ВО "СВОБОДА"

Чи віддали б Ви свій голос за ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ "СВОБОДА"


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    274

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Ще один питання. В моїй родині по маминій ліній один прапрадід - поляк, ще один - білорус, по татовій лінії - скоріш за все теж не чистокровні українці. Моя потенційна дружина була наполовину росіянкою. ( Оце була б зовсім заморочка). По духу мені ближче філософія Сходу, тож основну інформацію для свого розвитку черпаю з російських джерел ( у нас просто важкувато знайти потрібнуе інфо на укр. мові) , один з моїх Вчителів - фанат СССР. Як щирий патріот своєї Батьківщини, чи маю повне моральне право величати себе Українцем?
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Black_Raven сказав(ла):
Випий горілки, заїж салом і не переймайся :cool:
:'( О жах,якщо я замість сала віддаю перевагу банану, а горілку міняю на молоко :'( - це точно мабуть не маю права називати себе українцем. :'(
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
О жах,якщо я замість сала віддаю перевагу банану..... це точно мабуть не маю права називати себе українцем.
Ну якщо випадок аж настільки запущений... :)
 

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
Сало то не ковбаса, в салі сила та краса.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
а шановний ГУ-Га теж потенційний перебіжчик - він займається ЯПОНСЬКИМ карате - а не щирим українським гопаком....

.:) ..мабуть десь втихаря, замість українського сала їсть суші і запиває саке...:)
 

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
kredit_s,
от ты нуп, в Японии это японское карате, а перекочевав в Росиию, Украину, .... , она стновится российским украинским, ..., карате, так как его преподают и изучают явно не японцы
kredit_s сказав(ла):
а не щирим українським гопаком....
Этот "щирий українськиї гопак" создал человек который до этого 15 лет занимался ЯПОНСЬКИМ карате, и на его основе создал гопак
Бокс тоже не украинцы придумали, только почему-то никто его не называет АНГЛИЙСКИМ боксом и не говортичто им не стоит заниматся.
Не важно чем заниматься главное Заниматься.
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
от ви себе і видали, москалі :D
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
отож роблю висновки,що банан,який приїхав з африки, перетворюється на щироукраїнський продукт - банан,стає в один рівень із салом і як патріот рідної неньки-Вкраїни можу його споживати.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Подивився я Відео з Ириной Фарион. В принципі я стикався з тим,що є, як і на сході,так і на заході, фанатичні особи,які перегинають палку в мовних питаннях. Особливо прикро,коли цим зловживають депутати всіх рівнів. Я сам схиляюся більше до правих,дійсно українська мова зараз потребує більшої підтримки, чим російська...але питання не в тому...
Питання в тому чи готова Фаріон,чи готовий Тягнибок, і його "Свобода" публічно визнати свою помилку - так в дитячому садочку наш представник перегнув палку,діти можуть називатися Мишами,Лізами і т.д і ви можете розмовляти російською і публічно вибачитися, перед дітьми і батьками за свої дії...
Це буде показово,демократично і по-українськи...А коли покривається і захищається член своєї організації,тільки тому,що він свій... Що ж тоді - для мене Тягнибок стане в ряд з Ющенком,ЮВТ, януковичем - одним миром мазаний... Він повинен вибрати що для нього важливіше: або "Закон понад усе", або "Друзям - все, ворогам - закон"... Представники Свободи зможете визнати,що Фаріон - неправа і вчинила неетично?

добавлено через 6 минут
П. С. До речі рахую,що таким вчинком Фаріон принесла - українським націоналістам і Україні шкоди більше чим всі шовіністичні,прокремлівські,антиукраїнські організації разом за рік часу.
 

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
отож роблю висновки,що банан,який приїхав з африки, перетворюється на щироукраїнський продукт - банан,
ты реально ............, или притворяешся ?
в Украине карате преподают украинцы и занимаются им украинцы, так что его смело можно называть украинским карате
а банан был выращен черт знает где и всего лишь привезен в Украину, так с какого ты будешь его называть украинским продуктом?
ford сделанный в Америке будет американским, а сделанный в Малайзии останется малайзийским фордом и не важно сколько раз на нем будет написано форд и напялено наворотов
китайский ширпотреб - так и останется китайским, сколько бы он не пролежал на украинском складе
и т.д. и т.п.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Спробуй це пояснити японцям....:D про українське карате...
а банан...по тому ж принципу, по якому і картоплю...:)
а взагалі то,щось у Вас з гумором не те...занадто серйозно все сприймаєте...Хоча ...шлях воїна...серйозна річ...мабуть немає часу жарти розуміти...:D
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Не хочиться заважати Вам спілкуватися тим більш, що я не психоаналітик, але кожна людина сама повина визначитись хто вона - українець, китаєць, німець тощо і на якій мові кожному розмовляти. Чим більше мов ти знаєш тим більше тобі в житті це може допомогти хоч в працевлаштуванні хоч в коханні.... Питання в іншому ніхто не має зазіхати на держані інтереси і займатися сеператизмом чи підбурюванням людей на свій лад, питання було в іншому, що ви б хотіли, щоб у програмі Нетішинської міської організації ВО "Свобода" були прописані болючі проблеми міста, після виконнання яких ви б відчули зміни в ньому на краще.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Моє побажання просте. Від ВО "Свобода" і Тягнибока,яких ще поки що поважаю чекаю на наступне: публічність і відповідальність перед громадою. Тобто представники Вашої сили повинні бути толерантними та терпимими до інших мов,та національностей. Українізація повинна здійснюватися методом лише "пряника". А також відмова від "кругової поруки", яка панує зараз в політичних колах. Якщо, хтось з ваших колег переступає межу - він має за це відповісти...
Чекаю на вашу відповідь на рахунок Фаріон....
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
я думаю ответа вы не дождётесь...Толерантность,ответственность,публичность и терпимость к другим не входит в понятия истинных членов ВО"Свобода"! Тут просто человек бабки отрабатывает,ну и пиарится между делом. Мэр же у нас не вечен,а тут такая "сила" за плечами! Но с лошадками по моему напутал шановний Украинец...
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Українець сказав(ла):
ніхто не має зазіхати на держані інтереси і займатися сеператизмом чи підбурюванням людей на свій лад,

а якщо державні інтереси - це "срубить бабла" з людей і наплювати на закон, а на людей,які відстоюють свої права і піднімають громаду проти виразно несправедливих законів і порядків - легко навісити ярлик "сепаратиста" і "підбурювача". Це держава повинна бути для людей,а не люди для держави....

добавлено через 9 минут
В мене брат вчивсь в тернополі, дуже розумний чоловік. Приїхав додому, став членом КУН (конгрес українських націоналістів), загорівся,засновував місцеві осередки, жив цим - не за гроші за ідею працював... Коротше кажучи - потім через певний час - згорнув свою діяльність...Запитав чого? Оскільки він людина інтелегентна майже нічого не сказав....Менш інтелегентних людей за такі слова модеретори у нас на місяць банять....Партійні боси - просто продаються з потрохами, плюючи на рядових членів та їх ідеали...Влада,гроші - ось їхня внутрішня програма...До речі,що там на Тернопільщині, як успіхи, там ж "свобода" за крермом?
 

Xarakternuk

Користувач
Реєстрація
17.11.09
Повідомлення
44
Репутація
0
Ох як ми любимо, хлібом нас не годуй, дай когось об****ти, а особливо коли є можливість «із подтішка» прикриваючи своє справжнє ім’я. Українець заслуговує поваги хоча б через те що на форумі назвав своє справжнє прізвище, ім’я, показав своє фото і відкрито заявляє про цінності які він сповідує. Так в кожній організації, партії, групі є як хороші люди так і погані люди, як кажуть «в семье не без урода», всі різні, за всіх відповідь не даси. Спробуйте Ви, особливо ті, які найбільше всіх «поливає брудом» ту саму «Свободу», повідомити яку він партію чи організацію представляє(підтримує), я думаю найдуться на форумі люди, які виставлять «прикольну» гримасу одного з членів цієї партії, знайдуть «виступ» якогось Пупкіна члена цієї партії який ображає наприклад «аборигенів племені Тумба-Юмба» і т.п., а тоді запропонують Вам «давай шановний, «отвечай за базар» Пупкіна». От тоді відчуєте «як то воно»
На рахунок «бабла срубить», хай Українець, звичайно відповідає сам за себе, але думаю це не та партія де «бабло рубят».
P.S. Я не є членом ВО «Свобода», хоча багато в чому її підтримую, але висловлю свою позицію на рахунок Ірини Фаріон. Як би там була пряма образа дітей, типу «Ліза твоє ім’я походить від слова лизати» чи «Альона збирай свої манатки та вирулюй до Москви» - однозначно я таке засуджую. Але якщо там ситуація, як то кажуть «бабка надвоє гадала», то вибачте, я не буду таким категоричним, і не буду іти на поводу у людей, які бачать у цьому те що хочуть бачити. Якщо хочете, хай буде так, подавайте на неї в суд, а суд хай вирішить була там образа чи ні. Але не забувайте і Ви, хто прямо ображає ту саму Ірину Фаріон, називаючи її різними не хорошими словами, що і Вас теж чекає суд, можливо не у цьому житті, а після того як відійдете із цього світу.
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Я думаю, что вполне нормально спросить у представителя местного отделения некоторой политической силы, как он относится ко взглядам и высказываниям (причем, довольно знаковым) одного из лидеров этой самой силы. Ответа, кстати, мы так и не дождались, ну да дело житейское.

Пупкин и члены племени мумба-юмба здесь ни при чем. Мадам сообщила, что если тебя зовут Петя или Алена, то надо собирать манатки и ехать туда, где живут Алены. Мое личное мнение, что так говорить и думать - неправильно и нехорошо. Ну а устраивать подобные перфомансы маленьким детям - вообще аут. Очень гадко напрямую лезть к чужим детям, особенно с такими вещами.

Xarakternuk сказав(ла):
Як би там була пряма образа дітей, типу «Ліза твоє ім’я походить від слова лизати» чи «Альона збирай свої манатки та вирулюй до Москви» - однозначно я таке засуджую
По моему, подобные рассуждения отдают крючкотворством. Ирина Фарион прямо и недвусмысленно продемонстрировала, какие ассоциации у нее вызывает имя "Лиза", этого вполне даже достаточно. И всем ясно, между прочим. А у ребенка, который поневоле стал объектом воздействия, запросто сформируется комплекс: Тетя, вокруг которой все вертелись, прямо и неоднозначно дала понять, что имя "Лиза" - не наше, плохое. А счастливые обладатели "правильных" имен еще и поулюлюкают, на то они и дети.

Это, кстати, было прямое оскорбление людей, которые полагают, что имена "Алена", "Наташа", "Петя" и прочее - вполне себе хорошие и достойные.

Как обычно, если неясно, почему кого-то что-то задело, лучше всего представить, что это что-то произошло с тобой лично. Или, как в данном случае, с твоим ребенком.

----
Когда тетя исполняла про хорошее имя "Ганна" и плохое "Анна", как-то сразу вспомнилась Анна, дочь Ярослава Мудрого, которая стала королевой Франции. Интересно вот, есть где-то реальные свидетельства, что ее звали именно "Ганна", а не "Анна"? Ну там, всякие берестяные грамоты и т.д. Ирина Фарион, кажется, филолог, было бы интересно узнать ее мнение на сей счет.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Xarakternuk, мне надоели все эти люди, которые играют на национальности людей...я уже давно изучил человеческие потребности... и политику просто ненавижу из за этого!
Чтобы привлечь на свою сторону побольше избирателей нужно следовать таким правилам :
1. Человек происходит от животного...вся цель его жизни - удовлетворение инстинктов : пожрать, поспать, трахнуть чего нибудь и снова пожрать...самое главное тут пожрать...одним словом все партии в первую очередь говорят про улучшение жизни.
2. Но ваша партия пошла дальше....разберем второй инстинкт!....это территория!!! ...он вытекает из первого...любое опасение. что другие влезут за его стол, вызывает обиду, а потом бурную ярость. Если человек умом не блещет, а таких в нашей стране хватает...то!!! Дальше!!!....кто чаще всего говорит : моя вера!...моя нация!...моя улица! мое! мое! мое!....тот кто остался животным!...у меня собака тоже похожа на ваших избирателей....она осматривает углы, обнюхивает территорию, и размышляет : а нет ли здесь чужих!...
Но есть еще более примитивные люди....они похожи на рыб!.... у рыб вообще головной мозг отсутствует....выпускаем....и опа...наблюдаем....они мгновенно розделяются на групировки....и делят территорию. Если какая то рыбка с любопытством заплывает в другой угол, они тут же кидаются : и это рыбы у которых нет головного мозга!!!

Если такие же реакции я вижу у человека, то передо мною двуногое, говорящее человеческим языком животное!!!....и этот человек в своем интелектуальном развитии дальше уже не пойдет.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
И таких как Тягнибок я ненавижу!...и всех кто принадлежит к этой партии, для меня это не люди, а стадо животных! И если я еще раз услышу, что Украинец думает о простом народе....о людях которые живут в Восточной Украине......я его просто своими руками задушу!

5.3.4.Запрещены оскорбления в любой форме, будь то прямые («ты xxx!»), косвенные («в вас есть некоторое сходство с xxx») или заочные («Гейтс — xxx»), как в темах, так и посредством ПС (персональных сообщений). Ответные оскорбления также запрещаются.