ВО "СВОБОДА"

Чи віддали б Ви свій голос за ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ "СВОБОДА"


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    274

mov

Користувач
Реєстрація
02.02.09
Повідомлення
5
Репутація
0
Нещодавно був у відрядженні,там на наших очах підлітки ліпили плакати де попало і куди попало.І ось що з цього виходило.Переглянути вкладення 104345
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
ДРУЗІ!
Нетішинська міська організація ВО «Свобода» готує «Програму розвитку міста Нетішин».
Закликаємо усіх небайдужих долучитися до спільної справи та взяти участь у розробленні зазначеної програми, яка буде взята за основу при формуванні передвиборчої програми Нетішинської міської організації ВО «Свобода».
Ми підемо на вибори до Нетішинської міської ради, що відбудуться 30 травня 2010 року, врахувавши всі Ваші ідеї та пропозиції, які й будемо втілювати в життя з метою створення комфортних та безпечних умов проживання громадян в місті.
Лише разом ми зможемо навести лад у нашому спільному домі!
Приєднуйтесь!
Надсилайте Ваші пропозиції за поштовою адресою: 30100, пр.Курчатова, 1/707, м.Нетішин, Хмельницької обл.
На електрону адресу: vos_net@ukr.net
Повідомляйте за телефоном: (067)3830882


З повагою,
Голова Нетішинської міської
організації ВО «Свобода» Олександр Марчук
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Саша,а на ту ли лошадку ты поставил?
Что у тебя может быть общего с Тягнибоком,кроме желания получить власть?
Дальше то ,что делать будешь?Думаешь, помогут тебе твои "ляхи"?:-p
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
слонопотам сказав(ла):
Саша,а на ту ли лошадку ты поставил?

Спілного дуже багато - хочиться побачити нарешті незалежну, економічно-розвинуту, політично-стабільну державу, з людьми при владі які адекватні і моють бажання допомагати людям, щоб діти мали шанс чогось досягати самостійно, а не за протекціями і грошима. Я ніколи не шукав легких шляхів і зрозумів, що якщо націоналізм це не вихід для України тоді я вже незнаю, що нам зможе допомогти? Майбуть лише Божа ласка, але ще чекати 300 років ні я ні Ви не зможемо - все залежить від нас. І ще, що є дуже важливим, у ВО "Свобода" на сьогодні працюють порядні і чесні люди.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Українець сказав(ла):
зрозумів, що якщо націоналізм це не вихід для України тоді я вже незнаю, що нам зможе допомогти
оптимістично
 

heron

Користувач
Реєстрація
03.12.09
Повідомлення
7
Репутація
1
Я бы так уверенно не говорил про выборы 30 мая!!!
Партия Регионов предлагает перенести выборы на 26 сентября.
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
heron сказав(ла):
Я бы так уверенно не говорил про выборы 30 мая!!!

Сьогодні 250 депутатів Верховної Ради проголосували за визнання такою, що втратила чинність постанова ВР, яка визначала проведення виборів у 2010 році до органів місцевого самоврядування без визначення конкретних дат їх проведення. Якщо не 30 травня то в інший термін визначений законодавством - головне інше в нас є бажання працювати на громаду приймаючи рішення лише в її інтересах і довести своєю працею, що в наших дітей в свому місті є майбутнє.
 

Xarakternuk

Користувач
Реєстрація
17.11.09
Повідомлення
44
Репутація
0
Українець сказав(ла):
головне інше в нас є бажання

А чи є у Вас команда(бажано професіоналів), яка б змогла щось зробити для міста? Якщо можна, поіменно.
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Xarakternuk сказав(ла):
А чи є у Вас команда(бажано професіоналів), яка б змогла щось зробити для міста?
Цікаво хто ж може вважатися професіоналом в маштабах міста. Які критерії тут підходять на 100 % особливо після того, як нинішній мер-професіонал так себе показав???
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Xarakternuk сказав(ла):
А чи є у Вас команда(бажано професіоналів), яка б змогла щось зробити для міста?

LED сказав(ла):
Цікаво хто ж може вважатися професіоналом в маштабах міста.
Вважаю, що це повинні бути просто чесні, непідкупні...чиновники. І не команда потрібна, а вистачить кількох (до 5) чоловік включно з головою.
 

Xarakternuk

Користувач
Реєстрація
17.11.09
Повідомлення
44
Репутація
0
Щоб пройти до міської ради потрібні голоси виборців(чим більше тим краще). А для цього потрібна сильна передвиборча програма та команда професіоналів(фахівців своєї справи), яка цю програму буде втілювати у життя. Фахівців і бажано відомих у місті людей(не дарма ж партії включають у свої списки відомих спортсменів, артистів, тощо), за невідомих, думаю, ніхто голосувати не буде.
Так, повністю погоджуюся, фахівці ці мають бути чесні та непідкупні(цікаво, правда, як таких знайти, у них же на лобі не написано), але це мають бути саме фахівці з відповідною освітою та досвідом, а не «кухарки, які на кухні знають як керувати країною» чи дядьки з вулиці, які два слова до купи зв’язати не можуть. Хоча дійсно бувають виключення із правил, такі собі «самородки» на кшталт Шевченка(через те я і писав «…бажано професіоналів»).

P.S. Під командою мав на увазі не кількісний показник (5, 10, 20…), а групу людей об’єднаних однією ідеєю(ціллю), які організовано «тягнуть віз в одному напрямку»)
 

heron

Користувач
Реєстрація
03.12.09
Повідомлення
7
Репутація
1
А Вы, Xarakternuk, можете назвать таких людей, которые соответсвуют всем вышеперечисленным критериям???
Таких людей, которые могут объединиться в команду первоклассных специалистов?
И таких людей, которые идут во власть не из-за своих корысных мотивов, а для улучшения нашей с Вами жизни?
 

Xarakternuk

Користувач
Реєстрація
17.11.09
Повідомлення
44
Репутація
0
heron сказав(ла):
А Вы, Xarakternuk, можете назвать таких людей, которые соответсвуют всем вышеперечисленным критериям???

По суті моє запитання повернули проти мене самого, я ж лише запитував:
Xarakternuk сказав(ла):
А чи є у Вас команда(бажано професіоналів), яка б змогла щось зробити для міста? Якщо можна, поіменно.

Як казав один герой відомої комедії: "Огласітє вєсь спісок, пожалуйста" хто входить до Нетішинської міської організації ВО "Свобода". Якщо це,звичайно, можливо .
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Xarakternuk сказав(ла):
А чи є у Вас команда(бажано професіоналів), яка б змогла щось зробити для міста? Якщо можна, поіменно.

Команда є - дехто із них працював в команді колишнього міського голови Гладуняка І.В., досвід роботи якого б і зараз не мішало перейняти, дехто зараз має безпосереднє відношення до діяльності міської ради (влади) і їм залишається лише одне, спостерігати за сьогоднішнім бардаком зі сторони бо вплинути ні на що не можливо, а працювати за когось не має повноважень. У звязку з перенесенням виборів на невизначений термін, поіменно назвати людей не можу щоб це не обернулося проти них, але коли прийде час Ви зразу ж про них дізнаєтеся.
І ще, профісіоналізм, який би він не був великий ні коли не замінить совісті, чесності, порядності, правди, бажання допамагати людям і знання того, що лише ми самі можемо навести лад у СВО їй БОгом ДАній країні (місті).
Доречі, Нетішинська міська організація ВО "СВОБОДА" - це політична партія яка відкрита для кожного громадянина нашого міста і приєднавшись Ви зможете познайомитись з кожним особисто.
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Українець сказав(ла):
І ще, профісіоналізм, який би він не був великий ні коли не замінить совісті, чесності, порядності, правди, бажання допамагати людям і знання того, що лише ми самі можемо навести лад у СВО їй БОгом ДАній країні (місті).
Повністю поділяю точку зору. Керують державою (партія не має значення) одні "профі", за плечима яких престижні світові ВУЗи (і не по одному), а результату немає. А може не потрібні профі?!? Приклад? Лех Валенса - звичайний електрик, але взяв в уряд не профі, а нікому тоді невідомого Бальцеровича, якому було 32 (!) роки. А нашим "профі" по 50-60 та ще й комуністичним світоглядом. До речі - в команді Бальцеровича, (який був віце-прем'єром) - не було жодного бувшого комуніста. А в нас?
На мою думку - їхня присутність у владі по всій Україні - дуже негативно впливає на наше сьогоднішне економічне становище.
 

Xarakternuk

Користувач
Реєстрація
17.11.09
Повідомлення
44
Репутація
0
Ніхто ж з Вами не сперечається. Мова не йде про професіоналів із світовим іменем, освіта та досвід, думаю, ще нікому не заважали. Звичайно є і самородки(про що я писав раніше), але це скоріше виключення ніж правило.
Не думаю що Ви, наприклад, погодитеся, щоб Ваша дружина народжувала дитину у «професіонала», який вчора закінчив Нетішинське ПТУ отримавши спеціальність маляра-штукатура, навіть знаючи, що він чесний, порядний, совісний.
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Xarakternuk сказав(ла):
Не думаю що Ви, наприклад, погодитеся, щоб Ваша дружина народжувала дитину у «професіонала», який вчора закінчив Нетішинське ПТУ отримавши спеціальність маляра-штукатура, навіть знаючи, що він чесний, порядний, совісний.
Так. Але легко потянув би в керівники ЖКО, наприклад. Гірше, точно, не було б.