого застанешь, нада пару дней высматривать иль появился кто...А мы вот с корешами обзвонились, через час на велах и в путь!Вот.

добавлено через 1 минуту
А куда samson пропал?
 

Шима

Користувач
Реєстрація
01.12.07
Повідомлення
2
Репутація
0
По можливості прошу організувати покатушку до 06.08, так як 07.08 їду в Агатівку. Завчасно дякую.
 

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Шима сказав(ла):
По можливості прошу організувати покатушку до 06.08, так як 07.08 їду в Агатівку. Завчасно дякую.
Давай на вечер 4-6 числа соберемся, хоть вокруг города катнем... Я после 17:00 могу. Как у вас там выходит? Вместе от собак отбиваться легче =)))
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
можу поділитись опитом організації і проведення покатушки .
виложив фото з покатушки в внеділю .
їздив перший раз покатушку зпланував з допомогою Рівенському форуму .
форма пропозиції від організатора тобто від мене така (пацани орієнтовно 10.15-10.20 біля Луцького кільця там є кафешка відразу на повороті на право з кільця на протилешній стороні, там шось перекусим бо і Луцькім і Нам трьом нада перекусить мальохо таяк для Луцьких 70км а мені 60км до кільця , просьба всім на кільце підїжати ато потом собирати по трасі по одному ніхто небуде а возможность зацепитись за пелетончик наш буде менша ніж просто їхати з нами в фізичному плані , краще на кільце а там сиди на колесі і відпочивай.
темп високий ніхто небуде задавати бо Луцьким і Нам нада ше обратно їхати а це немало.
дорога там атлічна думаю якшо в 10.30 виїдим то в 13.30 будем в Рівном
це час з запасом , запізнень небуде.
навіть якшо хтось випаде почекаєм , це дружеска покатушка а не гонка.

я і Палмєр виїхали начало девятого до пункта зустрічі 63км ми запізнились на 2хв але нас чекали , приїхало 2є з Рівного і 2є з Луцька .
далі по окружній поїхали по плану на Дубно , поки їхали по окружній всі бистро і без слов заняли своє місце в групці , я їхав спереду потом Луцькі і т.д. , один Рівенський відразу відпав по своїй вині , і понятно шо його ми нечекали через 40км Луцькі нас покинули і поїхали на Луцьк а ми на Дубно пока там стояли до нас приїхав отпавший , і обратно ми в составі 4х поїхали на Рівне за км 15 до Рівного отпавший опять отпав під горку а за 10км проколовся інший учасник з Рівного і так ми в парі з Палмєром погнали на Нетішин накатали 201км средня скорость 29км\ч .
на фото з рюкзаками це Рівенські з горошком на футболці отпадающий :) .
ось такі вони покатушки .
 

sak2139

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
19
Репутація
0
привет всем! я уже давно наблюдаю за форумом. приятно видеть столько народу мотающих километры в местах в которых вырос. с удовольствием покрутил бы педали, но сейчас проживаю в нью йорке. есть к вам просьба, земляки. тут велоклуб организовал опрос всемирный на тему безопасности на дорогах. пожалуйста гляньте!

http://nycc.org/ras/dobro.pozhalovat.asp
 

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
201 км. за дневную поездку!ого... Для меня на моем 'Аисте' наверно недостижимо :) На компе общий пробег всего ~300 км. =)
Сегодня вечером, если погодка не помешает, еду покорять просторы нашей округи.
Кому не лень-свистите! Я на связи круглосуточно, на форум много раз за день захожу.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
sak2139 заполнив одну анкетку но падінь і аварій більше , добре шо не з машинами хотя бувало і таке невспівав оттормозитись і вилітав на багажник мєнтовского 99го ваза в Рівному на перехресті перед пішохідним переходом .:) але я невинен , як всігда.:D

в Нью Йоркє педалі крутить більше задоволення там для цього більше возможностей в плані відведених парків , дорожок . і т.д.
 

LORD

Користувач
Реєстрація
20.09.08
Повідомлення
16
Репутація
0
давйте сьодні 5 числа устроїм покатушку вокруг города до атомної
бо 7 числа я їду в агатівку
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
сумніваюсь шо ви тут собиретесь в кучку .
дуже неконкретні пропозиції ( сьогодні ) де ? в скіки ? все нада писати , на яких вєлах , скіки грунту ,асфальту , який темп плануєця також пишуть . Ато приїду а ніхто 35км\ч темп нетримає :) .

поїхав Я сьогодні в Рівне у вело клуб а там тіки 1 старшак 18річний КМС і два малиша по 13-14років і він їх має викатувать, предлагаю тренеру поїхати з ними і зі мною ше корєш з Прогресу валить як паравоз , ну поїхали ми на трасу в сторону Дубно план тренування тренер дав такий шоб ми викатали малишів до відрізка де дорога з чотирьох полоски переходить у дво полоску там малих відцеплюєм , а да, ми з Льошой їдемо в парі спереду по рівнині 36км\ч КМС з малим за нами і замикає ше один , хлопці молодці хоть і малі а такий тепм витримують , дальше їдемо в трьох , я роблю першу зміну Льоша за мной і КМС по рівняку добавляю до 42км\ч тяну з 1.5км і здаю зміну Льоша мій темп незбавляє проїжає пару бугрів в злосном темпі , і здає зміну перед спуском на зміні КМС нас обганяє зіл но КМС розганяє нас до 61км\ч на спуску і ми обганяєм того зіла з таким накатом пролітаєм два невеличкі горбика і КМС здає зміну мені , я на рівнині після такого розгону їду 47км\ч і починаїця 3х км. тягун уклон в верх як у нас виїзд з Нетішина не крутий але затяжний біля 2.5км я витримав 40км\ч швидкість далі 500м крутячок скорость поступово впала до 26км\ч потім ямка і знов горбик добавляю 32км\ч а на положняку 36км\ч беру флягу попиваю водичку і вже подумав здати зміну обертаюсь а КМС відцепився :) ми ше трішки проїхали думали дожене але він рішив недоганяти і поїхав обратно . ну ми зупинились відпочили на зупинці мин 10 посміялись до нас приїхав ше один любитель шосер з Рівного і ми троє поїхали в Рівне , покатались по місту , перекусили і поїхали по домам . моя покатушка составила 184.25км за 5ч 57мин средня скорость 31км\ч знизило швидкість катаніє по базару і по місту .
робіть виводи на яких велосипедах нада кататись.;)
 

LORD

Користувач
Реєстрація
20.09.08
Повідомлення
16
Репутація
0
питаня до велогоншіків як мені правильно установити спідомтр так шоб він показува правильно скорость