Бокс

  • Автор теми Автор теми C_o_S
  • Дата створення Дата створення
Я на фото теж бачив тих мужиків.....просто їх дівками і даже тьотками важко назвать =))
 
оооо кстати нашы нетешинские брксёры готовлятся на неплохой турнир помоему в Шостку в том чесле и KypeR!!! Желаю удачи;-)
 
BoXeR спасибо, дуже стараюсь....и хочу виграти.
 
Ти виграеш,ти ж в нас Супер пупер Купер!Чмак...
 
podvodnik сказав(ла):
Владимир-108кг Султан-99кг




Болеем за нашего!
вболіваем то за нашого, но чомусь мені здается що виграє Ібрагіимов.Звичайно я за те щоб Володя виграв,але бій покаже.....
 
а Я вірю в досрочну перемогу Кличко. Ко5
 
хто дочекается сьогоднішнього бою? Я дуже хочу,але незнаю чи дотягну до 4 год:-D
 
ЯяЯяЯяЯ буду дивитися!Ля ля ля!Я тебе розбужу!...ггг...
 
а у меня телика нету:-( хотелось бы как-то хоть запись увидеть....
 
timka сказав(ла):
бы как-то хоть запись увидеть....
Якщо проснуся, а мені також дуже хочеться побачити цей бій, бо дуже вже багато розмов про нього, тим більше 3 пояса на кому,
вобщем може запишу
 
я от щас лягу посплю а в 4-00 обізатільно проснусь шоб дивитись бій Кличко - Ібрагімов >:o .
 
Ну ну побачимо хто не проспить,от я навіть не буду лягати зараз засяду на фільми і час швиденько пролетить.
 
Думаю Кличко в 9 раунде Ибрагимова досрочно
 
_М_а_L_а_Я_ сказав(ла):
Ну ну побачимо хто не проспить,от я навіть не буду лягати зараз засяду на фільми і час швиденько пролетить.
підтримую,і я не лягаю спати бо якщо ляжу то вже не проснусь на бій:-p
 
Мда поєдинок видався складним для Володі але і Султану було не весело :))
Хто захоче подивитися поєдинок я зробив запис
 
ділимось впячатлєніями :-)
ударчик у Клічко ого го . от тіки нокауту неполучилось , да і нестарався Кличко особо , а по моїму всетаки він ше боїця, мені дуже цікаво як Кличко проводить спаринги , невже так само у стійці ліворукого фіхтувальщика , їму рапіру і на олімпіаду :-) , яка ціль спарингів ? шо потрібно навчитись ? погано шо я небоксер неможу поняти. але так показалось мені шо Кличко навіть може боксувати в розміні на середній дистанції просто він неприучаний , нема привички . от якби в спарингах він більше цим займався то нам булоб на шо дивитись . а то шо він джеб вміє бити це понятно вже давно, помоїму і тренувати непотрібно . Чемпіону видніше звісно.
 
Ну ось пару скрінів... не дивився сам бій - дрихнув! Хай там що говорять про силу волі, але в 4 ранку встати щоб полививтися бій я не зміг! :-[
 
Кличко - Чемпіон!

На мою думку бокс був трошки ску4новатим , Кличко не хотів іти на ріск , просто зробив собі результат...і все .А потім його головним завдянням було тримати суперника на дистанції і він це зробив.... А на рахунок того що він не хотів зближатися з суперником, в Ібрагімова меньші руки чим в Кли4ка і він трошки швидчий (Кличко боявся цього....)Да а ще мені сподобалось як Ібрагімов кинув Клічка на 4 бала молодець...Йому можна тепер брати участь в змаганнях не тільки в боксі:-D :-) *THUMBS UP *BRAVO*