ВО "СВОБОДА"

Чи віддали б Ви свій голос за ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ "СВОБОДА"


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    274

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Знахарь сказав(ла):
И таких как Тягнибок я ненавижу!...и всех кто принадлежит к этой партии

Мати Тереза колись сказала: "Чим більше Ви ненавидете людей тим менше у Вас залишається часу щоб їх любити".
Враховуючи вищесказане я десь далеко у душі всештаки вірю, що Ви ще не зовсім втрачений для суспільства - головне щоб Ви самі повірили в себе, а український народ завжди Вам в цьому зможе допомогти і неважно на якій території він проживає...
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Уважаемый Знахарь своей ненавистью вы становитесь в ряд с рыбами. Мы все люди...И украинские националисты,и русские шовинисты...Все могут ошибаться...Давайте быть терпимыми...Когда нужно отстаивать свои права...но мирно...без насилия...На востоке жил, был свидетелем унижения украиноязычных, здесь - свидетелем притеснения русского языка....Это проблему порождают люди с низкой культурой и нравственностью... Не в Востоке и в Западе дело, даже не в Русском или Украинском языке - дело просто в деградации многих людей до уровня животных...Как умный человек,наверно вы понимаете,что насилие порождает насилие....

П. С. Що там нарахунок Фаріон, Демократична "Свобода"? Крім суду державного, є ще суд моралі.
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
kredit_s сказав(ла):
Чекаю на вашу відповідь на рахунок Фаріон....

Новим етапом у тотальній боротьбі українофобів з українською мовою стало звернення нардепа-регіонала Вадима Колесніченка до Генерального прокурора України з вимогою притягнути мовознавця, депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода", лавреата премій ім. О. Гірника та Б. Грінченка, доцента кафедри української мови Національного університету "Львівська політехніка" Ірину Фаріон до кримінальної відповідальності за статтею 161 Кримінального кодексу України "Порушення рівності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії".

До міжнародного дня рідної мови Ірина Фаріон провела розяснювальне навчання серед діток. За цією силкою знаходиться справжній, ще не монтований алігархічними партіями ролик як це було на справді http://www.svoboda.org.ua/

Рано чи пізно всеодно будуть вибори до органів місцевого самоврядування та верховної ради і ВО "Свобода" сторює на сьогодні серйозну конкуренцію для поки що діючих депутапів різних рівнів і вони роблять все щоб підірвати зростаючий авторитет ВО "Свободи" серед людей.
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Українець сказав(ла):
справжній, ще не монтований алігархічними партіями ролик
уже смонтированный героями ВО"Свобода". :D Не смешите мои тапочки уважаемый лидер осередку! Вас спрашивают о личном мнении по данной проблеме!
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Шановний Українець не потрібно словесного блуду...будь-ласка відповідайте прямо на питання про Фаріон...
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Майбуть десь упустив питання, що саме Вас цікавить про Фаріон?
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Українець прочитайте пост 110

до речі витяг зі статті в УП :

"....На достижение разумных компромиссов надежды мало: непримиримость одних сталкивается с жаждой реванша других.

Перспектива вырисовывается неутешительная. И, к сожалению, нельзя не признать очевидного: нынешние проблемы во многом обусловлены бездумной гуманитарной политикой последних лет.

Встревоженные защитники украинской речи боятся, что при Януковиче государственный язык может утратить позиции, завоеванные за последние годы. Но подобных опасений не возникло бы, если бы язык Шевченко и Хвылевого популяризировали цивилизованными рыночными средствами, делая украиноязычную продукцию привлекательнее, креативнее, качественнее, дешевле.

Увы, национал-патриотическая братия предпочла испытанные методы a la sovok: чиновничьи директивы, процентные квоты и строгие ограничения.

Такой путь был намного проще, но теперь за него приходится расплачиваться. Потому что административные предписания и запреты можно отменить одним росчерком пера, а реальную конкурентоспособность – нет.

Любителей прошлого пугает возможное возвращение советской исторической мифологии. Такой риск существует, но он был бы нейтрализован, если бы советским мифам вовремя противопоставили реальную историю – неоднозначную, многомерную, полную трагических парадоксов, свободную от политической конъюнктуры и белых пятен.

В современном информационном обществе она способна выжить без помощи СБУ и президентской канцелярии. Однако борцы за историческую память пошли другим путем: вместо старых легенд Украине были предложены новые, столь же однобокие и примитивные.

Мудрую КПСС заменила доблестная ОУН, великих вождей Ленина и Сталина – Бандера с Шухевичем, а безупречных рыцарей в красноармейской форме – ангелоподобные воины УПА. Подобное мифотворчество действительно нуждается в неусыпной государственной поддержке…

Национально-демократическую интеллигенцию беспокоят реваншистские настроения, царящие в лагере победителей. Что ж, многие сторонники президента Януковича буквально излучают агрессию и жаждут "проучить свидомых", но это ожесточение возникло не на пустом месте.

Люди, привыкшие говорить от имени Украины, пожинают плоды своей собственной пятилетней деятельности. Многомиллионная страна представлялась им огромной лабораторией, они видели себя в роли смелых фаустов, творцов монолитной украинской нации.

Просвещенные умы из Киева и Львова стремились переделать темных обитателей Донбасса и Крыма по своему образу и подобию – разумеется, из лучших побуждений, во имя единой и сильной державы.

Они охотно перефразировали девиз итальянского патриота Камилло Кавура: "Мы создали Украину, давайте создавать украинцев!" При этом никого не смущал тот факт, что украинцы уже существуют, что они разные и что миллионы из них вовсе не намерены перевоспитываться, отказываясь от собственной культурной идентичности.

Борец за национальную идею может щеголять в косоворотке, кипе, тюрбане или вышиванке, но он неизменно страдает одним и тем же недугом – острым недостатком эмпатии. Ему чертовски трудно поставить себя на место другого человека.

Украинский национал-патриот мнит себя несгибаемой сталью, но считает своих сограждан из Луганска и Одессы куском мягкого воска.

Он справедливо гордится тем, что его предков не удалось русифицировать за 300 лет, но при этом верит, что жителей Юго-Востока удастся украинизировать за считанные годы.

Он готов защищать своих героев до последней капли крови, но убежден, что его несознательные соотечественники с легкостью откажутся от собственных кумиров.

Пассионарные национал-патриоты мечтали превратить Украину в мононациональную и монокультурную страну, что при демократии абсолютно нереально.

Подобные эксперименты можно проводить, если вас зовут Мустафа Кемаль Ататюрк, вы – пожизненный президент и диктатор, а ваша партия – единственная в стране. Тогда вы можете смело депортировать на историческую родину этнических греков ("чемодан-вокзал-Афины!") или объявить миллионы курдов "горными турками", которые по неизвестной причине забыли о своих национальных корнях.

Но даже в таких идеальных условиях стопроцентный результат отнюдь не гарантирован. Что уж говорить о стране, где проводятся свободные выборы, и у миллионов граждан, подлежащих перевоспитанию, есть право голоса?

Сегодня ценители Стуса и Андруховича пребывают в глубоком шоке: украинским президентом стал безграмотный поклонник Анны Ахметовой! Но, к сожалению, массовое голосование за выдвиженца Партии регионов было вполне закономерным.

Пытаясь навязать согражданам собственные ценности, рафинированный львовский интеллигент сделал все возможное, чтобы уязвленные жители Донецка и Крыма поддержали одиозного Януковича – только потому, что лидер ПР "свой"....

повністю http://www.pravda.com.ua/articles/2010/02/25/4811621/
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Українець сказав(ла):
За цією силкою знаходиться справжній, ще не монтований алігархічними партіями ролик як це було на справді http://www.svoboda.org.ua/
Де?*DONT KNOW
На головній сторінці розміщено ЗМОНТОВАНИЙ для ЗМІ ролик.
 

Xarakternuk

Користувач
Реєстрація
17.11.09
Повідомлення
44
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
я уже давно изучил человеческие потребности
Що ж похвально...
Знахарь сказав(ла):
Человек происходит от животного...вся цель его жизни - удовлетворение инстинктов
Не розділяю цю думку, думаю, що людина створена Богом і головна ціль життя - прийти до свого Творця і почути «Я чекав на тебе...»
Знахарь сказав(ла):
разберем второй инстинкт!....это территория!!!
У кожного своє розуміння території. Не думаю, що особисто Вам чи будь якій людині, не залежно від національності, сподобається коли до Вас в будинок брутально зайде непроханий гість, почне «качати» свої права, та ще й під кінець вижене Вас з хати(як у тій дитячій казці про те як лисиця вигнала зайця із свого будинку). І як і в тій казці зайцеві потрібна було допомога, щоб вигнати лисицю з будинку, так я думаю і тут - «Свобода» стає на захист прав українців від таких непроханих гостей. Але в основному українці гостеприйомні люди, якщо до них з миром, то вони відповідають зазвичай тим же.
Почитав в загальному про, що пишете Ви та Ваш однодумець слонопотам, і можу зробити висновок, що толерантності, відповідальності, публічності, терпимості до інших якраз не вистачає Вам обом.
І дуже приємно вразив Українець, на Вашу ненависть, своєю відповіддю(пост #121)
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Xarakternuk сказав(ла):
«Свобода» стає на захист прав українців від таких непроханих гостей.
Это я непрошеный гость, живущий в Украине с 1980 года?:cool:
Всё,пойду выпью йаду! И где вы увидели мою
Xarakternuk сказав(ла):
? Я белый и пушистый! Но трогать меня не надо!
И специально Для Українця, який вкючає дурника:O:) "...вполне нормально спросить у представителя местного отделения некоторой политической силы, как он относится ко взглядам и высказываниям (причем, довольно знаковым) одного из лидеров этой самой силы. Ответа, кстати, мы так и не дождались, ну да дело житейское."пост 118.
Вразьте і мене приємно! ;) Як Xarakternukа!
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
слонопотам сказав(ла):
Это я непрошеный гость, живущий в Украине с 1980 года?
На злодієві шапка горить:D

Ну і =приліпли= до Українця. Коли путін говорить, що Україне не країна, коли дуже жорсткі і образливі для України монологи виголошують лужков, затулін, жирик, колісниченко і різні їм подібні особи - ніхто з російськомовних (=джони=,=медведчики=,=слюнонопотатами=...) не ображається на такі випади. А ось тільки українка сказала українським дітям, як потрібно правильно розмовляти - все: розлад психики в дітей, черговий =наїзд= на російську мову, націоналістка-вбивця. Як це все вже набридло.
А з другої сторони... Ось янек видасть якийсь протиукраїнський указ, другий, дивись і поповняться лави "СВОБОДИ". Адже дія, породжує протидію.;)

5.3.4.Запрещены оскорбления в любой форме, будь то прямые («ты xxx!»), косвенные («в вас есть некоторое сходство с xxx») или заочные («Гейтс — xxx»), как в темах, так и посредством ПС (персональных сообщений). Ответные оскорбления также запрещаются.
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Да мне плевать .что говорит лидер,житель другого государства на территории другого государства! Меня пугает то ,что говорят жители моей страны по отношению друг к другу! И перестаньте страдать комплексом ущербности по отношении к России! У нас же своя держава, чи не так?!
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Xarakternuk сказав(ла):
І дуже приємно вразив Українець, на Вашу ненависть, своєю відповіддю(пост #121)

Пост більше всього нагадує кліше - якими люблять користуватися політики - ЮВТ,Ющенко - "народ", "українці" і т. д.
Але коли доходить до конкретної любові до конретних українців таких як слонопотам чи знахарь отут починаються проблеми...

Як на мене чується зневага - типу ну ми вас прощаємо
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
kredit_s сказав(ла):
Але коли доходить до конкретної любові до конретних українців таких як слонопотам чи знахарь отут починаються проблеми...
Проблеми починаються тоді, коли висловлюються образи, як отут
Знахарь сказав(ла):
и всех кто принадлежит к этой партии, для меня это не люди, а стадо животных!

kredit_s сказав(ла):
Як на мене чується зневага - типу ну ми вас прощаємо
"Ми вас прощаємо" це не є зневага. Люди не відповідають образою на образу, це є дуже добре. Лишній раз показує хто хоче конструктивно вести діалог. А здається, що це зневага, бо людина, яка не відповідає на низькопробні образи тим же, автоматичне здається вихованішою, толерантнішою, дорослішою. Так шо Українцю тут "+" на мою думку. Щодо "Свободи" - головне палку не перегинати в т.ч. і в мовних питаннях, без радикальних кроків.
 

Xarakternuk

Користувач
Реєстрація
17.11.09
Повідомлення
44
Репутація
0
Тільки збирався відповісти kredit_s-у, але Кум мене випередив. Куму дякую і розділяю на 100 відсотків його думку.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Я наприклад, двома руками за українську мову і культуру, але не такими методами, які пропонує ВО "Свобода".
На мою думку, щоб дійсно люди і на Сході і на Заході всі розмовляли українською, то в першу чергу потрібна якась мотивація.
Наприклад в деяких країнах людям на роботі виплачують спеціальну премію, коли вони вивчають і розмовляють на державній мові своєї країни.
Також заохотити людей можна ще і так.... книжки, які продаються в книжних магазинах, на українській мові продавати в 2-3 рази дешевше від російських видавництв, ось так держава має впливати на розвиток української мови, тільки пряником, а не кнутом. Так наприклад зараз книжка коштує 20-30 грн., а якщо українське видавництво буде коштувати 7-10грн., то я думаю самий заклятий москаль вивчить українську мову, лише для того, щоб зекономити для сімейного бюджету. Це правда стосується тих людей, які полюбляють читати.
Для молоді саме краще : кінематограф підняти український - це також принесе велику користь в мовну скарбницю нашої країни.
Варіантів багато....але зі всіх виступів Тягнибока я так зрозумів, що політика партії в першу чергу будується на агресії до різних країн і національностей : до москалів, ляхів, жидів, комуністів...ви нам колись зло зробили, а тепер ми вам. За такої схеми країна нічого наша доброго не отримає, а лише получить зло....як в попередніх текстах писалося : агресія породжує агресію.

добавлено через 14 минут
А до чого може призвести насильницька українізація, то ми вже можемо зараз побачити, по тому, що Президентом в нас став Янукович.
Всі ті УПА, голодомори, надання Бандері героя і т.д. і т.п.- все це привело до того що наш президент - людина, яка сиділа в вязниці...і ще й за згвалтування...так що продовжуйте.
 

Xarakternuk

Користувач
Реєстрація
17.11.09
Повідомлення
44
Репутація
0
слонопотам сказав(ла):
Это я непрошеный гость, живущий в Украине с 1980 года?
Не виривайте слова із загального контексту, читайте уважніше. Справа не в тому скільки Ви проживаєте в Україні, а в тому як Ви ставитеся до неї, до її мови, культури, історії, тощо і що Ви робите для того щоб Україна була незалежною, сильною, розвиненою та поважаємою іншими країнами. Живіть собі на здоров'я скільки хочете ніхто Вас звідси не виганяє, але якщо прийшли в гості то ведіть себе відповідно. А в принципі vk713 вірно підмітив:
vk713 сказав(ла):
На злодієві шапка горить

добавлено через 8 минут
слонопотам сказав(ла):
И где вы увидели мою
ненависть

Взагалі це стосувалося більше Знахаря, але в якійсь мірі це стосується і Вас. А якщо Ви керувалися якимись іншими почуттями, висловлюючись: "А тётю действительно к стенке ,без суда и следствия!"(див. пост #90), тоді готовий забрати свої слова назад.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Українець сказав(ла):
Новим етапом у тотальній боротьбі українофобів з українською мовою стало звернення нардепа-регіонала Вадима Колесніченка до Генерального прокурора України з вимогою притягнути мовознавця, депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода", лавреата премій ім. О. Гірника та Б. Грінченка, доцента кафедри української мови Національного університету "Львівська політехніка" Ірину Фаріон до кримінальної відповідальності за статтею 161 Кримінального кодексу України "Порушення рівності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії".

А чому не можна порушити справу? Потрібно порушувати. Ну і що , що вона депутат і лауреат, і ще там хтось. Тим більша з неї відповідальність, і за слова теж.
Це не з мовою борються - це борються з недолугими пропагандистами такої мови. Я особисто слідкую, щоб моя малеча розмовляла чистою українською мовою, але якби таке трапилося, я суто із принципових міркувань вчив би її російської.
Хай суд розбереться винна чи не винна, і прийме рішення. І на це рішення можна опертися в інших справах. Наприклад,коли будуть притісняти українську мову. А то подвійні стандарти будуємо панове "Свободівці"
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Кум сказав(ла):
бо людина, яка не відповідає на низькопробні образи тим же, автоматичне здається вихованішою, толерантнішою, дорослішою.
згоден з вами ...але тільки ця людина не тільки на образи не відповідає, вона взагалі по суті питання нічого не відповіла, так пофлудила трохи,згадала "український народ"....попіарилась одним словом...
 

Xarakternuk

Користувач
Реєстрація
17.11.09
Повідомлення
44
Репутація
0
Xarakternuk сказав(ла):
Мабуть, у нас скоро буде новий начальник ЖКО.
Українець сказав(ла):
Можу поспорити на бутилку шампанського, що не скоро. В кращому випадку лише після місцевих виборів....
Шкода, що не поспорив, пив би зараз шампанське:D