(хелп) Свідки Єгови

Overkill

Користувач
Реєстрація
09.07.08
Повідомлення
42
Репутація
0
шось я сумніваюсь що там таке пише, але якщо і пише то ти вважаеш що треба синячить, що він неприносить шкоди організму? і як зрозуміти цю фразу? "не упиайся" це скількі 100, 200 грам, 0,5 літра?
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
psix сказав(ла):
вот за те що пити в Біблії є слова: "Пей, но не упивайся..."
Fail :D Не так там пише. Один мій знайомий, віруюча людина, пропонував 100 грн тому, хто цю фразу знайде в біблії. Ніхто так і не забрав його 100 гривень.
Зараз конкретно не знайду, але там щось типу "пий трохи вина, якщо хворий шлунок цього вимагає".
 

Web

Наш человек
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
44
Репутація
0
Вік
39
SystemA сказав(ла):
А то таке відчуття що чим більше людей перетягнеш в свою віру тим більша вілла буде в "раю" чи де там...
Прямо как в финансовой пирамиде какой-то...
Чем тебе не Эйвон или Амвей)))))
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
43
Web сказав(ла):
Чем тебе не Эйвон или Амвей
Кстатє секти тоже ще ті... :) Попадаються дійсно "двинуті" дистриб*ютори...
 

Anry2

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
36
Репутація
1
Вік
40
Overkill сказав(ла):
шось я сумніваюсь що там таке пише, але якщо і пише то ти вважаеш що треба синячить, що він неприносить шкоди організму? і як зрозуміти цю фразу? "не упиайся" це скількі 100, 200 грам, 0,5 літра?

Алкоголь приносить шкоду розуму, а організм може і не страдати від нього на протязі досить тривалого часу...че вже згодом можуть розвинутись хронічні хвороби і т.д. В малих дозах його використовують в ліках, навіть Індії і навіть в давні часи... Але шкода розуму набагато більша чим від наприклад куріння. Куріння навпаки досить шкодить організму і т.д. А нарахунок сект: людина туди попадає переважно в період якихось втрат...чи просто поганого періоду в житті, коли вона потребує підтримки...Частіше за все на таких зборах люди в підвищенних тонах розмовляють, разом щось читають досить голосно і тим самим пробивають розум людини і т.д. така людина стає фанатиком, а це є зовсім не добре... І такі люди, які говорять що від цього не має нічого поганого, а в результаті людина спивається чи будь що інше в цьому плані, будуть відповідати(постраждають) і не в Страшний СУД, якого хтось чекає, а можливо навіть в цьому житті!!! Як? Поживемо побачимо...
 

Overkill

Користувач
Реєстрація
09.07.08
Повідомлення
42
Репутація
0
Anry2 сказав(ла):
Алкоголь приносить шкоду розуму, а організм може і не страдати
а розум це не частина твого організму? чи печінка не частина твого організму, і вона незразу страдає?
 

Anry2

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
36
Репутація
1
Вік
40
Overkill сказав(ла):
а розум це не частина твого організму? чи печінка не частина твого організму, і вона незразу страдає?

Печінка страждає від гніву в більшості випадків, а ще від того що людина не бачить правди в цьому світі....а на рахунок розуму - я ж не про нервову систему кажу...розум має іншу природу, не просто нервові імпульси, як більшість наших вчених вважає, більш тонку...вивчайте...
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Anry2 сказав(ла):
Печінка страждає від гніву в більшості випадків, а ще від того що людина не бачить правди в цьому світі....а на рахунок розуму - я ж не про нервову систему кажу...розум має іншу природу, не просто нервові імпульси, як більшість наших вчених вважає, більш тонку...вивчайте...
Оце жесть, воістину алілуя) Скажіть де ви збераєтесь, хочу вас, злиднів, ще послухати.
 

Anry2

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
36
Репутація
1
Вік
40
alien, взагалі я ні з ким не збираюсь(якщо мається на увазі секти)...а якщо ви не бачите з"вязку між хворобами та рисами характеру людини, то це вже ваші проблеми...
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Anry2 сказав(ла):
а якщо ви не бачите з"вязку між хворобами та рисами характеру людини, то це вже ваші проблеми...
Хочете сказати, що "зло" більше хворіє ніж "добро"? І чи не можете припустити, що не гнів викликає хвороби печінки, а навпаки? І чи не є сама агресія хворобою?
І годі всюди ставити "..." це вказує на вашу невпевненість у своїх же словах.
Дайте докази ваших слів, чи ваші пости слід сприймати як аксіому?
 

Anry2

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
36
Репутація
1
Вік
40
До чого тут зло чи добро? Ви ж не вяжіть погані риси характеру до зла відразу. І взагалі дайте визначення що таке зло? - у різних людей воно різне. Є люди у яких егоїзм затьмарює совість, і докажіть їй що її вчинки є злом чи злочинними і т.д.
На рахунок навпаки чи ні - розумієте риси характеру не так швидко міняються і якщо у вас, за вашим припущенням, була здорова печінка і у вас ніколи не виникало агресії до когось і припустимо виникла хвороба, то ви вжаєте від цього зміниться ваш характер? Якщо у людини є доброта і вона з любов"ю відноситься до інших людей, то я не думаю що вона буде шукати причину своїх хвороб в оточуючих, а хвороби можуть бути по судьбі... "..." - значить що сказати можна ще багато по данному питанню, залежно від вашого розуміння. А які вам потрібно докази? - в комп. вигляді може не бути в мене, хоча - спробую знайти. А аксіома чи не аксіома це вже вирішувати на власному житті комусь, - це самий надійний варіант. Буває людина вже прожила якийсь момент в своєму житті і якусь інформацію сприймає охоче і розуміє що так воно і є. Інші люди не перевіряють на собі, а наприклад вивчають життя Святих людей, які вже все перевірили на собі. От тільки фанатики, які все сприймають на віру і не шукають доказів на своєму власному житті(мається на увазі знання, що виникло у когось з нічого - там хтось сказав чи щось винайшов), можуть дійсно нашкодити своєму життю і життю оточуючих.
 

КусайЗуб

Користувач
Реєстрація
22.12.09
Повідомлення
159
Репутація
0
Вік
42
Выражу мнение. В свое время очень живо интересовался вопросом этим. А именно сектантами. Да, Свидетели Иегова это секта самая настоящая. Выражаю соболезнование по этому поводу, и действительно вступление близкого человека в подобный культ, самая настоящая трагедия. Есть еще неприятный момент здесь, это фанатизм. Фанатизм, это не вера. Фанатизм- это сверх сконцентрированные сомнения. Правда они неозонаются как таковые. Потому фанаты яросно защищают свои убиждения, и как правило агресивно. Нетерпимость яркий пример фанатизма. Осозно и неосознанно фанат вынужден защищать свою якобы веру. Так что можете непытатся переубедить сектантов. Тут нужен несколько иной подход. Если тебе действительно дорог этот человек, а так же имеются в запасе много терпения и времени, тогда можно попытатся и вытащить человека из этой каббалы. Это непросто. Кто нибуть из вас пытался переубедить параноика? Так вот, ситуация в общем похожа. По правде говоря, сектанты психически больны. Можете несоглашатся, но это действительно так. Конечно не все, но в большенстве своем. Прошу несколько пересмотреть ваше личное мнение о том что такое психическое здоровье. Зомбирование? Да, только не так как вы себе представляете. Могу описать в кратце как это делается обычно, но если смотреть на этот процес со стороны то кажется все так естественно и невинно, что всякие мысли о каком либо зомбировании отпадают. Пожалуй описывать будет долго. Хитрая штука, скажу я. Никих 25-х кадров и гипноза. Посмотрим на смысл существования таких организаций. Тут все просто и банально. А особено о Свидетелях Иеговычах. Куча финансов необлагающигся налогами. Да, баблишки наши родненькие. Свидетали Еговычи будут отрицать, они невкурсе ведь, и неповерят. Они таким нехитрым образом кормят, и кормят жирно, верхушку этой пирамиды. Заодно финансируют печать литературы, постройку и найм зданий под свои собрания. Далее обеспечиваю активно пополнения своих рядов. Взгляните в общем на эту картину. Эка хорошо налаженаое предприятие, которое само себя обеспечивает всем необходимым с завидным успехом. Хочу сказать что это предприятие-паразит. Ничего непроизводит и никаких услуг неоказывает. Еговычи невобиду сказано будет... нестоит право дело обижать простой народ, а пускай посмотрят на это дело с этой стороны и станет все ясно. Незабуду упамянуть злощасного Сандея. Тот еще фрукт, и с того же поля собраный что и Иеговычи. В общем так. Но я невиню самих сектантов. Мне их жаль. Они нивчем невиноваты, и яросно верят в светлое свое дело. Даже те пастыри в месных филиалов незнают и знать нехотят где они оказались. Повторяю- знают всю правду только верхушка особо избраных. Их бы я предложил растрелять, или бы хотябы стерелизовать. Бездушные люди, знали бы сколько принесли они беды. Сколько семей распалось и отношений испортилось. А есть и случаи похуже, если интересно то есть тут на портале передачка про Иеговычей. Кошмар. Я сталкивался и больше нехочу никаких сектантов. Даже затаил на них в душе некую грубость. А о том как вытаскивать я напишу позже. Ничего гарантировать только этот способ неможет но попытатся стоит.
 

КусайЗуб

Користувач
Реєстрація
22.12.09
Повідомлення
159
Репутація
0
Вік
42
Немного практики

Тут писали некотрые правильные вещи. Конечно переубедить нельзя фаната если уж так затянуло. И ненужно переубеждать. Понимаешь как у них. Хм.. У них четкое раздиление на людей на "Мы - Они". Они избраные мы миряне и как следствие недочеловеки (Грубовато выразился). К примеру слышал на одном собрании как одна толкала такое примерно-"Мужики миряне они что мертвые. Дух у них мертв. Вот представляешь, просыпаешься ночью а рядом с тобой труп лежит. Мерзость какая."(Дословно непомню) Слушать твои доводы небудет. И еще яркое убиждение что только они знают истину, а мы меряне всегда заблуждаемся. Восприятие реальности у них слишком уж с узилось до приделов учения. Тут правильно писали что тебе прийдется выучить всю ихнюю ахинею. Это потому что играть будешь на ихнем поле. Еще помогло бы походить на собрания вместе с ним. Тогда к тебе будет больше доверия. Каверзные вопросы про веру и бога можешь забыть. Непройдет потому что бьешь прямо в лоб, вынуждаешь защищатся, и как следствие попортишь себе и ему нервы. Кажется защита непробиваема, однако ее можно обходить. А вот как, но нужно немеряно терпения. Слушать, и слушать фаната нужно внимательно. Спрашивать, просить обьяснить что непонятно подробней. Ищешь в его разглагольствованиях противоречия и нестыковачки. На них нельзя прямо указывать, мол " Ты неправ" ,"Тут несходится". Вобще забуть про эти слова. Он должен сам их найти. Ты только помоги ему. К примру: "Да, верно. Я вот только немогу понять то и то. Поможешь разобрася?" Что то вроде такого. Незабывай про "Ты прав" и похожие выражения согласия. Если все верно зделано, он сам натолкнется на свои противоречия. И вуаля! Защита наместе а мину закинули. Конечно вызовет такое у него неприятные ощущения. Начнется поиск ответов. Но это неважно уже. Семена посеяны и ждем когда они взойдут и заколосятся. Кстати так надо делать почаще. Можешь неждать реакции типа он признается что ошибался. Неа. Он будет как то пытатся обьяснить свои заблуждения. Только неспорь с ним, прошу. Запасайся тактичностью... Главное ты заложила семена сомнения а все остальное он уже сам доделает. Недумай что это будет быстро. Может пройти и год. Как повизет. Это мне подсказал один професор психологии на паре. Поинтересовался я тогда. Конечно он сказал что это тяжело и невсегда возможно вытянуть человека из этой ка-ка. Предложил попробовать этот метод. Так работают с параноиками. Обьяснил как сумел. Надеюсь поможет.
 

Rebe

Користувач
Реєстрація
28.01.09
Повідомлення
17
Репутація
0
99% новачків, які приходять туди, щиро вірять що там все так як розказують на семінарах, і все чесно та прозоро. Винити їх неможна, ібо "не відають вони що творять" (с) Усе як у кривому дзеркалі..

Хороші люди, жертви власної наївності... Дуже шкода також свої друзів, котрі теж там..
 

Venera

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
38
Репутація
2
Вік
31
багато чого написано тут, та скажу вам по своєму досвіду.
Сестра сиділа вдома цілими днями, і як часто це буває прийшли " свідки Єгови" , ясне діло що розказали все як має бути, і сестра подалась в ту віру просто з головою.... нічого і слухати не хотіла від батьків, родичів, знайомих. Та сім"я в нас дружна і ми вирішили прийти на зібрання яке проходило на той час вже вдома в сестри ( тобто розумієте, мало того шо вони ходять по квартирах " спасають " ). насправді потрібно просто вслухатись в їхні слова і дивитись на то все реально. зважаючи на те що "свідки Єгови" цитують слова не по черзі скажим так, то батьки просто почали примусово заставляти їх читати від початку до кінця, а не перепригувати на інші сторінки. Люди котрі були там, задумались .. потім батьки почали розповідати про те що було з людьми схожими ( які вдарялись в віру настільки... ) і всі ... без вийнятку прийшли до тієї думки що це і вправду, щось не зрозуміле. і сказали що певно й справді не потрібно туди ходити, не знаю як остальні, та сестра дійшла висновку що все ж краще лишитись щасливою сім"єю, ні з ким ворогом не бути, та й шо то не потрібне діло і... всі лишились щасливими. кінець :)
тому хочу сказати одне, що все можливо. старайтесь все ж таки довести людям що то є не правильним , як мінімум. все ж більшість наших батьків, прадідів були християнами. я взагалі вважаю що потрібно йти по стежках батьків, все ж з самого дитинства ви знали хто ви, і навчали вас, ваші батьки , а не люди котрі ходять і поповідують правельну "віру" .
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
Dana_Super,
Богдана, дякую, але вже не допоможе :-( Ні фільм, ні центр реабілітації.

Та й мені вже пох.... Надоїло щось доказувати, показувати і переконувати. Як горохом об стіну
 

cezar27

Користувач
Реєстрація
26.08.09
Повідомлення
50
Репутація
0
Dana_Super,
інфа супер,пробували,отрезвляє людей які шукають істину,а ті яким там зручно по певним причинам-то да,горох об стіну...
 

Cherna

Користувач
Реєстрація
27.03.10
Повідомлення
9
Репутація
0
Мне жалко фанатиков - свидетелей.
Вы знаете кто основал вашу секту?
Чарльз Рассел - американский бизнесмен. Кричал что имя Иегова он перевел с латыни, такое есть в библии, но на суде не смог прочитать ни слова на латыни.
Изменял жене (вроде как зло...)
Предсказывал приход Иесуса несколько раз, но когда он так и не пришел, всем доказывал, что он все-таки приходил, но к избранным (то есть к нему.)
Уже больше 100 лет собирают 144 000 избранных которые будут править с Иеговой, остальные "свидетели" - "божественным" оружием уничтожат неверных (то есть нормальных людей - христиан, мусульман, атеистов... ) и будут жить на земле как в раю версии 2.0.

Дорогие свидетели Иеговы, вам круто промывают мозги, заставляя нести в вашу секту "десятину $$$", покупать ваши журнальчики, бесплатно потом парить нам "неверным", и надеяться попасть в число 144 000 избранных. Включите мозг, хватит страдать идиотизмом!!!
 

КусайЗуб

Користувач
Реєстрація
22.12.09
Повідомлення
159
Репутація
0
Вік
42
От семидесети седьмин вырви глаз совращающий сухое древо твое, а прежде вынь полено из него сучками замечая. Алилуй же ее душу мать и пробеги по боках, по ребрах, по костях и такдалия. Крест на мне, крест на спине, весь в крестах как собака в репеяхах. Яминь бежит, аминь кречит, аминя догоняет...и брел я камышами и болотами, и лесами и тундрами, и взошел на могилу Божию на горе асиянской. И стоит на могиле церьковь пряником запечатаная. Отведаю я пряника да войду в храм святая святыня небессная, вымя, царица богородица, цеями тансовщица.Послан был архангел гавриил. В город назарет. Пришел к деве Марии и кричит ей- радуйся благодатная ибо сейчас тебя духом святым надует и сын божий Иесус в тебе заведется. Саранкара маранкара. Ермалой гермалой, сангирю и еще ту что от телячей шкурой обтянута. Наберу я в черепок ху ху и просыплю на дочь человечьего племени. Аминь. - Это молитва всем свидетелям и иже с ними. Помогает от плохого настроения и снимает венец бесбрачия. Читать всем перед едой каждый день пот три раза.:D Даже кусочик на подпись поставил...