чи є ще патріоти?!...

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Arto сказав(ла):
Якщо вона патріотка України, то чому живе в Франції?
а ти наївний. думаєш, тут в Україні одні патріоти живуть? а за кордоном буржуї і запроданці?
 

Salim

Користувач
Реєстрація
16.02.08
Повідомлення
43
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
а ти наївний. думаєш, тут в Україні одні патріоти живуть
PATRICK, ти певнощо накрутив моє повідомлення. Я знаю що Українців за кордоном багато, більшість на заробітках. Багато хто пересилився за кордоном, можливо хотів би повернутись, але є й такі що не хочуть повертатись. Знаю людей, які не поважають нашу країну. І на мою думку, патріот повинен любити свою країну всім серцем, підтримувати її першість, вважати її найкращою.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Arto сказав(ла):
Багато хто пересилився за кордоном, можливо хотів би повернутись, але є й такі що не хочуть повертатись. І на мою думку, патріот повинен любити свою країну всім серцем, підтримувати її першість, вважати її найкращою.
нє. бачу ти шось не пойняв

шо тому ж заробітчанину мішає бути патріотом? відстань від Батьківщини? недалеке твердження. необгрунтоване. мабуть в школі так вчать зараз?

чи може, якщо ти виїжджаєш, вимушено, то ти вже не патріот?
чиатй Петра Яцика. він вартий всіх разом взятих нинішніх так званих патріотів
 

Salim

Користувач
Реєстрація
16.02.08
Повідомлення
43
Репутація
0
PATRICK, загалом я з тобою згоден. Тоді потрібно було б дати відповідь на моє питання [_NiKoLe_], бо мені цікаво чому її тітка в Франції, а не в Україні, і чому вона є великою патріоткою.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Arto сказав(ла):
PATRICK, загалом я з тобою згоден. Тоді потрібно було б дати відповідь на моє питання [_NiKoLe_], бо мені цікаво чому її тітка в Франції, а не в Україні.
слухай. якщо тобі тут запропонують роботу (якщо запропонують. зазвичай приходиться самому шукать) за якихось 200 убитих єнотів? (чи в шалаші житимеш)
а якшо в тебе буде можливість виїхать жить і працювать за дорожче (на порядок ;) ).
де б ти залишився?

якщо ти закородоном, ти ж можеш цілком брати участь у діяльності діаспори, жити активним культурним життям своєї країни, підтримувати чи опротестувати якісь аспекти політики....

кажу. для мене взірцем патріотизму є Петро Яцик. більшу частину свого життя прожив закордоном, але нема йому рівних у відношенні до своєї Батьківщини
 

Salim

Користувач
Реєстрація
16.02.08
Повідомлення
43
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
якщо ти закородоном, ти ж можеш цілком брати участь у діяльності діаспори, жити активним культурним життям своєї країни
Якби в мене був вибір залишитись в країні, хоч і за менший комфорт, то я б залишився. Але, що якби було б дуже вигідна робота, то я б погодився, але з часом повернувся б на Батьківщину.
PATRICK сказав(ла):
більшу частину свого життя прожив закордоном, але нема йому рівних у відношенні до своєї Батьківщини
Справжній патріот.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Arto сказав(ла):
Якби в мене був вибір залишитись в країні, хоч і за менший комфорт, то я б залишився
це поки на шиї у батьків, то казать легко. якщо товари споживання ростуть в ціні частіше ніж зарплата, далеко на одному ентузіазмі не проїдеш.

Arto сказав(ла):
Але, що якби було б дуже вигідна робота, то я б погодився, але з часом повернувся б на Батьківщину.
зазвичай всі так виїжджають. але чекають, коли дома стане кразе жить, тоді приїду. на жаль, краще не стає :(
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Arto сказав(ла):
Якщо вона патріотка України, то чому живе в Франції?
Може вона виїхала ще під час війни? Зараз їй вже за 60 і переїзджати для неї дуже складно. Адже це зміна комфорту життя, це життя під
керівництвом такої влади.... Я її розумію. І за кордоном вона має змогу
більше допомогти Україні, ніж тут. Пам'ятаєте, Канада першою визнала
незалежність України. Чому? Дуже велика і впливова діаспора
 

Nicole

in.magic.love
Користувач
Реєстрація
28.02.08
Повідомлення
14
Репутація
0
vk713 сказав(ла):
Може вона виїхала ще під час війни? Зараз їй вже за 60 і переїзджати для неї дуже складно. Адже це зміна комфорту життя, це життя під
керівництвом такої влади.... Я її розумію. І за кордоном вона має змогу
більше допомогти Україні, ніж тут. Пам'ятаєте, Канада першою визнала
незалежність України. Чому? Дуже велика і впливова діаспора


Arto сказав(ла):
PATRICK, загалом я з тобою згоден. Тоді потрібно було б дати відповідь на моє питання [_NiKoLe_], бо мені цікаво чому її тітка в Франції, а не в Україні, і чому вона є великою патріоткою.

Arto сказав(ла):
Якщо вона патріотка України, то чому живе в Франції?

Моїй тьоті вже 71 рік, їй дуже важко при такому віці кудись виїжати та й змінювати місце проживання для неї буде як травма, вона звикла до свого дому і думаю вона сама не буде згодна переїжати до України.
Я в неї була два роки тому назад, вона зовсім не бідно живе, в неї гарний трьох етажний дім і дуже гарна пенсія :), мені б самій хотілось там жити, але... на все є причини.
 

Nicole

in.magic.love
Користувач
Реєстрація
28.02.08
Повідомлення
14
Репутація
0
Arto сказав(ла):
[[[____NiKoLe____]]], а на саме головне питання ти не відповіла.

Цитата:
В чому проявляється її великий патріотизм?

*NO* А хіба є так багато причин патріотизму? Патріотизм може проявлятися навіть просто у великій любові до країни, а мені здається вона не просто дуже любить Україну. В її ставелення до України таїться щось більше ніш любов до Батьківщини.....:) Arto якби ти чув що вона говорить про Україну які вислови в неї то це треба складати книжку "Усі красоти України"
 

Westman

Користувач
Реєстрація
16.12.06
Повідомлення
12
Репутація
0
Да, краще десь за кордоном,будучи багатим,любити свою бідну батьківщину
 

Лилия

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Вік
27
Патріоти є завжди, але коли люди живуть в іншій країні, то одні люблять, інші не люблять свою країну.
 

Sadist

Користувач
Реєстрація
06.07.07
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
30
я патріот своєї найкращої України
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Почитавши дану тему, зрозумів, що ніхто навіть найменшого поняття немає що таке патріот...одні пишуть поважаю країну, але ненавиджу політиків....другий - люблю країну, але ненавиджу людей, які мають трішки другі погляди на історію, культуру, тощо...треті взагалі патріоти, які проживають за кордоном...
А насправді, що включає в собі таке слово як патріот?...це перш за все любов до своєї країни, а країна - це люди...якщо людина хоть трішки неповажає свій народ...то патріотом її назвати вже тяжковато...ідемо далі...
Патріот-це людина, якій подобається все в своїй країні....і політики, і зарплати, і люди, і все все все....і із за цього, патріоти дійсно готові на великі геройства заради своєї Батьківщини...а те що там пишуть, що за кордоном дуже багато патріотів...то це смішно...да спору немає...ці люди поважають свою країну...але якщо вони за кордоном, то значить все таки щось їм і не подобається на своїй землі...
 

Salim

Користувач
Реєстрація
16.02.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
це перш за все любов до своєї країни, а країна - це люди...якщо людина хоть трішки неповажає свій народ... Патріот-це людина, якій подобається все в своїй країні....і політики, і зарплати, і люди, і все все все....
Я так не вважаю. У кожного свої погляди. Так ти правий, народ треба поважати. А політику, як український народ не любив, так і не любить. За що її поважати? Вони ніяк не можуть наїстися своїми грошима. І яка повага в них до свого народу?
 

KoKeTkA

Користувач
Реєстрація
07.02.08
Повідомлення
4
Репутація
0
Україна

Я важаю що є патріоти нашой рідной України