Велоспорт та велотуризм

sak2139

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Petake, походу мега пробег намечается! В Штатах такого организованного пробега по стране нет - слишком длинный маршрут был бы. Однако есть у нас в клубе пару женщин(!) которые от Тихого океана до Атлантического в одиночку педалили.

Ты до самого Киева едешь?
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
sak2139 сказав(ла):
походу мега пробег намечается!
да пробіг і по дистанції мєга , і по кількості учасників , останній етап Біла Церква - Київ понад 250 учасників в одній групі буде. всю трасу займемо.
sak2139 сказав(ла):
Ты до самого Киева едешь?
я їду до самого Київа і якшо погода суха буде то ше з Київа до Нетішина, + до Ужгоода своїм ходом , такшо з 2го числа у мене двух недільний тур по Україні .
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
sak2139 даже з штатов приїхав шоб проїхатись з велоестафетой етап Луцьк-Рівне . вірніше були у нього інші мотиви , але даний етап він проїхав . уважуха йому.
вчора мона було подивитись в новинах як ми на Хрещатику проїжали .
велоестафета "спорт для всіх єднає Україну" цього року була набагато краще організована , особливо останній день парад по Хрещатику та нагородження . нагороджували відомі українці як Денис Селантєв, Ірина Мерлені ,Наталія Добринська , міс Україна 2009 , співачка Росава і канєшно міністр розвитку молоді та спорту Юрій Павленко .
особисто мені вручила медальку Ірина Мерлені :) .
фотки виложу пізніше.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Класно провів час з 2по 13 вересня, на велоестафеті .
проїхав 2010км за 12 днів

їхав я від Закарпацької команди, в Ужгород нада було попасти 3.09 вечором,

виїхав я 2.09 в 7.00 і фінішнув в м.Стрий 19.00 , проїхав 332км за 10ч 26мин з середнью шв . 31.8км\ч , + 10км по місту накрутив в пошуках ночівлі .

3.09 виїхав в 8.40 до гор був сильний зустрічний вітер і їхав нетак бистро як хтів з средньой 28.5км\ч після початкку гор і добравшись до вищої точки карпат шв. впала до 27.5км\ч і я заїхав на обід , харашо пообідавши на висоті 900м над рівнем моря я поїхав на спуск містами розганяясь до 70км\ч і того до Ужгорода я добрався в 16 часов ше було 2 часа в запасі пока приїде велоестафета і я міг погрітись під теплим закарпацьким сонцем і похрумати яблочко яке зірвав над трасой ф-1. ітого за день я проїхав 193км за 6ч 20мин з шв. 30.3км\ч + пару км по місту.
ф-2 номер в якому посилили організатори.

4.09 підйом 7.00 сніданок 8.00 сбор і виїзд з велоестафетой в толпі 30 велосипедистів на Львів , з Ужгорода виїхали проїхали 20км і далі погрузились в автобус Ф-3 , етап довгий нас вивезли на перевал нижні ворота а дальше їхали своїм ходом перевалили ше 2 перевали ф-4 , і стали на обід ф-5.
проїхали 179км за 5ч 35мин з шв.32.км\ч

5.09 вчора в вечері і в ночі йшов дощ , але 40 людей на велосипедах стартує в 9.00 зі Львова на Луцьк.
дорога порівняно з днями вище дуже погана добрались до границі з Волинськой обл. приєдналась ше група з 10чоловік і тіки їхати як полив дощ , нас в автобуси 40км так і їхали. в Луцьк вже вїжали на велосипедах , проїхали 112км за 3ч35мин з шв.31.2км\ч

6.09 з вечору звязався зі мною sak2139 і домовився про приєднання до велоестафети , коли і куда підїжати я йому сказав. sak2139 приїхав вчасно , велосипед на якому він мав їхати був явно важкий і не придатний для швидкості під 40км\ч , і як правило група саме таку швидкість і диктувала , їхали ми разом , спілкувались. sak2139 їхав молодцом хотя средня швидкість була 36км\ч і випав він тіки біля Рівного на горбах всетаки в горку і Я неризикнувби на його велосипеді їхати. на площу біля кіноиеатру Шевченка sak2139 приїхав за 5хв після нас , пофотографувались і він з родиною поїхали на Нетішин , а Я з групой на обід в 26 школу в Рівному, після обіду в Дубенський район в лагер ф-6. температура була +16 в доміках.
проїхано 110.6км за 3ч 22мин шв. 32.8км\ч дорога на Дубно ф-7

7.09 нічо непідозрюючи про підхоплення простуди я проснувся, поснідав,і виїхав з групой на Тернопіль .
проїхавши 22км мені стало скучно , швидкість біля 30км\ч і Я шукаю компанію для остановки і потом подоганяти групу. Остановилось ше 2 гонщика , з Чернівців Женя і з І.Франковска Любчик . Любчик відразу заявив шо тянути небуде , Женя пробував два раза но мою швидкість тримати неміг і пахав розрізаючи повітря тільки я , тримаючи швидкість в районі 38-42км\ч по рівнині , групу догнали біля границі обл за 23км , там приєднались Тернопільска команда , заїхали перед Кременцем на обід , і в Тернопіль. по дорозі було перше падіння , якись хлопець впав просто на рівній дорозі на шв. 37км\ч їхав в 3й парі перед мною.
шо правда всі і я його технічно обїхали. щастить.
проїхано 127.6км за 4ч 01мин шв. 31.7км\ч

8.09 добре відпочивши в готелі. але відчувши шкрябання в горлі я поняв заболів але особого значення непридав . сніданок , старт їдуть опять повільно на 23км остановку робить група я опять рішаю відпочити на 5 мин більше і відпускаю групу в відрив . через 13км доганяю групу ( 13км проїхав за 21мин, група за 26мин ) добравшись до границі Хмельницької обл. добавилось 10чел. а група почала їхати дійсно швидко і відрізок від границі до Хмельницького проїхали з середньою швидкістю 36км.ч но після Хмельницька послабили темп а остановились в лагері за 40км в сторону Вінниці.
проїхано 158км за 5ч 10мин з шв. 31км\ч

9.09 ше з вечора сказали шо це буде день неудачний , 9.09.09. І так і було . нас повели поганою дорогою, з групи постійно випадали проколовшиєся гонщики , навєрно пів групи за день прокололось . А я відчув сильне послаблення організму і просто неміг крутити педалі , кожен ривок в горку я пропускав і випадав з групи , даганяю їх на вершинах потихеньку добавляя темп. Перед Жмеринкою Я опять випадаю , проїжають мене буси технічки, з Рівенського буса мені пропонують зацепитись за вікно но я відказуюсь , провалююсь дальше за два великі автобуси , потом нахожу в собі ше якись резерв сили і на відносній рівнині розганяюсь за 40км\ч проїжаю автобуси, технічки і опять вливаюсь в групу. але після прийому в Жмеринці на Вінницю я вирішую їхати в автобусі. Понімаю шо мучити себе так нестоїть.
проїхав 83км за 3ч 11мин з шв. 26км\ч

10.09 зходивши в аптеку купивши і принявши необхідні ліки , я почуствував полегшення з ранку . На Житомир їхав в групі нічо непридумуя . особо нічим невідзначився етап , хіба падінням 4 гощиків . темп був невисокий .
проїхали 155 км за 5ч 10мин з шв. 30км\ч

11.09 етап на Київ був можна сказать останній , я їхав в групі до закінчення обїздної Коростишева , там случився черговий завал , вимушений піт стоп. далі я вже їхав по обочині рядом з групой і фоткаючи знайомих, ф-8,ф-9 пацани з нашої Закарпацької команди тянуть групу. швидкість 36км\ч улибаємся . В групі спокойствіє. Нарушили його перед Києвом влітаючи на такій швидкості в тягунки, і в Пущу водицю отдихать , а там уже дві гілки з Східних та Південних областей. На вечері було 314чол так сказали офіціантки :) .
проїхали за день 145км за 4ч 44мин з шв. 30.5км\ч
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
12.09 з ранку підготовка до параду по Хрещатику , проїхали з Пущі до Хрещатика 22км там гарно построїлись і їхали до арки дружби народів. ф- 1.2 Закарпацька , ф- 3.4 Рівненська. представники трьох гілок велоестафети
ф-5.6.7. Зах. Сх. Пдн. нагородження ф-8 . ф-9 лічна фото на память . закінчилось все біля 15 часов і я виїхав на Житомир до знайомого відрізок Київ -Житомир в 120км просто пролетів за 3ч 10мин з шв. 37.8км\ч всього накатав за деннь 171.5км за 5ч 29мин з шв 31.2км\ч .

13.09 останній етап Житомир - Нетішин в 213км проїхав за 7ч 11мин з шв. 29.6км\ч

http://siryk.io.ua/album282096
 

sak2139

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
19
Репутація
0
.
Petake :-) сказав(ла):
випав він тіки біля Рівного на горбах всетаки в горку і Я неризикнувби на його велосипеді їхати.

Велик тут не помеха! Не хватило сил удержаться в группе с такими моторными хлопцами. От ребят в автобусе едва отбился - чуть не закинули меня к себе вместе с великом на ходу:)))
 

sak2139

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Petake :),
Сайт любителей поездок на супер-длинные расстояния (200, 400, 600 км). Самая коронная дистанция - 1200 км, которую надо пройти за 90 часов. Заезды платные (от 100 до 400 зеленых), однако призов нет. Покатушки проходят в течении года в разных местах, как правило в гористых.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
собрались 27.09 на покатушку по трасі Рівне-Дубно-Рівне 10 шосерів , я , 1- з Прогресу, 4 з Луцька і 4 з Рівного .
от би в Нетішині 10 шосерів собрать .
 

sak2139

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
19
Репутація
0
вау! хлопец на переднем плане от куда? из ровно? у него и у меня велики одной модели - 2005г. Трек 1000 серебристой покраски:)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
да з Рівного , Саня кста він на ньому велоестафету їхав.

я тоже пересів на алюмінєво карбоновий 8.5кілограмовий вєл.
якось фотку виложу хано зроблю нормальну.
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Petake :-) сказав(ла):
от би в Нетішині 10 шосерів собрать .
Велосипеди подорожали, треба хотя би інвестора або добренького спонсора.))) Наївна.)))
Сумнівно, що в Нетішині є 10 такі велосипеди...
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
класно проїхати карпати на велосипеді , затяжні підйоми в 3-4 км з 10% без виполажувань , там де машинам приходиця важко , а ти на велосипеді долаєш цей перевал . це верх удовольствій .

Верецький перевал 4.3км %10 уклон виполажуваніє є дуже незначне передихнути там неполучиця.
sak2139 якшо привезеш свій трек 1000 то катнемо , ти там небув напевно. :)

думайте пока зима на дворі шоб рішити чи займатись шосейним велоспортом.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
фото зроблено в горах профіль яких я виложив , точка 17км висота 761м якраз і є той самий важкий підйом довжиною 4.3км з 10% підйомом. але тут видно шо від нижніх воріт йде майже постійний набор висоти і тянеця майже 14км це майже як до Славути тільки уявити шо Славута на 330м вище.

заодно виставив рельєф від Нетішина до Славути і обратно , зелена лінія швидкості . обшем кому цікаво розбереця.
 

sak2139

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Petake! Спасибо за фото. Карпаты манят! Может следующим летом...

В прошлую суботу ездил в Пирмонт, что в 20 милях на север от NYC. Там посетил кафе в котором Ленс недавно заправлялся горячим кофе.

Самому угоститься не получилось - оставил дома деньги:)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
sak2139 а фотку Ленса шо ти робив ? як побач лічно передавай йому привіт і скажи нехай Поповичу Ярославу нашому передає від мене можеш навіть нік мій назвати ми з ним на його блогу спілкувались може памятає . як забув скажи шо я фото його тата викладав. він вспомнить . і буде вам про шо поговорити. :)
думав карпати на травень для підготовки перед туром Буковити але якшо відбудеця велопробіг Україна-Білорусія то карпати на літо . ти предупріждай коли приїдеш і свій trek незабудь.
 

sak2139

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Petake, Хотелось бы конечно встретитсья с Ленсом, с Поповичем, с Хинкапи. Получиться, то обязательно привет передам.

Про Карпаты обязательно сообщу ближе к лету.:cool:

Уже горняк выкатил, или снега ждешь?
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
ну чого гірняк , сьогодні день був сонячний , температура до +6
на 54км мене хватило . І Палм приєднався поганяли по місту по центральній до 43км\ч проїжали , правда іногда нада було скидати раді пішоходів :) . фотка сьогодні зроблена. це мій байк .:)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Зачем это надо Вам? И правда - зачем? Понятно, для чего байкер едет кататься в лес: там хорошо, тихо, птички поют. А что делать на пыльном шоссе, где обязательно ветер в лицо, где к тебе прижимается, словно "добрый друг", могучая фура, обдавая выхлопными газами? Ответ каждый дает себе сам. По опыту можно сказать, что основные мотивы обычно таковы:
проверить себя, чтобы сказать: «я смог это сделать, понять», на что способен человек; устроить очень продолжительную покатушку; потренироваться (200-300 км); просто «за компанию»; а для многих это уже скорее философия...

Теперь подумайте о другом. Готовы ли вы к тому, что вам, возможно, придется:
передвигаться полностью автономно, провести много часов в седле, «выслушивать жалобы» ваших коленей и пятой точки, ехать в плохую погоду..? А самое главное, что марафоны могут принести вред вашему здоровью – ПОМНИТЕ ЭТО!

Если Вы согласны, тогда готовимся к первому марафону. Если вы решили принять участие в веломарафоне, то лучше всего начать с дистанции в 200 км. Желательно, чтобы перед этим марафоном у Вас уже были заезды на 100-150 км, а общий "накат" составил бы 800-1000 км.
 

Marmozetka

Користувач
Реєстрація
18.04.08
Повідомлення
13
Репутація
0
Пропоную створити сайт, придумати назву (групи, команди, клану, і т.д. нема різниці). Набрати людей (звичайно які катаються на велосипедах) і організовувати поїздки, різні вело-пробіги і інше...
Я можу створити "достойный" сайт (на Юкозі (криза=)) тільки для цього треба:
1. Придумати назву (групи, команди, клану, і т.д. нема різниці)
2. Запропонувати логотип (думаю не обов'язково)
3. Вибрати декілька людей з вело-стажем, які могли б контролювати поїздки і іншу діяльність (тобто були як би головними...)
4. Ну і займатись улюбленим спортом:)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
тут нема кому це робити . і навіть булоб то навіщо?
договоритись де збиратись на покатушку і коли можна і тут.

велосипедисти діляця на мтб і шосе
шосейників мало але ми всі знайомі а хто нас незнає і хоче їздити на шосе , то жду вас всіх тут.