Верите ли вы в существование иннопланетян?

Верите ли вы в существование иннопланетян?

  • Верю.

    Голосів: 105 41.0%
  • Верю на 50%, потому что не видел резких доказательств.

    Голосів: 62 24.2%
  • Не верю.

    Голосів: 26 10.2%
  • Это всё фантастика.

    Голосів: 13 5.1%
  • Я сам иннопланетянин :)

    Голосів: 50 19.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Не верю, но чтото всетаки там есть! Я часто задаю себе вопрос смотря на небо, Что там?, если конец?, если да то какой? и множиство подобных вопросов, я щитаю это самая не изведаная область для человетельства.
 

HustleR

Користувач
Реєстрація
16.06.06
Повідомлення
112
Репутація
0
а как же в них не верить, если мы их видим почти каждый день( кто как..) =) почему? вы смотрите на себя в зеркало утром после убойной пьянки? :)
 
H

Harlem

Лично я верю!Смотрел много научних передач про НЛО и думаю что это все реальность!Взять даже пример появления большых ресунков на полях.Круги и так дал...Ну не может человек зделать такого!!! При появлении этих кругов,в том месте создается большая радиоактивность.Туда собака не хочет идти.Мое мнение это реальность и думаю в течении нескольких лет мы это узнаем! Ну как они так быстро летают???:-|
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Я верю в маленьких зелёных человечков, чем ближе призыв, тем больше верю :)
 
H

Harlem

Доречі!!!Вчора показували по телику,що впала літаюча тирілка!!!Навіть показували фото цього прибульця як його оглядали в якійсь лабораторії!Я був в шоці.ВОНИ Є!!!:)
 

Stealth

Користувач
Реєстрація
17.04.06
Повідомлення
25
Репутація
0
Вік
107
Harlem сказав(ла):
При появлении этих кругов,в том месте создается большая радиоактивность.
:D Круги на полях це не НЛО це чорнобильскі їжачки хороводи водять
А от це шо таке полетіло то досі ніхто незнає
База ВВС, Флорида 1996 (Архив МО США)
 

_М_а_L_а_Я_

Користувач
Реєстрація
25.02.07
Повідомлення
43
Репутація
0
Лично я верю.....А вдруг преставте себе что они сейчас тоже сидят на форумах:D и нас обсуждают......негодяи.....:D
 

Angel_ButterFly

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
49
Репутація
0
Я вот вчера увидела что написал мне друг в сети про инопланетян...
Он увидел их с окна соседнего дома какойто шар большой над соседним домом, котрый парил над ним и улетел в бок. Страшно блин уже... Боюсь:-[ :-[
 
L

Lanvin

Наверное, инопланетяне все-таки есть. Не может же быть, что во всей Вселенной (и в других Вселенных) были только мы одни и одна обитаемая планета!
 

HustleR

Користувач
Реєстрація
16.06.06
Повідомлення
112
Репутація
0
Stealth,
а чо это за хрень справа? не вертолёт случайно? =)
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Stealth сказав(ла):
База ВВС, Флорида 1996 (Архив МО США)
Чогось мене не дивує, що в США. Таке враження , що немає "їм" більше де літати!!!
 

Hatred

MaD Sho0teR
Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
10
Репутація
0
FIFAyer сказав(ла):
Чогось мене не дивує, що в США. Таке враження , що немає "їм" більше де літати!!!
Та є де, просто все засєкрєчяно. А шо ти думав шо тобі все зразу будуть розголошувати? Це як державна таємниця і вона має право бути відома всім тільки через 80 років, коли всі хто до неї причепні повмирають.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Hatred сказав(ла):
Це як державна таємниця і вона має право бути відома всім тільки через 80 років, коли всі хто до неї причепні повмирають.
А через 80 років вже не буде кому про це розповісти. Так і залишиться все нерозкрито.
 

Stealth

Користувач
Реєстрація
17.04.06
Повідомлення
25
Репутація
0
Вік
107
HustleR сказав(ла):
Stealth,
а чо это за хрень справа? не вертолёт случайно? =)
То є Америкосовський гелікоптер в мене колись був відео ролік про ту тарілку вона там трішки повисіла а потім їй набридло і вона просто полетіла а всі іньші такі незрозуміли чого вона хотіла.
 

walkman

Користувач
Реєстрація
12.03.06
Повідомлення
2
Репутація
0
Вчера лазил по нету и случайно наткнулся на такую же тему как и у нас. Что же это такое, пока этому нет логического обьяснения - но всеже они существуют.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Це трохи не сюди на іншопланетянина не схоже, більше на якогось ельфа чи фею. Хоча можливо ми на Землі теж не одні. ИМХО
 

Hatred

MaD Sho0teR
Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
10
Репутація
0
walkman,
Як на мене то це развод. Якшо уважно придивитись то там не крила, а листкі з дерев. І притом це просто може в якось жінки був викідиш, вона його дето викінула і хтось найшов, вліпив листки замість крил і тепер таке чеше. Придивіться уважно!!!
ІМХО - ці фотки це нешо інше як развод, щоб запудрити людям голови!!!
 

MeV

Користувач
Реєстрація
08.01.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Вік
32
Hatred сказав(ла):
в якось жінки був викідиш, вона його дето викінула
на детё непохоже вообще....присмотрись ка!
было бы прикольно встретить фейку эту жывую..она наверное симпотичней виглядела прижизни..

А Я ВЕРЮ В ИНОПЛАНЕТЯН:))) ПРИКОЛНЬО ЖЕ..
ОНИ МЕЖДУ НАМИ,ПРОСТО МЫ ИХ НЕ ЗАМИЧАЕМ,... :))ГГГ
 

Hatred

MaD Sho0teR
Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
10
Репутація
0
MeV сказав(ла):
на детё непохоже вообще....присмотрись ка!
было бы прикольно встретить фейку эту жывую..она наверное симпотичней виглядела прижизни..

А Я ВЕРЮ В ИНОПЛАНЕТЯН:))) ПРИКОЛНЬО ЖЕ..
ОНИ МЕЖДУ НАМИ,ПРОСТО МЫ ИХ НЕ ЗАМИЧАЕМ,... :))ГГГ
Я також в інопланетян вірю. Але це дорчі щей як похоже на людину, просто ще можливо не повністю сформовану.
 

MeV

Користувач
Реєстрація
08.01.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Вік
32
я все равно не думаю что это человеческий плод.... нетнетнет.... ну непохоже оно мне на человека и все....... или может я нерозбираюсь просто...ну знаете ли не приходилось сталкиваться =)))


побольше бы вот таких постов с фотками...приколньо посмотреть