Зачем?? Вопрос про школу.

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Хотел бы поддержать молодого человека в плане
Драник сказав(ла):
Почему мы вообще обязаны учить то, что нам никогда не понадобится в жизни? Зачем мне вся эта пустая трата времени и нервов?
есть хорошый анекдот на эту тему Встречает мастер своего преподавателя по вышке лет через восемь после
окончания вуза, разговорились, вспомнили время былое. Профессор
спрашивает:
- Вот я вам читал три года высшую математику, скажи, в жизни тебе мои
знания когда-нибудь пригодились?
Студент, подумав:
- А ведь был один случай.
- Очень интересно, расскажите, я его буду на лекциях рассказывать, что
высшая математика не такая абстрактная наука и в жизни бывает нужна.
- Шел я как-то по улице, и мне шляпу ветром в лужу сдуло. Так я взял
кусок проволоки, загнул его в форме интеграла и шляпу достал!

есть действительно важные вещи которых в школе почти не учат
как правильно выбрать себе деятельность по жизни
как выбрать супруга и правильно строить отношения в семье
как строить отношения с другими людьми

а это намного важнее чем вся пустая информация

а самое интересное что многое то чего учили в школе - через некоторое время оказывается было неверным или под большим сомнением - история например или биология( например теория Чарльза Дарвина) Или классики литературы - которые были например алкоголиками или больными людьми? Какой пример они показывают детям? И понятно что нормальные дети не хотят учить этот бред
 

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6
Spanish Fly сказав(ла):
Абсолютно з ним згідна:) але уяви скільки книжок прийдеться викинути, якщо всі стануть учити тільки те що хочуть:)
Вы меня не понимаете. Я не хочу полностью убирать ненужные мне предметы, я хочу перенести часы с них на нужные мне предметы.
 

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
Я лично считаю что школа,-это общая образовательная программа и как не прискорбно, но это самый простой старт к любым знаниям. Поступая в технические заведения и высшие школы, университеты и т.п и т.д. Вы вольны выбирать и направление и предметы, даже часы по тому или иному предмету. Я сам так обучался и поверьте мне не сожалею о конфликтах с учительницей физики в школе, психологии в институте, с капитаном в военном училище, начальником курса майором в академии. Но так сложилась жизнь что работая за тысячи километров от родного города я не о такой работе мечтал, но я весьма достойно и зарабатываю и живу. По этому пытаюсь своего сына обучать разностороннему мировоззрению, а он сам позже выберет чего он требует лично себе в его жизни. А пока существуют правила... Такова жизнь, мой отец так поступал и я так поступаю.*PARDON*
 

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6
Gens сказав(ла):
Я лично считаю что школа,-это общая образовательная программа и как не прискорбно, но это самый простой старт к любым знаниям.
Ну а что делать тем, кто так не считает? Я думаю, что основная задача человека это разбираться в его роде деятельности. Все остальное - по его собственному желанию.
Аврора сказав(ла):
А який поважаючий себе народ може нехотіти знати свою історію ?
Отклонюсь от темы. Советую вам посмотреть фильм "Большое американское шоу" - там об этом говорилось. Вообще я не люблю историю как предмет, точнее то, как нам его преподносят.
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
vetra сказав(ла):
вы себе не представляете как офигевает канадка с высшим образованием, в очках и доктор каких-то там наук, когда наш гасторбайтер, подрабатывающий учителем футбола(!) в школе угадывает в классической музыке с первых нот автора, готовит борщ и голубци, а потом, укладывает ее в постель - контролным в голову шекспиром ) а она что? ну да :) ей со страной проживания больше повезло в экономическом плане :)
Може тому ми і гастарбайтери, що знаємо все потроху і нічого конкретно. Такі потрібні на різних "Поле Чудес", "Хто проти блондинок" чи у компанії, аби підтримати трьоп на будь-яку тему. Суспільству ж потрібні вузькопрофільні але висококласні спеціалісти. І, мабуть, тому наша країна саме така яка є, а Канада розвинена держава, адже підходи до освіти надто різняться.
 

DeeDee

Користувач
Реєстрація
26.02.11
Повідомлення
26
Репутація
0
все що вчається в школі потрібне для загального розвитку, а з класу 10-го потрібно вибирати предмети адже там починається підготовка до вузу :cool: і такі предмети як технології де хлопці в'яжуть і вишивають непотрібні взагалі
 

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
В стране сотни тысяч ребят и девочек и государство не будет выбирать кто и что хочет. Вам не нравится? Переходите в частное учебное заведение, оплачивайте всё и учитесь как посчитаете необходимым. Финансово обеспеченные семьи именно так и поступают. А для государства Украины вы ничто, как и я и все остальные... Либо Вы играете по их правилам, либо Вы ничто и эта просто одуренная махина проедет по всему и так будет по всему...! По теме дальше офф, нет смысла доказывать очевидного.
 

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6
Gens сказав(ла):
В стране сотни тысяч ребят и девочек и государство не будет выбирать кто и что хочет. Вам не нравится? Переходите в частное учебное заведение, оплачивайте всё и учитесь как посчитаете необходимым. Финансово обеспеченные семьи именно так и поступают. А для государства Украины вы ничто, как и я и все остальные... Либо Вы играете по их правилам, либо Вы ничто и эта просто одуренная махина проедет по всему и так будет по всему...! По теме дальше офф, нет смысла доказывать очевидного.
Не нужно доказывать. Я уверен что все и так с этим согласны.
Мне и не требуется индивидуальный подход к каждому. Достаточно дать хоть небольшой выбор в приоритетах (в дополнении к системе профилей) и распределять единомышленников по одним классам.
 

Самашедший

Користувач
Реєстрація
16.12.11
Повідомлення
87
Репутація
9
Explorer сказав(ла):
Може тому ми і гастарбайтери, що знаємо все потроху і нічого конкретно.

Ми гастарбайтери, бо у нас держава не займається працевлаштуванням громадян, навіть більше - вона не займається створенням умов для того, щоб з'являлися нові робочі місця. Держава не займається замовленням потрібних спеціальностей, будівництвом доступного житла і багато чим іншим.

Потенційно високопрофільних спеціалістів у нас вистачає, але просто немає усіх умов, щоб стати ними. Для цього треба, щоб була робота по спеціальності, а у нас маса людей з дипломами безробітні...Процвітає блат, кумовство, корупція. В Києві більше умов, у провінції - в рази менше. Але не всім підходить темп життя столиці, да й пробитися з провінційним дипломом не легко...

Ось тому люди і тікають подалі від цієї безвихідності, а не через, те що ви пишете.
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Самашедший сказав(ла):
В Києві більше умов, у провінції - в рази менше. Але не всім підходить темп життя столиці, да і пробитися з провінційним дипломом не легко...

Ось тому люди і тікають подалі від цієї безвихідності, а не через, те що ви пишете.
Тюююююю.... кто куда тикает??? Я наоборот сюда в провинцию приехала. Ни разу не жалею! И дипломов у меня (ВУЗов) два. И тренингов несколько. И еще будет. Так что учите в школе (да и дома тоже) всё подряд, т.к. из собственного опыта скажу, что, во-первых, никогда не знаешь какие именно знания в жизни и в работе понадобятся, а во-вторых, лично для меня самый возбуждающий орган у мужчины - хорошо и всесторонне развитый головной МОЗГ :-\
 

Самашедший

Користувач
Реєстрація
16.12.11
Повідомлення
87
Репутація
9
zZzara, так я і агітую вчити все підряд =)

почитайте, що я писав на попередній сторінці.

а тут я ж не вам відписував, так що так і не зрозумів до чого це ваше вихваляння своїми дипломами і тренінгами. ну гаразд - візьміть пєчєньку з полочки.

добавлено через 2 минуты
для Explorer,

цитую

"Послання для України є чітким: жодна країна не може сподіватися досягти добробуту і зберегти його, якщо її підприємствам заважає недолуге регулювання, бюрократія і корупція, а також якщо її державний сектор обтяжений непосильними зобов’язаннями із соціального захисту"
зазначає Ле Уору.
Зокрема він приводить приклад деяких країн Європи, в яких одним із джерел нинішніх труднощів є саме нездатність урядів цих країн поліпшити умови підприємницької діяльності, зробити свої ринки праці гнучкішими.


А ви розказуєте, про те, що головна проблема у нас - це те, що знаємо все потроху і нічого конкретно.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Ну що ж давайте розглянемо більш детально користь кожного предмету. (Пишу свою думку і ділюсь досвідом, що мені знадобилося, а що не)
Українська мова - однозночно потрібна, де б Ви не працювали писать доведеться багато.
Література - колись в школі я полюбляв читати фантастику (перечитав майже всього Жуль Верна, Уєлса, Бредбері ітп) а от більшість книг шкільної програми мені були не цікаві. Тут говорилось, що потрібно, щоб завоювати серце дівчини, пробувв на сучасних дівчат не діє, а моя дружина взагалі злиться коли я когось цитую:) І якщо все таки Ви хочете, щось процитувати, то краще те що подобається, а не те що заставили вивчити. ИМХО краще дозволити учням читати, що їм подобається, а на уроці просто, щоб кожен розповів про те що прочитав.
Алгебра - без неї нікуди всі подальши науки на ній побудовані.
Геометрія - важлива для архітекторів, будівельників і ще для багатьох професій того напрямку, всім іншим мало що з того пригодиться, хоча тригонометрію потрібно вивчити більш досконало, так як вона повсюди використовується.
Фізика - основні процеси в природі потрібно знати, тим більше використовуються в багатьох випадках і повсюду. Хоча користь від теорії відності і квантовї механіки сумнівна, і не дуже вони пперевірені і доведені, тому на мою думку вставлять в шкільний курс не варто, тільки в спеціалізовані вузи.
Історія - тут говриться, що той хто не знає свого минулого не вартий свого майбутнього. Але на скільки можна вірити шкільній програмі? От взяти, наприклад, Мазепу, зараз учать, що він народний герой, а в радянскій школі вчили, що він зрадник. Так хто ж він герой чи зрадник? За деякими версіями Куликова бутва була в Москві, а Троя не знаходиться в Турції. Так навіщо заучувати суперечливі дати? Але це не саме гірше, погано коли дітям навязують свою думку до деяких подій і історичних постатей.
Географія - країни і столиці потрібно знати для особистого розвитку. Але в сучасній програмі з географії учать різні літосфери, гідросфери, тектонічні плити ітп. Користі від даних знань не багато.
Біологія - сучасна програма переповнена спецефічними термінами, які інколи навіть лікарі не розуміють.Для дітей такої складності не потрібно.
Хімія - дуже потрібний предмет, нас всіх оточують хімічні речовини і ми повинні знати, що безпечні на перший погляд елементи в суміші можуть стати смертельно небезпечними.
Трудове навчання - забити цвяха і відрізати кусок доски повинен вміти кожен.
Малювання і музика - для цього потрібен талант, якщо немає то і займатися немає чого зайва трата нервів і часу.
Інформатика - комп'ютери всюду і хоча б "зелене" поняття повинні мати, хоча б не називати системний блок процессором і вміти самому переставить ОС. Хоча і тут не все так ідеально, Паскаль який учать в школі, на мою думку, потрібно замінити на якусь більш популярну мову, наприклад, С++.
В нас в університеті викладач, який викладав електромеханіку казав: "Я Вам це розповідаю, так як це може бути комусь цікаво, якщо Вам не цікаво можете не приходить на мої лекції так як 95% з Вас воно в житті не знадобиться, а якщо в роботі зіткнеться з цим, що я розповідаю він дістане книжку і прочиатє все це"
 

ОбиВанКеноби

Користувач
Реєстрація
21.01.12
Повідомлення
68
Репутація
2
zZzara сказав(ла):
Я наоборот сюда в провинцию приехала. Ни разу не жалею! И дипломов у меня (ВУЗов) два. И тренингов несколько.
Кхм... У мене в знайомого незакінчена вища і робота начальника відділу маркетингу з окладом в 3к євро і що? кому цікава ваша доля окрім ваших же близьких? Нас цікавить загальна картина, статистика, а вона свідчить що
Самашедший сказав(ла):
а у нас маса людей з дипломами безробітні...Процвітає блат, кумовство, корупція. В Києві більше умов, у провінції - в рази менше. Але не всім підходить темп життя столиці, да й пробитися з провінційним дипломом не легко...
zZzara сказав(ла):
Так что учите в школе (да и дома тоже) всё подряд, т.к. из собственного опыта скажу, что, во-первых, никогда не знаешь какие именно знания в жизни и в работе понадобятся
Шановна, от ви тут так пропогандуєте вчити все, самі то хочаб шкільну програму пам"ятаєте ? Як розшифровується ДНК, що експортує Іспанія, правило лівої руки, МеталНеметал+АшНеметал=?, хто написав "Овід"?..
От завтра настає гіпотетична необхідність в істориковеді, лікарю, інженеру електро/турбінного/реакторного цеху, бухгалтера, юриста, на скільки вакантних мість ви змогли претендувати?
zZzara сказав(ла):
лично для меня самый возбуждающий орган у мужчины - хорошо и всесторонне развитый головной МОЗГ
Вассерман більше збуджує ніж вузьконаправлений спеціаліст, спортивної комплекції?
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Дорогой автор темы, все намного проще, чем Вы думаете. Никто Вас не заставляет учить наизусть стихи и разного рода исторические события, никому это не нужно. Если Вам не нравится литература, история, религиоведение (или чему там сейчас учат в школах), Вас никто не заставляет их изучать наравне со всеми, учите достаточный, по Вашему мнению, минимум, получайте за него, например, 3 балла по 12-бальной системе и все будет ОК. Это правильно, когда Петя учился и у него по истории 10 баллов, а Вася - нет и у него 3 балла, со стороны сразу будет видно, кто лучше знает историю. Зато у Васи будет 12 баллов по математике, это тоже показатель.

Государство поддерживает инфраструктуру среднего образования вообще и труд учителей в частности, чтобы они дотянули Ваши знания в различных областях до некоторого уровня, который, как считает государство, является необходимым для того, чтобы индивид смог интегрироваться в общество, жить в нем и быть ему полезным. Как итог своей работы, государство ожидает увидеть кое-как обученного гражданина с аттестатом, оценки в котором подскажут, что этот гражданин знает хорошо, а что - плохо.

Или Вы хотите учить 1/3 истории от того объема, который учит отличнег Петя, а потом получить за это 10 баллов, которые в школьном аттестате выглядят так же, как и Петина десятка?

З.Ы. Единственный нюанс - в самом деле заставляют сидеть на уроках, даже на тех, по которым ты сам решил получить 3 балла и не дергаться. Но подозреваю, часть таких уроков все же можно прогулять с целью изучения более важных (с точки зрения данного школьника) предметов.
 

Аврора

Користувач
Реєстрація
24.09.10
Повідомлення
54
Репутація
6
ОбиВанКеноби сказав(ла):
Шановна, можете отак по пам"яті назвати дати Полтавської битви, Універсалів?
Можливо замість того щоб марнувати час на вивчення дат увімкнути історичний фільм, нехай у ньому буде відсотків 30 історіїї зате на 300% краще сприйняття.
Шановний звичайно можу і то без проблем,і Полтавську битву(1708) і універсали 1917-1918.Справа не втому щоб досконало знати ,але знати в загальному,про людей котрі за країну життя віддали.Мабуть знати треба.
 

ОбиВанКеноби

Користувач
Реєстрація
21.01.12
Повідомлення
68
Репутація
2
Аврора сказав(ла):
Шановний звичайно можу і то без проблем,і Полтавську битву(1708) і універсали 1917-1918
Питання було риторичним, не повинні Ви мені нічого доказувати, але це 5)
Аврора сказав(ла):
Справа не втому щоб досконало знати ,але знати в загальному,про людей котрі за країну життя віддали.Мабуть знати треба.
Не знаю на якому рівні вивчають історію зараз, але в часи мого навчання нас заставляли вивчати дати з днями і місяцями назубок. Пройшли роки, залишилося багато інформації яку я не знаю як примінити, ну кому, наприклад, буде цікаво, що у 1861р відмінили кріпацтво, а у 1961р в ракету сів Гагарін?..
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
ОбиВанКеноби сказав(ла):
Як розшифровується ДНК, що експортує Іспанія, правило лівої руки, МеталНеметал+АшНеметал=?, хто написав "Овід"?..
:D помню, легко! Надеюсь прописывать доказательства здась не нужно... конечно же помню :) ведь учила с удовольствием, а не чтоб трояк поставили.

ОбиВанКеноби сказав(ла):
От завтра настає гіпотетична необхідність в істориковеді, лікарю, інженеру електро/турбінного/реакторного цеху, бухгалтера, юриста, на скільки вакантних мість ви змогли претендувати?
не смогла бы быть историком - по личным соображениям, т.к. я ее не люблю. сильно.
не смогла бы быть врачем - я ОЧЕНЬ боюсь крови и заразы. и профильного образования нет.
для бухгалтера нужно "приподнять" изменения за последние лет 7. фигня.
юриста - почитать "новостей" тоже. этой должности не испугаюсь.
інженеру електро/турбінного/реакторного цеху - легко :D
а также строителем, дизайнером, менеджером и управляющим в любом из вышеперечисленных направлений, преподавать смогу, швеей, пишу иногда аналитические статьи за денюжку.
Совсем не смогу работать водителем, переводчиком-синхронистом, на конвейере, а так..... хе! где наша не пропадала

ОбиВанКеноби сказав(ла):
Вассерман більше збуджує ніж вузьконаправлений спеціаліст, спортивної комплекції?
Если первый не воняет, а второй вузконаправлен на бокс, то да O:)

Человеку разумному необходима всесторонняя развитость. Я выпадаю в ступор, когда оказывается, что кто-то не знает дату первого полета в космос. Тупняк.
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Самашедший сказав(ла):
Ми гастарбайтери, бо у нас держава не займається працевлаштуванням громадян, навіть більше - вона не займається створенням умов для того, щоб з'являлися нові робочі місця. Держава не займається замовленням потрібних спеціальностей, будівництвом доступного житла і багато чим іншим.
Ми і є держава. Від зміни старих паразитів у парламенті на нові нічого не зміниться через те, що всі вони той же народ, і їх менталітет майже нічим не відрізняється від менталітету пересічного громадянина. Чи ви думаєте у ВР зібралось саме "зло нації"? Основні задачі кожного з нас - забезпечити себе, свою родину, дітей і, бажано, внуків на все життя, зробити своє життя максимально легким та комфортним, тобто щасливим. З цього і випливає...
Самашедший сказав(ла):
Потенційно високопрофільних спеціалістів у нас вистачає
О так, саме так як Ви сказали, таких спеціалістів у нас багато. Правда я не знаю що це означає. Мабуть, недостатньо "високопрофільний" для розуміння таких високих матерій. :)
Самашедший сказав(ла):
підприємствам заважає недолуге регулювання, бюрократія і корупція
Дійсно, це все про нас. А чому так? Бо такі ми мегапрофі. А корупція найчастіше вигідна самим людям, через те така "незнищенна"
Згадалась хохма про професора з економіки, який після робочого дня сідає у свій чомусь Запорожець, хоча здавалося б...

От зараз подумав, хто був би більш цінним і високооплачуваним фахівцем для клініки: лікар терапевт, який знає про все потроху і ні про що конкретно, чи, наприклад, хірург-кардіолог, який знає про серцевий клапан людини абсолютно все що відомо на сьогодні людству?!
 

ОбиВанКеноби

Користувач
Реєстрація
21.01.12
Повідомлення
68
Репутація
2
zZzara, Важко з Вами) Все можите, від лопати до ракети.
Але скажіть, де Ви знаходили вільний час на вивчення усього цього? Що пішло у жертву? Чи можливо від природи хороша пам"ять?
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
ОбиВанКеноби, якщо людина талановита - то вона талановита у всьому...а якщо бамбула - то що би вона не вчила і чим би не займалася - то такою і залишиться. А як бути талановитим цього в школі нажаль не вчать...