ВО "СВОБОДА"

Чи віддали б Ви свій голос за ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ "СВОБОДА"


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    274

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
falconna сказав(ла):
О нет, уверяю Вас, мои познания в данной области значительно превосходят те, которые Вы почерпнули из Википедии
Впрочем, не буду переходить на личности (надеюсь, и Вы в дальнейшем не будете).
Вибачте якщо якось Вас образив - зовсім не мав це за мету. Дійсно інформацію використав саме з відти і дійсно погоджуюся з цими визначеннями, хоч їх можна прочитати в будь-якій іншій інцеклопедії чи тлумачному словнику - навіщо видумувати колесо....
 

ИдиотЪ

Користувач
Реєстрація
16.04.07
Повідомлення
257
Репутація
0
Пани та панове :), спасибо! Читал топик с чувством гордости и уважения к участникам оппонирующим Всос'у :)

Спасибо Zel, Ножка Буша и др. что не оставили читателей без инфо :) И спец. спасибо Мр.Василию за то как метко поймал мнимого либерала на соц. призыве, было весело :)

В общем вселяете надежду на то что предстоящие выборы будут проходить уже не четко по программе составленной для нас кукловодами, надеюсь будут возможны и неожиданные повороты :)
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
кстати о патриотах и националистах =)
желательно прочитать всем статью Л.Н.Толстого (надеюсь никто не будет оспаривать его гений) под названием "Патриотизм или мир?"
вот ссылка: http://az.lib.ru/t/tolstoj_lew_nikolaewich/text_0750-1.shtml
если кому интересно - могу в личном сообщении скопировать или прямо сюда :)

спасибо
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
Это агитреклама О.Тягнибока в нашем городе.
Без коментов...
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
lek сказав(ла):
Это агитреклама О.Тягнибока в нашем городе
Мене радує, що Ви звернули увагу на плакат О.Тягнебока, що розташований на вікні магазину ювелірних виробів, але не думаю, що ця тема потребує якогось обговорення. Наше покоління ще не один десяток років буде обговорювати плакати лідерів, які вішались чуть не на кожному стовпі ГУЛАГу, стовбурі дерева при будівництві БАМу, на території Соловків та в інших історично "веселих" місцях.
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Особисто мені Тягнибок зовсім не імпонує. Дуже часто говорить мудрі речі, але коли бачу його публічні виступи, складається таке враження, що він себе ледь стримує аби не сказати те, що насправді думає про "не українців". Занадто націоналістичний, якщо так можна висловитись. Якийсь ображений він, чи що... ІМНО
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Українець сказав(ла):
Наше покоління ще не один десяток років буде обговорювати плакати лідерів, які вішались чуть не на кожному стовпі ГУЛАГу, стовбурі дерева при будівництві БАМу, на території Соловків та в інших історично "веселих" місцях.
ИМХО, бред какой-то.

Читал где-то совсем недавно он-лайн беседу Тягныбока с гражданами. В смысле, ему написали вопросов на сайте, он на них там же и ответил. Впечатлило четкое ощущение целеустремленности и наличие идеалов (а не просто желания бабла), оно в ответах ощущается. Содержимое ответов не впечатлило.
 

caesar

Користувач
Реєстрація
02.07.07
Повідомлення
29
Репутація
0
ИдиотЪ сказав(ла):
И спец. спасибо Мр.Василию за то как метко поймал мнимого либерала на соц. призыве, было весело :)
Це цілком нормальна ситуація. Будь-якій партії, навіть самій ультраправій завжди знаходиться місце для соціалістичних ідей, у всякому разі закликів хватає. Доречі мені імпонує в ВО Свобода, що в їх програмі не має аж занадто лівих перегинів, які завжди є тільки популістськими. От візьмемо Гітлера: його партія НСДАП - Націонал Соціалістична Німецька Робітнича Партія та і в рограмі у них було багато лівих лозунгів. це все було для захоплення влади в країні. (В ВО Свобода це виражено значно менше. Значить головна ціль - ідеали, а не влада). Хоча в НСДАП дійсно були прихильники лівих ідей, які хотіли продовжити революцію в Німеччині після здобуття нацистами влади. (Рем, Штрассер і інші, в основному, члени СА). Проте вони були завчасно подавлені і їх керівники репресовані.

А для Ножка Буша. Не треба всіх так лякати федералізацією і розколом. Матеріал треба приводити повністю, а не частково, вибираючи потрібні фрази з контексту. Хоча вся стаття (доклад) мені теж не дуже сподобався, але:

"Таким образом, феномен Тягнибока, усиливающий региональное измерение украинской политики (что особенно актуально в условиях кризиса), означает закат не только Тимошенко, но и начало регионализации Украины, которая не может управляться по единым лекалам из Киева. Федерализация Украины, о которой говорил один из отцов-основателей "Народного Руха" Вячеслав Чорновил, снова встает в повестку дня, повышая шанс национальных движений Юго-Востока. В крайнем варианте – начало спонтанного распада Украины из-за социокультурной и ментальной несовместимости ее двух основных частей.

Вместе с тем практически ни одна из основных политических сил Украины не является сторонницей последовательной регионализации (и тем более федерализации) Украины. Очевидно, что партии националистического и квазинационалистического толка, верные заветам Дмитро Донцова и Степана Бандеры – "Наша Украина", "Единый Центр", БЮТ и "Свобода" – выступают за единую и неделимую "соборную" Украину, видя в унитарном устройстве главный инструмент построения "гомогенной Украины" с "единственно правильной идентичностью". Не является исключением и Партия регионов, насчитывающая в своем составе сторонников культурно-языковой автономии регионов Юго-Востока, ибо стоящие за ней бизнес-структуры "донецкой группы" Рината Ахметова нацелены на завоевание политической и экономической власти в Киеве и масштабах всей страны, а не только на Юго-Востоке, что также делает их "унитаристами".

Вместе с тем именно регионализация (вплоть до федерализации) Украины сделала бы невозможным навязывание из единого Центра единственно возможной идеологии и политической линии, обеспечила бы гарантии развития русского языка и языков других национальных меньшинств (по крайней мере, в статусе региональных), сделала бы невозможной одностороннюю геополитическую ориентацию Украины и побудила бы ее стать нейтральным государством. Ибо современные экономический кризис, недовольство многих территорий Киевом, сохраняющиеся социокультурные и идеологические различия между регионами Украины побуждают именно к регионализации.

Так или иначе, развитие политической ситуации на Украине будет определять процесс фрагментации элиты (распадающейся на отдельные сегменты – бизнес-группы) и кризиса традиционных партий (остатков "Нашей Украины", БЮТ и др.), исключая Партию регионов, опирающуюся на разветвленные и устойчивые политико-бизнесовые сети в масштабах страны.
В складывающейся ситуации России следует поддерживать тенденции фрагментации элит и регионализации элит, заключая прагматические альянсы с отдельными сегментами украинской элиты (бизнес-группами) в обмен на конкретные политические обязательства. Помимо этого, следует активно поддерживать создание собственных сетей влияния в регионах Украины со значительным пророссийским сегментом населения, используя его как инструмент противодействия антироссийской политике официального Киева."

З.І. Я, замітьте, не викидав слів про ПР, яку не дуже люблю і не зовсім згоден з думками, висловленими в докладі стосовно неї.
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
До виборів не так вже й багато часу залишилось - невже країна не потрибує змін і всі визначились зі своїм вибором і знову дозволимо тим самим верблюдам в себе плюнути... Активніше товариші.... чи тему вже треба закривати?????
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Українець сказав(ла):
невже країна не потрибує змін і всі визначились зі своїм вибором і знову дозволимо тим самим верблюдам в себе плюнути...
А яка власне різниця, яким саме верблюдам дозволяти в себе плювати - тим самим чи іншим?
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
_lola_ сказав(ла):
А яка власне різниця, яким саме верблюдам дозволяти в себе плювати - тим самим чи іншим?
Якщо не справляться - на наступних виборах замінити на інших, щоб їм було також боляче "...за безцельно прожитые годы...", інших можливостей впливати на владу, яка тебе не чує - не існує...
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Я буду голосувати за ВО "Свобода". Російськомовним громодянам України гірше не буде - нехай не бздя...ь. Я за нормальне життя всіх ГРОМАДЯН України.
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Тягнибок - псевдопатріот! Нізащо не віддам за нього свій голос!
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Тягнибок - псевдопатріот!
ФАКТИ де? )) А хто з нинішніх політиків, на твою думку, патріот? Знаєш таких? А за нього я буду голосувати (знаючи, що не пройде в 2-й тур), тому, що лише в нього патріотичний стержень програми. Для України зараз потрібна =жорстка рука=, напівдиктаторська. Як в Чілі Піночет був. Одного президентського терміну вистачить для виводу країни в лінійку європейських держав, як мінімум.
Іншого шляху наведення порядку в Україні я не бачу. По доброму заздрю Росії, яка має такого =вуйка=, як Путін. Але в нашому, демократішому варіанті.
 

котяра

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
194
Репутація
0
27. Створити українську операційну систему для ПК на базі існуючих вільних систем із якісним перекладом, великою кількістю українських шрифтів, запроваджуючи службу підтримки та безпеки. 3апровадити українську операційну систему в усіх державних органах та установах.
Утопия чистой воды, но интересная :).

Идем дальше:
- Публічний судовий процес над комунізмом.

насколько я понимаю, то вот это:
11. Забезпечити випускникам середніх спеціальних та вищих навчальних закладів перше робоче місце.
один из признаков коммунизма, или как?
 

WONDER

Користувач
Реєстрація
03.10.08
Повідомлення
10
Репутація
0
КТО НЕЗНАЕТ-,ТЯГНЕБОКА ФИНАНСИРУЕТ МИЛИАРДЕР КОЛОМОЙСКИЙ,МОЖЕТЕ ПРОВЕРИТЬ ,КАК ПО МОИМ ДАННЫМ,ТО НЕБИЗНЕСОВЫХ КАНДИДАТОВ ТОЛЬКО 2 ,ЭТО ГРИЦЕНКО И КОСТЕНКО

5.3.6.Запрещено использование неразрешенных языков и кодировок, а также методов, усложняющих восприятие текста:b)написание названий тем и сообщений ПРОПИСНЫМИ БУКВАМИ
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
За Костенко ничего не скажу.Хорошего не могу,язык не поворачивается-плохое скажите сами.За ТЯГНЕБОКА -можно назвать еще пару фамилий.Такое впечатление,что нас всех держат за "быдло" и мы следим за политикой только на выборах
 
G

G.Geat

На першому курсі в мене один семестр вела курс укр. мови Ірина Дмитрівна Фаріон (НУ "Львівська політехніка), одна з пяти лідерів ВО "Свобода". Тому я знаю її особисто і знаю що дуже хороша людина, яка бориться за українську мову, без "суржику", без русизмів.
Якщо деякі інші кандидати хочуть зробити російську другою державною. А це смерть укр. мови та культури.
Я буду голосувати за Тягнибока. Хоча знаю, що він не виграє, я зроблю це принципово.