Верите ли вы в существование иннопланетян?

Верите ли вы в существование иннопланетян?

  • Верю.

    Голосів: 105 41.0%
  • Верю на 50%, потому что не видел резких доказательств.

    Голосів: 62 24.2%
  • Не верю.

    Голосів: 26 10.2%
  • Это всё фантастика.

    Голосів: 13 5.1%
  • Я сам иннопланетянин :)

    Голосів: 50 19.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
N

[NIC]im^bodya

Вірю але не бачив ніколи щось подібного! Хотя бачив як подало з неба невідомий об'єкт а потім він згорів в атмосфері метеоріт мабуть.
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
[NIC]im^bodya сказав(ла):
Вірю але не бачив ніколи щось подібного! Хотя бачив як подало з неба невідомий об'єкт а потім він згорів в атмосфері метеоріт мабуть.

Ти там знаєш метеорит то чи ні. В космос шо небудь пусти все воно буде падати а потом згоряти.
 
N

[NIC]im^bodya

Я написав мабудь метеорит! А шо запустиш в космос то правда шо назад вернеться шей на голову впадею.:D :D :D
 

Archy

Користувач
Реєстрація
01.02.08
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
33
Sho0Ter сказав(ла):
Ну то шо не доказано то не означає шо їх нема. І якшо багато людей на землі бачили інопланетні тарєлки і інопланетяни то це вже навєрно доведення що інопланетні створіння існують.
Ну а ты видел инопланетных созданий?
Или НЛО?
Я понимаю всякие алкаши, нарики напились, накололись
галюны и ёпа видил НЛО зелёный тип дамой зашол бухнули и всо.
гггг ))))
Ето смишно!
 

ALiShkA)

Star of love
Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
15
Репутація
0
Верите ли вы в существование иннопланетян?

верю...
и даже пусть много чего выдумано и накручено... но всётаки откудато это взялось... и не обязательно "зелёные человечки" ...
 

_uKRaINIaN_DeMoN_

Demon Lord
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Не вірю це все видумка.
Фантастика поетів, письмеників...
Це все повна фігня про цих інопланетян.
Кароче хто їх побачить, то хай подзвоне мені(напиши повідомлення).
:D :D :D *ROFL* *ROFL*
І вопше це видумка п’ яних людей *DRINK* *DRINK* %) %)
 

кукла.Барби.

Користувач
Реєстрація
14.02.08
Повідомлення
24
Репутація
0
BLaCkDeMoN сказав(ла):
Не вірю це все видумка.
Фантастика поетів, письмеників...
Це все повна фігня про цих інопланетян.
Кароче хто їх побачить, то хай подзвоне мені(напиши повідомлення).
:D :D :D *ROFL* *ROFL*
І вопше це видумка п’ яних людей *DRINK* *DRINK* %) %)

А я думаю що інопланетяни існують.Звичайно не впевнена в цьому на 100%,
а п*яні люди нічого такого не видумували.Якби казав,то писав би "п*яні вчені"...
 
C

Chuk

Таку гіпотезу, як інування живих істот десь на інших планетах, я підтримую. Можливо вони дійсно якиймсь чином прилітають до нас... Все можливо :)

Тут наш Мака силку дав на сайт Игумена N.
___
Что делать, если вы увидели НЛО?

- В первые же секунды появления НЛО или "пришельцев" следует, не тратя времени на разглядывание происходящего, осенить себя правильным крестным знамением (сложенными тремя пальцами наложить "печать" на лоб, на чрево, на правое и левое плечо, произнеся: "Во имя Отца и Сына и Святого Духа. Аминь"), затем перекрестить "объект" и призвать на помощь Господа, Матерь Божию и Ангела-хранителя.
____

Це як бабусь-чаклунів, три рази топни два раза пукни... :)
 
Ш

ШЕФ

[NIC сказав(ла):
im^bodya]Вірю але не бачив ніколи щось подібного! Хотя бачив як подало з неба невідомий об'єкт а потім він згорів в атмосфері метеоріт мабуть.
Та є купа відеоматеріалів, очевидців(льотчики, космонавти). Є фільми
розсекречені чи вкрадені де показують цих людиноподібних істот.
Особисто в мене є 2 фільми, страшнуваті правда.
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Верите ли вы в существование иннопланетян?
Звичайно, тому і були закриті програми дослідження місяця особисто людиною, причому в СРСР і США одночасно. Чому? Щось побачили на місяці? Чи якийсь забороняючий знак отримали? Щось в тому є.
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
vk713 сказав(ла):
Звичайно, тому і були закриті програми дослідження місяця особисто людиною, причому в СРСР і США одночасно. Чому? Щось побачили на місяці? Чи якийсь забороняючий знак отримали? Щось в тому є.

путешествия человека на луну, ИМХО, полный бред!
ни одно живое существо не выживет под действие очень сильного радиационного воздействия, разве что 5-10 минут а потом сгребайте кашицу лопаткой и в мусор!

Путешествия на луну никогда не были, по моему скромному мнению.
А на счёт топика, могу сказать одно, инопланетян в том роде которых мы их понимаем (пришельцев с других планет и т.д.) быть не может, а вот параллельные миры... тут ничего не могу сказать (все ваши "доказательства" укуренный бред людей под гипнозом или хорошая фабрикация, так же как луна)

З.Ы. моё мнение =)
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
ZeL сказав(ла):
путешествия человека на луну, ИМХО, полный бред!
ни одно живое существо не выживет под действие очень сильного радиационного воздействия, разве что 5-10 минут а потом сгребайте кашицу лопаткой и в мусор!

Путешествия на луну никогда не были, по моему скромному мнению
Я вражений. Важко повірити, людина в такому віці не знає елементарних речей. Немає слів, тому наведу цитату з реферату учня ПТУ:

Робота над цією програмою почалася в США наприкінці 60 - х років. Було прийняте рішення здійснити політ людини на Місяць і його успішне повернення на Землю протягом найближчих десяти років. Улітку 1962 року після тривалих дискусій прийшли до висновку, що найбільш ефективним і надійним способом є вивід на навколомісяцеву орбіту комплексу в складі командно - обчислювального модуля, до складу якого входять командний і допоміжний модулі, і місячного посадкового модуля. Першочерговою задачею було створення ракети носія, здатної вивести не менш 300 тонн на навколоземну орбіту і не менш 100 тонн на навколомісяцеву орбіту. Одночасно велася розробка космічного корабля “Аполлон”, призначеного для польоту американських астронавтів на Місяць. У лютому 1966 року “Аполлон” був випробуваний у безпілотному варіанті. Однак те, що відбулося 27 січня 1967 року, перешкодило успішному проведенню програми в життя. У цей день астронавти Э. Уайт, Р. Гаффи, В. Гриссом загинули при спалаху полум'я під час тренуванню на Землі. Після розслідування причин іспити відновилися й ускладнилися. У грудні 1968 року “Аполлон - 8 (ще без місячної кабіни) був виведений на селеноцентричну орбіту з наступним поверненням в атмосферу Землі з другою космічною швидкістю. Це був пілотований політ навколо Місяця. Знімки допомогли уточнити місце майбутньої посадки на Місяць людей. 16 липня “Аполлон - 11” стартував до Місяця і 19 липня вийшов на місячну орбіту. 21 липня 1969 на Місяці уперше висадилися люди - американські астронавти Н. Армстронг і Э. Олдрин, доставлені туди космічним кораблем "Аполлон-11. Космонавти доставили на Землю кілька сотень кілограмів зразків і провели на Місяці ряд досліджень: виміру теплового потоку, магнітного полюса, рівня радіації, інтенсивності і складу сонячного вітру (потоку часток, що приходять від Сонця). Виявилося, що тепловий потік з надр Місяця приблизно втроє менше, ніж з надр Землі. У породах Місяця виявлена залишкова намагніченість, що вказує на існування на Місяці в минулому магнітного полюса. На Місяці були залишені прилади, що автоматично передають інформацію на Землю, у сейсмометри, що реєструють коливання в тілі Місяця. Сейсмометри зафіксували удари від падінь метеоритів і “місяцетрясіння” внутрішнього походження. По сейсмічним даним було встановлено, що до глибини в кілька десятків кілометрів Місяць складений щодо легкою “корою”, а нижче залягає більш щільна “мантія”. Це було видатне досягнення в історії освоєння космічного простору - уперше людина досягла поверхні іншого небесного тіла і пробула на ньому більш двох годин. Слідом за польотом корабля
"Аполлон - 11” до Місяця протягом 3.5 - х років було спрямовано шість експедицій (“Аполлон - 12” - “Аполлон - 17”), п'ять з який пройшли цілком успішно. На кораблі “Аполлон - 13” з - за аварії на борті довелося змінити програму польоту, і замість посадки на Місяць був зроблений його обліт і повернення на Землю. Усього на Місяці побувало 12 астронавтів, деякі пробули на Місяці кілька діб, у тому числі до 22 годин поза кабіною, проїхали на самохідному апараті кілька десятків кілометрів. Ними був виконаний досить великий обсяг наукових досліджень, зібрано понад 380 кілограмів зразків місячного ґрунту, вивчення яких займалися лабораторії США й інших країн. Роботи над програмою польотів на Місяць велися й у СРСР, але в силу декількох причин не були доведені до кінця. Тривалість сейсмічних коливань на Місяці в кілька разів більша, ніж на Землі, мабуть, зв'язана із сильною тріщинуватістю верхньої частини місячної “кори”.
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
простите, но Вы помоему не верите сами в этот бред, потому как оперируете цитатами а не собственными мыслями .... пропустите то что Вы тут "нагадили" через свой ум и здравый смысл... это же смешно всё выше изложенное :)

смех, стыд, позор!

З.Ы. все технические данные можно получить с луноходов, спектрального анализа, телескопов, даже с подзорной трубы! человеку в скафандре не выжить! ЛОЛ...
 

ИдиотЪ

Користувач
Реєстрація
16.04.07
Повідомлення
257
Репутація
0
По поводу полета американцев на луну:

Невероятные приключения американцев на луне
http://videosaver.ru/load/10-1-0-58247

Фильм спорный, но вспоминая хроническое отставание американской космической программы от советской, а потом вдруг после ряда неудач НАСА - полет на Луну американцев. Который до сих пор никто не повторил! Складывается впечатление, что это все надувательство. А поглядев фильмец на который я дал ссылку - впечатление может перерости в твердую уверенность. Но все же с выводами спешить не стоит, лучше ознакомиться с мнениями обоих лагерей :)
 

ИдиотЪ

Користувач
Реєстрація
16.04.07
Повідомлення
257
Репутація
0
Вот по быстрому нашел самое невинное из доказательств лагеря сомневающихся - это тени на снимке - которые направлены в разные стороны, при том что источник света на Луне один - это солнце. Как такое может быть?
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
vk713 сказав(ла):
тому і були закриті програми дослідження місяця особисто людиною
Закрили, тому що ніяких налогів чесних налогоплатників не вистачить на ці програми.
У політ бравих омеріганців на місяць не вірю, але люблю під пивко почитати докази про те, що політ був. Найприкольніше, найсмішніше і найвпертіш-доказуване читав тут.
ШЕФ сказав(ла):
Є фільми розсекречені чи вкрадені де показують цих людиноподібних істот. Особисто в мене є 2 фільми
Фейк 100% :D . Все це підкормка пресси у важкі часи, коли треба було з чогось увагу переключити.
 
F

FreShka

мне кажецо что есть.а чё иннопланетян вечно уродами изображают?у них же внешность должна быть как у нас...или нет?:)
 
S

SilentKiller

FreShka сказав(ла):
а чё иннопланетян вечно уродами изображают?
А ты их видел(а)???!?!? +_+ ко мне тоже после 3-й бутылки подходил один. Я подумал что контакт, а он мне в лицо фонариком и документы попросил =))) Контакт не состоялся...
FreShka сказав(ла):
у них же внешность должна быть как у нас
Если гуманоиды, то человекоподобные, но не факт что выглядят как люди. А их хз... как у них эволюция прошла. Мож мыслящие ящерицы у них первыми начали использовать орудия труда. А может вообще птицеподобные победили в ходе эволюции. =)))
Marik_de_Sad сказав(ла):
Трууу я тоже! <i>..<i> - и че они в нас не верят??? =)))))
 
C

Chuk

Доречі про фільм, де про політ на місяць розповідається. Вони там дійсно кучу загадок нагородили. Це все для того щоб фільм цікавіший був. Але навіть і в ньому нічого не доказано. Є факти за, є проти. Просто багато було зроблено зайвого (фото з різними тінями і всякі розповіді космонавтів) для підняття крутизни американців. Що породило зайві запитання. Я зрозумів з того всього, що літали, але нічого цікавого для людства не знайшли (гроші качать нема з чого ;) ). От тому програму закрили...

Я сумніваюсь, що в нашій сонячній системі є ще якійсь органічні істоти... а от поза нею!!! Ніхто нікому доказати не зможе!!!
Свою відповідь я писав раніше.