Велоспорт та велотуризм

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
Сьогодні нас трошки побалувала погода.
Бачу досить багато хто повиїжджав на велосипедах, вирішив і на свому лісапеті проїхатись.
 

Вкладення

  • IMG_4854_resize.JPG
    IMG_4854_resize.JPG
    175.1 КБ · Перегляди: 49

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Да погода вже нормальна , може хтось має бажання проїхатись навколо водосховища , від кільця через ОРУ через ліс і по дамбі вернутись до кільця біля АЕС покатушка на 2 години. Я того року їздив і щас подумую прокатнутись, потрібно форму набирати а траса ще не скоро буде придатна. Відписуйте хто коли зможе і захоче.
 

asse-clown_cl

Clown
Користувач
Реєстрація
02.09.08
Повідомлення
26
Репутація
1
я маю бажання)) з можу сьогодні на 18:30 год ( в середу з 15:00 вільний) в четверг з 16:30 вільний
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
А я ще веліка для таких поїздок не купила. Треба, щоб сніг розтанув для мого байка. А то мене вітром похитне і я гарненько падаю, зуби мені ще пригодяться. ))) Ще трохи, веломани приготуйте свої байки, поїздки триватимуть і у 2012 році. )
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
сьогодні в 18.30 це пізно. а в ср. тоїсть завтра давай катнемо у розвідку, бо в лісі може бути багато снігу , а в мене покришки літні.
катнув сьогоні по трасі у Остріг горніком, траса повністю суха , мона виїжати і шосером.
давай на 15.30, де зустрітись?
 

asse-clown_cl

Clown
Користувач
Реєстрація
02.09.08
Повідомлення
26
Репутація
1
давай катнемо в ліс, зустрітися можна по трасі на ХАЕС біля шино монтажа в 15:30
якщо на шосері по трасі то я буду не по формі)))
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
Petake :),
Проїхався б з вами, але: вітер, в лісі боюсь буде снігу багато, доріжки не втоптані, + ще й в робочий час.

VERA,
А у вас що шосейний велосипед? З приводу зимових покатушок радив би вам спробувати, велосипед навіть на простенькій гумі досить таки тримається на льодкові.

Можливо на вихідні буде погода, можна тоді десь і проїхатись.
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
qwer_su сказав(ла):
шосейний велосипед
У мене шосейний велосипед-гібрід (просить капітального ремонту та все-таки моя частинка, багато проїхали), не шукаю легких шляхів, не цікаво. Я поки від Михайлова до Нон-стопа доїхала, тричі упала по дорозі, пощастило, що машин не було поруч. Тому не лячно, проте глупо так себе на ризик. Сніг розтопиться, тоді за вітром...)))
asse-clown_cl сказав(ла):
на шосері по трасі то я буду не по формі)
Не вірю, що ти не у формі. )))
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
qwer_su ми завтра у розвідку зганяємо, і відпишусь як маршрут , Ілья давай біля Нон стопа в 15.30 +-2мин. я приїду зі сторони світлофору з траси .

добавлено через 5 минут
Я тут прочитав цікаву розповідь одного велосипедиста в прошлому МТБ-шника , думаю буде цікаво почитати навіть тим ,хто за ради таких статей не штудіює інет.

Первый выезд. Цель – велотрасса в крылатском. Дорога около шестнадцати километров от дома. Первые сто метров... ммм... интересные ощущения! Нажимаю на педаль и всё (это ключевое слово) усилие целиком идёт на то, что мне и надо, на перемещение моего бренного тела из точки «А» в точку «Б». Аллилуйя! Афигеть! В рот мне ноги! Прикидываю примерно КПД процесса, по всем подсчётам получается не менее 120%! Откуда ещё 20 – спросите вы, а я сам не знаю, но они точно есть.
Отличие геометрии рамы, разница в длине базы и узкие покрышки сразу дают о себе знать особенным образом, велосипед остро реагирует на движение руля и на любое перемещение седока. Ощущение такое, как у автомобиля отключил все системы ESP, BSP, ESR и прочих душителей воли и табуна лошадей и теперь ты сам за всё в ответе: тебе отдали все до единой вожжи.
Первые километры, привыкаю к новым манеткам. Система, как выяснилось позже, очень удобна и привыкаешь к ней очень быстро, недаром говорят: «к хорошему привыкнуть – как два пальца обасфальт». Уже через десяток я шустро двигал ручками, наслаждался плавностью смены передаточного числа, ведь сзади - целый десяток звёзд.
Уже скоро я заметил, что довольно долго поддерживаю хороший темп, приятно удивился присущему ощущению лёгкости. Неприятное же удивление вызвала необходимость на полном серьёзе мониторить сточные люки по краю дороги, узкое колесо в самый раз помещается в его щели. При неблагополучных обстоятельствах попадание туда может омрачить покатушку и ещё долго о себе напоминать в больничной палате. Вывод номер один – наш враг – сточные люки, смотреть в оба и не портить покатушку.
Седло, как мне казалось, будет очень жестким и будь здоров как будет отбивать пятую точку, эту жертву я готов был принести богу скорости. Однако, как выяснилось, не пришлось. Вес так эффективно распределяется между ногами, руками и ею, что ни о каких жертвах речи не идёт.
Рассказать о том, как он катит? Катит зашибись. Перекаченные эмтэбэшные слики не идут в никакое сравнение с катимостью двадцать третьих клинчеров набитых восьмью атмосферами сжиженного московского воздуха. Чтобы понять сколько это – на машине качается 2,2 атмосферы. Знаете, как быстро ездят машины? А тут целых восемь, почти в четыре раза больше, а значит быстрее!
Аэродинамические спицы, что это, это когда они сплющены и плоские, именно такие спицы сегодня резали воздух, именно резали, а не тёрлись о шершавый воздух. Спицы сегодня были «малаццом»! (с) Хэнкок.
Отдельного упоминания заслуживают тормоза, они как крабы цепляются с двух сторон в двадцати восьми дюймовый обод. Цепляются мёртвой хваткой, точно повторяя волю своего хозяина и заставляя бешенные колёса сбавить скорость и поумерить прыть. Прикольная крутилка на одной клешне позволяет чётко регулировать одинаковость зазоров между обоими колодками и ободом. Классная штука, эмтэбэшные вибряки нервно курят в уголочке со своими глючными винтиками побокам, цилиндры гидрача тоже берут пример.
Что ещё рассказать про зверя, то, что скорость теперь нечто иное, это то чем он с тобой щедро делится и начинается она теперь с отметки 35-40 и присутствует постоянно и непринуждённо. Чуть не забыл, в первый же день ГПС зафиксировал максималку – 62кмч, на байке мой рекорд был 54. Ещё вопросы есть?
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
VERA,
А що у вашому розумінні капітальний ремонт? з чого ви це взяли?
Я сам бувало падав, але як ви самі сказали
VERA сказав(ла):
не шукаю легких шляхів, не цікаво
Тому що можу сказати: в житті всього в міру треба спробувати, і зимні покатушки на велосипеді також.

Petake
ок, а то не проти на вихідних туди проїхатись, якщо погода, та ніякі форс-мажорні обставини не вилізуть.
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
qwer_su сказав(ла):
капітальний ремонт
Одне колесо спускає, слабі тормоза, передачі не перемикаються...короче помітно, що за рулем жінка. ))) Заведу свого біднягу на ремонт.
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
Petake,
Як ваша поїздка, відбулась чи ні? Якщо так, то що там в лісі робиться? І чим їздили, МТБ чи шосейниками?

VERA,
Якщо ви гарно підготовите велосипед до сезону то і сезон з легкістю від'їздите, до речі радив би ще змастити всі рухомі вузли(колесні втулки, педальки, каретку, перекидки, рульову + промити цеп, зірочки ну і змастить їх). Якщо велосипед з тормозами V-brake то подивіться чи рівні ободи, при потребі підтягніть шпиці.

ПОДГОТОВКА ВЕЛОСИПЕДА К НОВОМУ СЕЗОНУ
http://mtb.velo.kharkov.ua/article/31/
http://extremesport.com.ua/index.php/topic,83.0.html?PHPSESSID=j2hqnk9bffnd3omm9idnbl0ck3
http://bikes.ironhorse.ru/archives/172
http://rmb.kiev.ua/news/item;47/
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Поїздка відбулась, по велокомпу від нон-стоп і обратно 30км потратив 1ч 58хв
9км до гнилухи, 9 по лісу і 12 км по дамбі і до нон-стопу.
по лісу є вкатані колії , але виїхати з них неможливо , а іноді то на одній то на іншій то в обох великі калюжі , но я злазив з вєла і проходив по обочині. одна з них на фото.
Так що, якщо не боїтесь налипання снігу у перекидках і на тормозах, то мона їхати, ще є можливість задрипатись по мокрим дорогам, участок від кільця АЕС до ОРУ і від холодного каналу до того самого кільця, територія гри сталкер :) .на суботу можемо збиратись .
 

Вкладення

  • 29-02-12_1624.jpg
    29-02-12_1624.jpg
    202.2 КБ · Перегляди: 36

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
Petake ,
В п'ятницю ближче до вечора спишемося.
Єдине не знаю чи витримаю твій темп, так як давненько не катався.
 

romamil

Користувач
Реєстрація
27.08.09
Повідомлення
41
Репутація
0
я б тоже поїхав, але в суботу ж робочий день

добавлено через 47 секунд
в скільки виїзд?
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
в суботу біля нон-стоп на 13.00 , кому не підходить і хоче давай говоріть. я їду точно.
 

asse-clown_cl

Clown
Користувач
Реєстрація
02.09.08
Повідомлення
26
Репутація
1
я їду точно)))
 

romamil

Користувач
Реєстрація
27.08.09
Повідомлення
41
Репутація
0
нажаль неможу:(

добавлено через 1 минуту
а погода то ще та...!!!
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
погода бажає кращого.
Хоча аби не вітер було б досить нормально.