Збільшення комунальних тарифів ВП ХАЕС

Файоли

made of fire
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
90
Репутація
0
Конечно, не хочется платить ни за воду, ни за тепло больше, но а что делать? Тем более, что новые тарифы экономически обоснованные. А сегодняшние проблемы, имхо, - как раз из-за того, что уже который год эти самые тарифы не дают поднять.
А по графику жить тем более не хочется. =)

Організатор сказав(ла):
Я проти підняття тарифів у 2009 році і підтримую поетапне підняття їх у 2010 році залежно від груп споживачів (юридичні особи, бюджетні установи, населення і т.д.)
А в этом случае до 2010 года все равно придется жить по графику?

Кошка в коробке сказав(ла):
6 літрів -- дааа це багато води, як раз можна помитись, приготовити їсти, попідбирати в квартирі, і попрати і змити після себе в туалеті..... Я в шоці просто, довго сміялась
Так воду же не на целые сутки отключают. о_О Всё вышеперечисленное вполне можно сделать за те 6 часов, когда вода будет. А в остальное время - вполне будет достаточно нескольких литров. Кстати, по поводу стирки... Каким образом при этом поможет набранная куда-то (хоть в бутылку, хоть в ванную) вода - для меня остается загадкой... Впрочем, для меня вообще загадка, для чего можно использовать воду из ванной. о_О Ни готовить, ни стирать, ни мыться... а зачем еще может быть нужно такое количество воды? о_О
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Файоли сказав(ла):
Впрочем, для меня вообще загадка, для чего можно использовать воду из ванной. о_О Ни готовить, ни стирать, ни мыться... а зачем еще может быть нужно такое количество воды? о_О
Щоб насолити ХАЕС, Комунгоспу; є така категорія і не простих людей; поки що в них добре виходить, але не зовсім добре буде нам.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Файоли сказав(ла):
Впрочем, для меня вообще загадка, для чего можно использовать воду из ванной.
Видать девушке удается и стирать там, и мыться...интересно только одно, еду она готовит после принятия ванны? :)
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Файоли сказав(ла):
А в остальное время - вполне будет достаточно нескольких литров
Опять же - ну не нужно судить обо всех по себе.
Файоли сказав(ла):
Каким образом при этом поможет набранная куда-то (хоть в бутылку, хоть в ванную) вода - для меня остается загадкой...
Не поверишь, не у всех есть машинка-автомат, я понимаю, что современная молодежь забыла, что такое ручная стирка, но почему каждый думает в этой ситуации только о себе? Воду из ванной можно нагреть, налить в тазик, замочить и постирать там бельё, если это для кого-то ещё остаётся загадкой, то я пишу разгадку. Водой, набранной в ванную, можно смыть в туалете, можно набрать в небольшой ковшик и элементарно - просто помыть руки. Но ведь какая-то часть населения днём на работе, - зачем городу вода днём, правда? Покакать, извините за такие подробности, можно и на работе, только вот там тоже нужно будет чем-то смыть...
Про маленьких детей и сидящих с ними молодых мам я уже повторяться не буду. Действительно, кого волнуют малыши и проблемы молодых мам? Каждый думает только о себе, любимом.
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
Файоли сказав(ла):
Сообщение от Організатор
Я проти підняття тарифів у 2009 році і підтримую поетапне підняття їх у 2010 році залежно від груп споживачів (юридичні особи, бюджетні установи, населення і т.д.)
Формулювання не таке вже й складне: цей рік прожити за діючими тарифами й звичною цілодобовою подачею води, а новий рік планувати уже із збільшенням видатків на комунальні послуги (це насамперед бюджет міста, бюджетних та дотаційних організацій, бюджет середньостатистичної нетішинської сімї.). Словом, кожен прорахує свої доходи та видатки з огляду на нові тарифи. Мені здається, що так логічно.

AqUAmoney сказав(ла):
Щоб насолити ХАЕС, Комунгоспу;
Дивно було б від вас почути щось інше. А як же ж, ота "категорія непростих людей" тільки й думає, як насолити комунгоспу разом з ХАЕС. І бюджетне законодавство їм не закон, і про малозахищених не задумуються (ніколи, лише б насолити), і про працівників будівельних організацій, яким оклади знизили до мінімального розміру зарплатні, і пенсіонери, які телефони обривають, до речі, не тільки через можливе підвищення тарифів, а й через відмову зі сторони ХАЕС фінансування проводового радіомовлення, - все це просто так, виходячи з вашої логіки. Головне - насолити... Та дехто вже так собі насолив, що не зможе зїсти. До речі, тільки-що довелось почути ще одну реакцію нетішинців на намагання підняти тарифи у рази і подачу води станцією по графіку: "а давайте ми по графіку будемо дітей у садочку виховувати, а то станеться щось о 12 годині (до горшка не добіжить), а води не має..."
Звичайно, жарт, але не забувайимо про долю правди...
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Файоли сказав(ла):
Кстати, по поводу стирки... Каким образом при этом поможет набранная куда-то (хоть в бутылку, хоть в ванную) вода - для меня остается загадкой... Впрочем, для меня вообще загадка, для чего можно использовать воду из ванной. о_О Ни готовить, ни стирать, ни мыться... а зачем еще может быть нужно такое количество воды? о_О
Блін, от є в нас люди .... Пояснюю для особисто для тебе --- з ванної вода піде на такі потреби, як змити в туалеті, поприбирати в квартирі (помити поли, витерти пиль), я писала що ще буду набирати у все, що ще найду, от те що знайду, і в нього наберу воду - буду з неї готовити їсти, мити посуду і пити її.. Попрати я зранку зможу поки вода буде, а якщо запрати щось, то можна підігріти воду. А от коли ввечері включать воду, буду все заново набирати.... Тільки не знаю чи я її ще побачу, бо іноді і так на 9 води нема :'( Ну і якщо в тебе ванна не миється, грязна, то я тобі нічим не можу помогти, я думаю чому ти возмущаєшся, що з тією водою можна робити :D
Ггг ну може і є люди, які в ванній помиються, потім будуть звідти воду брати на приготування їжі, ну то вже їхні проблеми .... :D
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Організатор сказав(ла):
Формулювання не таке вже й складне: цей рік прожити за діючими тарифами й звичною цілодобовою подачею води, а новий рік планувати уже із збільшенням видатків на комунальні послуги (це насамперед бюджет міста, бюджетних та дотаційних організацій, бюджет середньостатистичної нетішинської сімї.). Словом, кожен прорахує свої доходи та видатки з огляду на нові тарифи. Мені здається, що так логічно.
Воно може й логічно, тільки ХАЕС на це не йде, інакше звідки вся ця хвиля? А якщо ХАЕС на це не йде, то ми тут хай хоч зі шкурок повискакуємо в цій темі - це нічого не змінить. Ясне діло, що цей варіант був би зі всіх найприйнятнішим для більшості, але толку з того?
 

Файоли

made of fire
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
90
Репутація
0
Організатор сказав(ла):
цей рік прожити за діючими тарифами й звичною цілодобовою подачею води, а новий рік планувати уже із збільшенням видатків на комунальні послуги
А насколько это реально? Неужели действующая комиссия уже нашла какой-то выход, а мы об этом просто не знаем?

_lola_, Кошка в коробке, изначально, насколько мне помнится, речь шла о наборе в ванную 300 л воды в то время, когда ее не будет. Так вот, даже с учетом того, что вы мне все подробно объяснили, все равно непонятно, неужели для всех этих нужд необходимо 300 л? о_О Знакомые из Шепетовки, которые живут "по графику" постоянно, даже если и набирали полванны воды, все равно бОльшую часть ее сливали. И так же не имели ни машинки-автомата, ни прочих благ цивилизации. =)

Кошка в коробке сказав(ла):
Ну і якщо в тебе ванна не миється, грязна, то я тобі нічим не можу помогти, я думаю чому ти возмущаєшся, що з тією водою можна робити
А переход на личности - это достойное продолжение беседы, ага...
 

depth

Не фанат
Користувач
Реєстрація
05.05.07
Повідомлення
99
Репутація
0
Смотрим в корень проблемы и слушаем коментарий Організатор по следующему:
Не хотим поднимать тарифы на воду - так давайте заберём КГ в собственность города. Я думаю та-же ХАЭС только вздохнет свободно. И оставим тарифи на прежнем уровне решением горсовета. Я не понимаю позицию городских властей. Мол вы (ХАЭС) сделайте КГ самоокупающимся, тогда заберём его себе, но сделайте это не поднимая тарифы. Тоесть "купите станок и печатайте деньги"? Насколько я понимаю - КГ для ХАЭС такая же обуза. И то, что вызывает у нас негодование, всего-лиш желание выполнить требования городских властей для бесплатной передачи КГ в исполком. Понятно что хочится вытянуть побольше денег из ХАЭС но совесть тоже нужно иметь. А после передачи, и штат и зарплаты можно привести к тому-же ЖКО, чтоб спекуляций небыло.
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
Файоли сказав(ла):
Так вот, даже с учетом того, что вы мне все подробно объяснили, все равно непонятно, неужели для всех этих нужд необходимо 300 л?
Люди які повністю та уважно прочитали мій пост побачили там ще й таке:
JUK сказав(ла):
А ще дійсно, одразу збільшуються витрати на ремонт труб(кількість поривів від зміни тиску зростуть у делька разів),
...так ось, ванна потрібна для того, щоб бути впевненим, що коли при черговому включенні води, та ймовірному пориві труби, у мене все-таки буде запас води, а ось цікаво, що в мене буде, якщо я наберу тільки 6 літрів;) :D
 

котяра

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
194
Репутація
0
_lola_, Кошка в коробке, вообще-то дискуссия с JUK у нас начиналась по поводу счетчиков, и он тогда написал, что сейчас они не к чему, что он все равно будет использовать 300 литров воды, я привела ему пример, что можно не использовать 300 литров (и кстати если бы у каждого стоял счетчик, он бы уже не набирал воду в ванную, но это так, ремарка). То о чем спор? О том что я и Файоли не набираем ванны? Или о том, что вы их набираете? ;)

добавлено через 1 минуту
JUK сказав(ла):
коли при черговому включенні води, та ймовірному пориві труби, у мене все-таки буде запас води
А давайте на год вперед набирать воды, а вдруг аварии каждый день будут, даже если вода не "по графику"... ;)
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
котяра сказав(ла):
А давайте на год вперед набирать воды, а вдруг аварии каждый день будут, даже если вода не "по графику"
якраз у випадку подачі води по графіку, ймовірність аварій зростає, тому і питання постає таким чином. А ось утрірувати такі питання - трошки некорректно, хоча судячи зі стану нашої каналізації, можливий і такий варіант:-p
Хоча я впевнений і в іншому не набирає ванни той, у кого її немає, і якби у Вас в гуртожитку була ванна, то ви теж її набирали-б!!!
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
котяра сказав(ла):
То о чем спор? О том что я и Файоли не набираем ванны? Или о том, что вы их набираете?
Опять двадцать пять. Речь о том, что не только мы четверо живём в этой городе. Если бы ты изначально написала, что "лично мне вода днём не нужна, за других расписываться не буду", то я бы вообще промолчала. Но у тебя формулировка была несколько другая. Просто достало, что у нас каждый думает только о себе.
 

котяра

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
194
Репутація
0
котяра сказав(ла):
Вода с 9.00 до 18.00 как, думаю, и большинству работающих (с обеденным перерывом в час) мне не нужна
_lola_, я где-то говорила за мам, пенсионеров, и город в общем? Я в принципе написала "мне не нужна", и "как я думаю большинству работающим". Про всех и вся я не писала. Даже про работающих я не говорю за всех.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
тут у мене назріло ще таке питання, а дитячі садочки і школи з 15 числа теж будуть працювати з 6-00 до 9-00 і з 18-00 до 21-00? чи санстанція закриє очі на те що буде повна антисанітарія через відсутність води.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
_lola_ сказав(ла):
Опять двадцать пять. Речь о том, что не только мы четверо живём в этой городе. Если бы ты изначально написала, что "лично мне вода днём не нужна, за других расписываться не буду", то я бы вообще промолчала.
омг =-O ...Котяра просто написала :
котяра сказав(ла):
Сорри, ориентировалась на себя, на ненормального человека , я в ванну воду не набираю, у мну для этого стоит 6-литровая бутылка, и мне этого достаточно. Вода с 9.00 до 18.00 как, думаю, и большинству работающих (с обеденным перерывом в час) мне не нужна.
Лола может хватит на мир смотреть через черные очки?...и в любых словах искать фиг знает что?
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Знахарь,
Я эту дискуссию оставила, всё, что было в посте котяры, я для себя поняла. Дальше продолжать объяснять не вижу никакого смысла. Про садики лучше давайте, это интереснее ;)

добавлено через 2 минуты
Ах да, ещё одна ремарка: Тараканы, мы по вам соскучились *YAHOO*
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
sonic сказав(ла):
а дитячі садочки і школи з 15 числа теж будуть працювати з 6-00 до 9-00 і з 18-00 до 21-00? чи санстанція закриє очі на те що буде повна антисанітарія через відсутність води.
Та в принципі в місті ще багато установ де працюють люди. Чи хороші хазяї терплять і все несуть додому? :D
А ще ж бари, кафе... Як готувати і прибирати? А ще ж їдальні в школах і садочках.... Чи дітей тільки вранці кормитимуть?
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Таргани, дякую скажуть .... :D
Ну в кафе я вже ходить не буду, бо точно всякою заразою можна буде заразитись. :-X
Садочки - то мови нема.... болячки ще більш будуть розповсюджуватись...
А саме цікаво, як СЕС на це зреагує, якщо дійсно в садочках, школах, кафе, в магазинах буде так вода подаватись..... то дійсно буде антисанітарія, як писав sonic .
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Організатор сказав(ла):
І бюджетне законодавство їм не закон, і про малозахищених не задумуються (ніколи, лише б насолити), і про працівників будівельних організацій, яким оклади знизили до мінімального розміру зарплатні, і пенсіонери, які телефони обривають, до речі, не тільки через можливе підвищення тарифів, а й через відмову зі сторони ХАЕС фінансування проводового радіомовлення, - все це просто так, виходячи з вашої логіки. Головне - насолити...
Все це потрібно робити, але не на словах, не можу збагнути суті вашого захисту, через який заварився цей сир-бор. І ось ви чомусь дивним чином проігнорували один із можливих варіантів захисту без взяття в заручники всіх мешканців, тому повторюсь, що робити малозахищенним: А що вони роблять коли по чиїсь волі платять велику квартплату? Або оформляти субсидію, або встановлювати лічильники, як робить вся Україна, або влада може їм доплачувати якусь різницю із бюджету. В Нетішині порівняно з іншими містами таких люей значно менше, є сенс допомогти їм з бюджету. Згадайте, як колись субсидували диспечерську службу ЖКО.

І тепер ще раз про владний варіант захисту: Припустимо ви домовились з ХАЕС про поетапне підняття тарифів, графік відмінять. Ну й піднімуть тарифи не з 1 січня а з 1 квітня, малозихищеним від цього захисту краще заживеться? Проблема ж захисту не вирішена, а просто відтягнута, зрозумійте ж!!! Чи ви так до виборів думаєте протягнути, а там хай нові розгребають?

Знахарь сказав(ла):
Лола может хватит на мир смотреть через черные очки?...и в любых словах искать фиг знает что?
Давайте не будемо переходити на особистості, можливо напередодні вони десь не зійшлися думками чи інше (можна зрозуміти), всеодно тут про особисте не варто...