ВО "СВОБОДА"

Чи віддали б Ви свій голос за ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ "СВОБОДА"


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    274

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
"Нехай існує боротьба ідей,
Законів, актів, пунктів і статей,
Хай не забракне нам терпіння,
Коли збираємо розкидане каміння..."
Дарія-Марія Хімко

В нашомі місті зявилася нова політична сила - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ "СВОБОДА".
Чи зможемо Ми, громадяни одного з найгарнішого і найперспективнішого (донедавна) міста в Хмельницькій обл. довести, що Ми прагнемо змін на краще, чи й надалі будемо створювати собі ідолів і вірити брехунам, які з року в рік намагаються перетворити нас на мовчазних та слухняних рабів - це покаже лише час.
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
Абревіатура - "Всос"?
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Поставив "ні" то му що:
Що за об"єднання мені не відомо, хто такий Олег Тягнибок теж невідомо, їхніх досягнень я поки не бачив, які ресурси має у своєму підпорядкуванні.
Українець сказав(ла):
Чи зможемо Ми, громадяни одного з найгарнішого і найперспективнішого (донедавна) міста в Хмельницькій обл. довести, що Ми прагнемо змін на краще
Громадяни і жителі можуть, але чи їм це дозволять?
Українець сказав(ла):
чи й надалі будемо створювати собі ідолів і вірити брехунам
Нажаль зараз важко відрізнити хто брехун, а хто ні. Тобто я знаю брешуть усі і кожен собі в кишеню, але деякі ще часом діляться.
Українець сказав(ла):
які з року в рік намагаються перетворити нас на мовчазних та слухняних рабів
та чогож наш народ звик шо їх обманюють набагато частіше, тай вибори ми можемо проводити кожні 3 місяці.
от чи варто довіряти одній чи іншій стороні? (погоджусь з автором)
Українець сказав(ла):
це покаже лише час.
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Нажаль зараз важко відрізнити хто брехун, а хто ні. Тобто я знаю брешуть усі і кожен собі в кишеню, але деякі ще часом діляться
Шкода, що за стільки років Ви ще не зрозуміли хто нам бреше, а хто ні - це майбуть від того, що Ви себе почуваєте впевнено у завтрашнйому дні, дай боже щоб так було і надалі. Брехуни це ті політики та їхні політичні сили, які щоразу перед виборами декларують нам свої програми і зовсім не намагаються їх виконувати. Всі ці люди (чиновники) проробляють з нами таке починаючи з 1991 року і ми щоразу їм віримо. Майбуть досить, має прийти пора коли ми врешті-решт запитаємо себе - чому ми їх обираємо? Можна було б запитати і їх особисто, але боюсь почути відповідь "...тому що Ви дурні і зробете те, що ми попросимо чи купимо у вас..."
Я розумію, що не все можна зробити - то грошей не хватає, то кадри розбігаються... Але чесна людина без стаху може сказати: "... я це не зробив, томущо так вийшло....", а не намовляти то на одних то на інших. Раз таке відбувається то лише ми можемо зробити щоб ні тих ні інших не було в нашому уряді (керівництві).
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Українець сказав(ла):
Брехуни це ті політики та їхні політичні сили, які щоразу перед виборами декларують нам свої програми і зовсім не намагаються їх виконувати.
ну так яж і сказав
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
я знаю брешуть усі і кожен
і навіть ті що не брешуть, прийшовши до влади, і почувши "запах" грошей, побачивши "ласий шматочок", починають перебудовувати все на інший , свій, лад і здатні "витоптати в багнюці" свого опонента. аби схилити до себе прихильність народу.
І саме головне , що характерно, усі мовчать до тієї пори, поки вибори не приблизяться, а тільки вибори так уже зразу всі співають несамовиті пісні , які вони афігенні і чесні, а "той" він бреше і краде !

Українець сказав(ла):
Але чесна людина без стаху може сказати: "... я це не зробив, тому що так вийшло...
тому що так вийшло? мда сильний політик буде той хто це скаже !
Українець сказав(ла):
Раз таке відбувається то лише ми можемо зробити щоб ні тих ні інших не було в нашому уряді (керівництві).
теракт? Революція? Монархія?
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Ви все правильно говорите, але чи здатні Ви щось змінювати - це покаже лише час. І дякую за опитування, Ваша оцінка також необхідна для аналізу.
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Предоставьте программу партии, основных основателей (людей которые стоят у руля и у истоков партии), так же детальные автобиографии партийных лидеров и её идеологов.

З.Ы. ВСОС повеселил, прослезился =)
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
і навіть ті що не брешуть, прийшовши до влади, і почувши "запах" грошей, побачивши "ласий шматочок", починають перебудовувати все на інший , свій, лад і здатні "витоптати в багнюці" свого опонента. аби схилити до себе прихильність народу.
І саме головне , що характерно, усі мовчать до тієї пори, поки вибори не приблизяться, а тільки вибори так уже зразу всі співають несамовиті пісні , які вони афігенні і чесні, а "той" він бреше і краде !
Тут треба ширше дивитися на такі речі, а саме зробити так щоб система державного управління була як можна більше наближена до країн ЄС чи інших розвинутих країн. А це якраз мають зробити ці теперишні для тих майбутніх..., а раз так не відбувається то виходить так, що ці теперешні не уявляють собі майбутнє країни без них. І всім тим хто так робить лише ми можемо сказати геть....

добавлено через 7 минут
ZeL сказав(ла):
Предоставьте программу партии, основных основателей (людей которые стоят у руля и у истоков партии), так же детальные автобиографии партийных лидеров и её идеологов.
на цьому сайті можна про все дізнатися http://www.svoboda.org.ua/.
Доречі, там розміщена стара програма партії. Чому стара - томущо 24 травня 2009 року на черговому зїзді партії буде затверджено нову програму.
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Українець сказав(ла):
Шкода, що за стільки років Ви ще не зрозуміли хто нам бреше, а хто ні - це майбуть від того, що Ви себе почуваєте впевнено у завтрашнйому дні, дай боже щоб так було і надалі.
А вот давайте сейчас без этого!!! Сегодня говорит правду - завтра врёт... и наоборот.... а по поводу
Українець сказав(ла):
Брехуни це ті політики та їхні політичні сили, які щоразу перед виборами декларують нам свої програми і зовсім не намагаються їх виконувати. Всі ці люди (чиновники) проробляють з нами таке починаючи з 1991 року і ми щоразу їм віримо.
, то давайте лично с Вами Українець нотариально заверим документ, в котором укажем что если представляемая Вами политическая сила не будет исполнять в полном обьеме свою же программу, то вы мне выплатите, ну... скажем так 5 000 грн... Согласны??? Я так и думал что нет, потому что уверенности нет сейчас ни в одной политической силе..... А народ.... можно взбудоражить и тому подтверждение "оранжевая революция" (сам ходил, сам поддерживал) - вот тогда действительно был подьём патриотизма и уверенность и желание в лучшем завтрашнем дне...... Но не оправдали, что же поделать, где же уверенность что Ваша сила лучше?!?...
А доказывать что в твои там лет не узнал "кто прав кто виноват" как то.... так что изложите для начала программу партии, кто стоит у руля, чего добиваетесь и какими путями, а тогда уже....
P.S. Не у всех есть возможность просмотреть программу в Интернете, а коль уж вы создали отдельную тему, то будьте так добры обрисовать её в общих чертах, а то чувствую сейчас в теме появиться ещё с десяток ссылок на Нет-ресурс!!! Заранее благодарен!! :cool:
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
вот цитата с сайта, раздел про партию : http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/
"Оскільки нація в розумінні партії - кровно-духовна спільнота, то основним принципом вступу до партії стала належність до української нації. До партії не приймають атеїстів та колишніх членів КПРС."
тут я просто проорал со смеху =) уже всё ясно
 
G

Gondrilla

А ось ешо: "ВО "Свобода" - за закон про національні меншини в Україні, згідно з яким було би чітке розуміння, які права належать національним меншинам і які обов'язки покладено на них. ВО "Свобода" також за прийняття закону про титульну націю, в якому було б зазначено як обов'язки корінного народу, так і його права."
Гитлер тожы такие законы принимал, правда про арийцев :)
Українець, такие партии как "ВО "Свобода", ведут нашу страну к расколу и гражданской войне)
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
а ещё говорят что на Украине нет неофашизма =)
дальше нет желания читать

добавлено через 11 минут
"З 2000 року СНПУ бере активну участь у діяльності «Євронату» – об’єднанні націоналістичних партій Європи. Непересічною подією став візит в Україну на запрошення СНПУ голови Національного Фронту Франції Жана-Марі Ле Пена, який 21 травня 2000 року взяв участь у VI З’їзді партії."

Товарищ Ле Пен - отъявленный неофашист. Всё уже стало ясно :) Вот теперь всё сталона свои места :)

Спасибо - не надо нам таких партий. Успехов =)
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Vik сказав(ла):
А вот давайте сейчас без этого!!! Сегодня говорит правду - завтра врёт... и наоборот.... а по поводу
Тут все просто, якщо сйогодні політик говорить правду то ми з Вами його підтримуємо, а якщо почав брехати, дебоширити...(впливати негативно на авторитет держави) то ми його не підтримуємо і всі разом ставимо на біржу - хай з віти намагається себе працевлаштувати....

добавлено через 9 минут
Vik сказав(ла):
то давайте лично с Вами Українець нотариально заверим документ, в котором укажем что если представляемая Вами политическая сила не будет исполнять в полном обьеме свою же программу, то вы мне выплатите, ну... скажем так 5 000 грн... Согласны??? Я так и думал что нет,
Я з Вами дійсно згідний і без проблем заключивби договір на вказану суму, але це булаб крапля в морі... ідеальніший варіант бувби щоб кожну політичну силу підвести під кримінальний кодекс де за невиконання своїх зобовязань перед своїм народом (нацією) ці політики несли кримінальну відповідальність....

добавлено через 10 минут
Gondrilla сказав(ла):
такие партии как "ВО "Свобода", ведут нашу страну к расколу и гражданской войне
Якщо Ви мені наведете хоть один приклад коли ВО "Свобода" підвела "...нашу страну к расколу и гражданской войне" я буду вам вдячний за просвітлення, на сьогоднішній день до росколу держави і вийни про яку Ви говорете практично довили такі політичні сили як БЮТ, КПУ, Регіони, НСНУ і навряд чи Україна витримає ще 18 років під їхнім правлінням.

добавлено через 13 минут
ZeL сказав(ла):
До партії не приймають атеїстів та колишніх членів КПРС
До партії ВО "Свобода" приймають свіх громадян України не зважаючи якого віросповідання ця людина та колишніх членів КПРС, правда якщо ці люди в КПРС перебували на керівних посадах то рішення по прийняттю їх у ВО "Свобода" приймає Політрада.
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Украине нужна 1 (ОДНА) партия и не более того. Больше мы просто не в состоянии "прокормить". Посему очередной "преплод" в партином эквиваленте считаю как попытку "урвать пожирней кусок мяса со стола хозяина". Очередная делёжка и уравниловка на плохий хороших, бедных багатых, сытых голодных, имущих не имущих и т.д. всё это уже проходили в феврале 1917 не без помощи товарищей из Германии и Польши. Судя по фамилиям и коллективу который поддерживает партию извне, тут не обошлось без тех же стран и тех же позиций грабежа.

Якщо Ви мені наведете хоть один приклад коли ВО "Свобода" підвела "...нашу страну к расколу и гражданской войне"
Это написано у Вас на сайте:
http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/istoriya/

"Всеукраїнське об’єднання «Свобода» брало активну участь у президентській виборчій кампанії, борючись за зміну кучмівського режиму, зокрема, в утриманні та налагодженні функціонування «Українського Дому», у блокуванні Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів, у штурмі Верховної Ради України тощо."

Ещё чего-нить написать или хватит?

До партії ВО "Свобода" приймають свіх громадян України не зважаючи якого віросповідання ця людина та колишніх членів КПРС, правда якщо ці люди в КПРС перебували на керівних посадах то рішення по прийняттю їх у ВО "Свобода" приймає Політрада.

Опять же, Вы противоречите сами себе, что говорит о том, что Вы или не разобрались в собственной партии, или просто морочите нам голову на эмоциональном порыве (такую же технологию эмоционального зомбирования используют конторы типа AmWAY, MaryKay и т.д.)

Думаю с Вас на сегодня хватит :)

Спасибо
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Щодо членства в партії то відповідно до статуту
Членство в партії
2.1. Членом ВО "Свобода" може стати громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає Програму та Статут партії.

2.2. Член ВО "Свобода" не може перебувати в інших політичних партіях.

2.3. Для вступу в партію необхідно подати заяву в письмовій формі до місцевої партійної організації або, у разі відсутності такої, до Політради ВО "Свобода".

2.4. До ВО "Свобода" приймають загальні збори місцевої партійної організації простою більшістю голосів з подальшим затвердженням головою вищої партійної організації або Політрадою ВО "Свобода" з подальшим затвердженням Головою ВО "Свобода".

І щоб підтвердити Вам (ZeL), що це не просто слова і якщо Ви визнаєте Програму і Статут партії ласкаво просило до наших рядів не зважаючи на те якої Ви віросповідання тощо...
Дякую за те, що звернули на цю тему свою увагу....
 
Т

трактор Митя

надоели фанатики разных уровней ! где бы работать лишь бы не работать. языком трепать не мешки таскать. Уважаемый украинец , а что обязательно лепиться в кучу ? Может просто надо быть чесным , без высоких лозунгов? А то правда-надоело!
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Уважаемый, Украинец, у меня к Вам, как к личности, простой вопрос. Что Вы понимаете под словом "партия"?
Если не затруднит дайте максимально развёрнутый ответ на этот простой вопрос, потому что, то что читаю - не понимаю. Вижу постоянные разночтения с Вашей и моей стороны. Может я чего не понимаю, это вполне допускаю.

Потому и прошу дать ответ, уточняю, максимально развёрнутый ответ, на простой вопрос: "Что такое партия?"

Может тогда мне станет понятнее то, о чём Вы говорите.

Спасибо
 

n0mer

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
43
Репутація
23
Не люблю фанатизму на будь-якому рівні. Для мене це рівнозначно релігійній секті. Можливо я не правий, але у мене такі аналогії дає "Свобода". І ще не люблю будь-яких натяків, як Україна для українців. Ми найкраща нація. Всі проблеми через [цензура].
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Хотелось бы узнать у многоуважаемого Украинца существует ли серьезное отличие ВО "СВОБОДА" от Блока Наталии Витренко?
 

Fireman

Користувач
Реєстрація
24.05.08
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
47
mr. Василий сказав(ла):
Хотелось бы узнать у многоуважаемого Украинца существует ли серьезное отличие ВО "СВОБОДА" от Блока Наталии Витренко?
Хочу відповісти за Українця - Ви спутали день з ночью. Ці дві політичні сили 100 відсоткові супуручності....