Бокс

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 667
Репутація
7
Вік
40
О доречі у Володимира Кличко це 50-а перемога, так як я побичив там писало що це новий рекорд незнаю правда до чого то воно повязане,
ну і 3 його поразки і 44 поєдинка закінчив нокаутом.
А Ібрагімов на скільки я памятаю 22 поєдинки виграв і одна нічия, а це його перша поразка.
Так що важність цих поєдинків захоплює
так бачу багато хочуть подивитись бій виложую тут
 
B

BiZnEsMeN

Скажу чесно,я чекав більшого,бій мені зовсім несподобався,можна сказати так, до 7 раунду бій був такий... "ТИ МЕНЕ НЕ БИЙ,Я ТЕБЕ НЕБУДУ" боялись іти вперед обоє боксери , але ж у Володі пару раз проходив удар в голову, чого він більше з правої небив???:-(
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 667
Репутація
7
Вік
40
BiZnEsMeN сказав(ла):
чого він більше з правої небив???
хм мабуть тому що міг би получити з лівої від суперника, явно було видно тільки Володя проводив удар правою Ібрагімов йшов в напад.
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu Дякую що виложив поєдинок Кличка.
Тільки що подивився бо рано проспав,мені не дуже сподобався,але в останіх
раундах Кличко показав себе,
я радий шо український спортцмен виграв цей поєдинок.
*BRAVO*
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Дэвид Хэй - Энцо Маккаринелли
Супертяжелый вес(св. 90.719 кг),12
толі опечатка толі бойци перешли у супер тяжи странно , нечув да і чого бойцам будучи чемпіонами переходити в супер тяжи для обєднання поясів ? хіба незмогли організувати обєднавчий бій і рішили дєбютіровати в супер тяжах . хто знає цих бойцов тот підтвердить шанси у них і в супер тяжах Є . як некрути бій має бути набагато цікавіший за Кличко-Ібрагімов , але нам врятлі покажуть . таяк в цей день вийдуть в ринг С. Піттер-О. Маскаєв з 8 березням вас уболівальники боксу :)
 

podvodnik

Користувач
Реєстрація
21.02.07
Повідомлення
94
Репутація
0
Супер бокс показал Владимир.Неожидал такой победы.Вчистую практически одной левой.Супер!Выглядело как разница в классе:) Красава! Первая настоящая победа которой стоит гордитьса!Всё было супер не к чему придратьса.Единственно не пойму почему не закончил досрочно? Думаю в интервью расскажет.
Интересно что будет с неандертальцем Валуевым?:D
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
У кого є запис двох боїв до бою Кличка??? На мою думку і не тільки мою, ці бої були набагато кращі і видовишніші за бій Кличка.
 
B

BiZnEsMeN

Frost сказав(ла):
У кого є запис двох боїв до бою Кличка??? На мою думку і не тільки мою, ці бої були набагато кращі і видовишніші за бій Кличка.
Я тебе підтримую,особливо той бій коли цей непереможний ДЮДІ ,получив хорошенько від негра,мені чомусь здавалось шо там виграв негр,там навіть по обличі можна було судити хто виграв а хто програв, на обличі негра майже нічого не було ,а на обличі цього ДЮДІ два чи три розсіченя шей гіматом куча>:eek: .Цей бій мені сподобався набагато більше ніж Кличка і Ібрагімова
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Цей Дюді взагалі якісь унікальний чєловєк: спочатку стільки понапропускав пушечних ударів, яких він впринципі міг і не пропускати, ще нормально боксірува, потім розчехлився під кінець і вже не пропускав. після бою нормально себе чухав, не зважаючи на розбиту голову і несумніваюсь шо з нормально струшеними мізками, можливо вже привик...А так як боксер він мені дуже сподобався, а переміг він по очкам, просто сам не дуже сильно лупив а часто. До дюді ще був класний бій, не помню як звали тіпа Афроамерикоса, дуже класна техніка да і вопщє видно шо талант боксьорский.
 

_М_а_L_а_Я_

Користувач
Реєстрація
25.02.07
Повідомлення
43
Репутація
0
А я б вийшла проти Кличка :D !:cool: ...>:eek: ...:-| ...ггг...
 
B

BiZnEsMeN

Наші боксери сьогодні приїхали з Шостки і непогано виступили............
правда KypeR????:)
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
Да виступили ми не тошо не погано, а піпец як погано.....ні одного КМС ніхто не виповнив...:(Взагалі з Хмельницької області 1 чоловік вийшов в фінал із 25....оттак буває в житті....треба тренуватись тренуватись і ще раз тренуватись(Тяжело в ученії, легко в бою...:)_)Нащёт боя Кличка, то і правда бій не дуже, не агресивний, но точно знаю шо Володя своє завдання на бій виконав почті відмінно....
 
B

BiZnEsMeN

Що скажете на рахунок завтрішнього бою "Келлі Павлік- Джейрмен Тейлор"? Я думаю Тейлор порве Павліка в 4раунді:)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
скажу шо я ніколи недумав шо Тейлор вопше порве Павліка , я думаю а чи непорве Павлік , переможця пари Хопкінс-Кользаге . так предчувствую шо Павлік якрас на цю пару і ставить в подальших планах.
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
Думаю, що буде досрочна перемога Павліка, чомусь мені так кажеться....але не буду предсказувати :)
 
B

BiZnEsMeN

Жалко що Тейлор не виграв,я за нього вболівав:-(
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 667
Репутація
7
Вік
40
ех

Як вам сьогодняшній поєдинок О.Москаєв проти С.Пітера?
Бокс видався дуже видовищним обидва суперники могли перемогти але нажаль роки дають про себе знати тому маємо що маємо
закину на портал запис якість як завжди не дуже але хто захоче подивитися цей поєдинок ось Вам Moskaev VS Peter
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Да поєдинок гарний , але міг бути ше кращим , шоб Маскаєв менше отвлікався на показування ударів по затилку , а замість цьго конрт атакував , міг виграти благодаря труду в рингу але трудитись Маскаєв незахотів . Пітер канєшно сильний , як горішок .