Верите ли вы в существование иннопланетян?

Верите ли вы в существование иннопланетян?

  • Верю.

    Голосів: 105 41.0%
  • Верю на 50%, потому что не видел резких доказательств.

    Голосів: 62 24.2%
  • Не верю.

    Голосів: 26 10.2%
  • Это всё фантастика.

    Голосів: 13 5.1%
  • Я сам иннопланетянин :)

    Голосів: 50 19.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256

sabussen

Друг
Користувач
Реєстрація
22.01.07
Повідомлення
7
Репутація
0
Г, а мер наш кто по вашему?:D
 
В

ВОВА

Хто верит вних ето чихня,а всьошто показывают па телеку брехня
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
ВОВА сказав(ла):
Хто верит вних ето чихня,а всьошто показывают па телеку брехня
В четвер була передача по TV . Треба було дивитись. Всі розсекречені дані USA i USSR І RUSSIA. Мені було страшнувато. Все відео і очевидці
(льотчики, космонавти ...) :-\
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
ВОВА сказав(ла):
Хто верит вних ето чихня,а всьошто показывают па телеку брехня
зазвичай я перевіряю, але, тут повірю на слово :)))
 

Master Of Puppets

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
Вот іменно, тим більше, що фраза дуже переконлива! =)
 

Prescott

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
ВОВА сказав(ла):
Хто верит вних ето чихня,а всьошто показывают па телеку брехня
А если их и не существует - разве плохо верить??? Ведь Бога мы тоже не видели... А я верю. Лучше жить с надеждой, и с верой во что то. Ведь для кого то это даже является причиной для существования (жизни) - узнать когда то есть ли инопланетяне или нету... Узнать существует ли все таки жизнь на Марсе. Полететь когда то в космос... :)
Как по мне - лучше жить хоть с какой то надеждой и верой... Так интересней и проще. ИМХО
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
Я в четверг по "интери" бачив передачу про інопланетян ітам показували як біля старої засекречченої часті в лісі біля комарвки літало НЛО. І не тільки там і Сполучених Штатах Америки.
 

Ni4ka

Користувач
Реєстрація
22.02.08
Повідомлення
3
Репутація
0
Мені розповідала моя знайома, коли була на полі, вона побачила що приземлилася тарілка і вийшло звідти інопланетне створіння=-O і почав її звати до себе, але вона злякалась і швидко побігла додому(і доречі це було приблизно 4 років назад). Так що я думаю що існують інопланетні створіння, тому, що мені багато про них розповідали
 

Master Of Puppets

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
Блін, я би сам дуже хотів власними очима побачити якогось чудіка з іншої планети, шоб їх!! Так цікаво...
 
S

SilentKiller

DreameR сказав(ла):
Верите ли вы в существование иннопланетян?
DreameR сказав(ла):
Я сам иннопланетянин :)
Ответ вполне логичен и понятен : )))
Да я такой <i>..<i>
А что? я смотрю по голосованию я такой не один.
И вообще по теории Энштейна наша вселенная бесконечна, соответственно бесконечность миров, а при бесконечности проб или попыток результат будет 100%. Так что ждите - скоро или мы их или они нас уже найдут : ))) и можно будет "День независимости" снимать в реальных условиях : )))
 

Archy

Користувач
Реєстрація
01.02.08
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
33
Не верю в то что не доказано и в то что не видел иноплянетяны не существуют :-\ .
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Prescott сказав(ла):
А если их и не существует - разве плохо верить??? Ведь Бога мы тоже не видели... А я верю. Лучше жить с надеждой, и с верой во что то.
Як ти можеш?
то ж ВОВА сказав шо то чіхня, значить чіхня. пра?
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
Archy сказав(ла):
Не верю в то что не доказано и в то что не видел иноплянетяны не существуют :-\ .

Ну то шо не доказано то не означає шо їх нема. І якшо багато людей на землі бачили інопланетні тарєлки і інопланетяни то це вже навєрно доведення що інопланетні створіння існують.
 

Slavon

Користувач
Реєстрація
16.08.06
Повідомлення
79
Репутація
0
Вік
18
Lovlir сказав(ла):
вот это интересно... А можно поподробнее? Ну например, хотя бы для начала статья и инета....
Вот че нашол:

Астрономи підтвердили відкриття 10-ї планети Сонячної системи. Вона розташована від Сонця на вдвічі більшій відстані ніж Плутон, який вважався останньою планетою нашої системи. Планета, яку спостерігали астрономи в Каліфорнії та на Гавайських островах, поки що має тимчасову назву 2003 UB313. Її відкрили ще в 2003 році, проте тільки зараз вдалося підтвердити, що це небесне тіло є планетою.

Із часу відкриття Нептуна в 1846 році ця планета стала найбільшим небесним тілом, виявленим астрономами в Сонячній системі. Діаметр планети приблизно 3 тисячі кiлометрiв. Вона складається в основному з гірських порід і льоду. Астрономи вважають, що в якийсь момент історії планети гравітаційний вплив Нептуна викинув її на повернену на 44 градуси до площини екліптики орбіту. Зараз планета розташована на відстані 97 астрономічних одиниць від Сонця. Знайшли нову планету Майкл Браун із California Insitute of Technology, Чад Трухільо з обсерваторії Gemini на Гавайях і Девід Рабінович з Єльського університету. В інтерв’ю Бі-Бі-Сі Рабінович сказав: «Це дивовижний день і дивовижний рік. 2003 UB313, можливо, більша за Плутон. Вона не така яскрава, як Плутон, але розташована втричі далі, ніж він».

«Коли б вона була на тій відстані, що й Плутон, то була б яскравішою за нього. Тепер світ знає, що Плутон не унікальний. Є й інші Плутони, які знаходяться на задвірках Сонячної системи, де їх важко знайти», — заявив він. Чад Трухільо розповів: «Мені дуже пощастило бути одним із тих, хто здійснив це чудове відкриття. Не кожного дня знаходиш щось розміром із Плутон чи навіть більше. Спектральні проби, отримані в обсерваторії Gemini, особливо цікаві, тому що свідчать про те, що поверхня цієї планети дуже нагадує поверхню Плутона».

Уперше планету виявили 21 жовтня 2003 року, проте її розташування відносно зірок помітили лише через 15 місяців — 8 січня 2005 р. Дослідники зазначають, що вони намагалися встановити місцерозташування планети за допомогою космічного телескопа Спітцера, який фіксує інфрачервоне випромінювання, але не змогли знайти її.

Верхня межа помилки спостережень у цих умовах становить 3 тисячі км, а це означає, що діаметр планети не може бути більшим за цю цифру, говорять учені. І навіть нижня межа помилки спостережень робить нову планету більшим небесним тілом, аніж Плутон. Відкриття 2003 UB313 відбулося відразу після оголошення про відкриття 2003 EL61 — небесного тіла, за розмірами, напевно, трохи меншого за Плутона.
Ну и немного фоток, которые я смог найти:
 
B

BiZnEsMeN

Archy сказав(ла):
Не верю в то что не доказано и в то что не видел иноплянетяны не существуют .
Підтримую!!! І ще одне,поки я сам не побачу,я неповірю!!!!!!!!!!!!:-p :cool:

добавлено через 4 минуты
Sho0Ter сказав(ла):
Ну то шо не доказано то не означає шо їх нема. І якшо багато людей на землі бачили інопланетні тарєлки і інопланетяни то це вже навєрно доведення що інопланетні створіння існують.
а ти неприпускався такої думки що люди можуть (збрихати ,пожартувати)ну я незнаю як правильніше сказати????
 

Salim

Користувач
Реєстрація
16.02.08
Повідомлення
43
Репутація
0
BiZnEsMeN сказав(ла):
а ти неприпускався такої думки що люди можуть (збрихати ,пожартувати)ну я незнаю як правильніше сказати????
Есле бы єто был один, или несколько человек то да, а свидетелей сотни. Даже запечатленно на фото, и видео. Хотя не исключается то что это какоето сверх секретное оборудование, но и не есть исключением что это инопланетяни.
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
BiZnEsMeN сказав(ла):
Підтримую!!! І ще одне,поки я сам не побачу,я неповірю!!!!!!!!!!!!:-p :cool:

добавлено через 4 минуты

а ти неприпускався такої думки що люди можуть (збрихати ,пожартувати)ну я незнаю як правильніше сказати????

Блін не хоч вірити не вір но на початку теми DREAMER писав шо він бачив об'єкст який летів і рєзко звернув в бік і я тож тоді бачив такшо ненада мені хтось пожартував чи збрихав.