Есть ли дружба между девушкой и парнем?

belka

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
ой,точно ГГгг, но всё равно смешно:D :D :D
 

Светланка

Користувач
Реєстрація
22.02.08
Повідомлення
4
Репутація
0
JohnSparrow сказав(ла):
Дружба с девушкой возможна и существует. Но есть и косяки. Когда-то давно была у меня подружка, ну очень хорошая. Потом оказалось, что она в меня влюбилась. В итоге поссорились и все, никакой дружбы.

:-( Мне кажется,что нет ничего хуже когда в тебя влюбляется лутшый друг!:-(
 

Слава

Користувач
Реєстрація
03.01.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Вік
33
Vik сказав(ла):
Советую розкрытся!!! Рано или поздно всё равно выплывет! А может чувства взаимны! А??? :cool:
незнаю возможно так оно и есть.но пока чувства выкрывать нехочю.
:-X
 
G

Gondrilla

Светланка сказав(ла):
:-( Мне кажется,что нет ничего хуже когда в тебя влюбляется лутшый друг!:-(
Лучче друга, даже лутшыго, может быть только луччый любовник/любовница:)
Не мучайте друг друга, - кохайтэсь!
 

Олічка

Користувач
Реєстрація
10.02.08
Повідомлення
4
Репутація
0
Не а бо ця дружба переростае в коешто больше ***В ЛЮБОВ***!!!!!!!!!!!!!!O:) O:) :-* :-[
 

Слава

Користувач
Реєстрація
03.01.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Вік
33
Gondrilla сказав(ла):
Лучче друга, даже лутшыго, может быть только луччый любовник/любовница
Не мучайте друг друга, - кохайтэсь!
А я думаю лутше всётаки дружить и любить друг-друга одновременно будет лутше.
 

AmeLi

Користувач
Реєстрація
21.01.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Вік
30
на мою думку ...дружба між хлопцем та дівчиною є ,але рано чи пізно вона може перерости в щось більше*KISSING*
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Я вважаю що є. От в мене така ситуація. Я з подругою знайомі вже 4 роки і весь цей час ми дружимо. Дружба між дівчиною та хлопцем існує, тільки не всі це бачать.
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
:-p Дружба є!!! Просто дружба і нічого більше, абсолютно нічого!!! І в мене навіть є така подруга, також з Нетішина, а зараз навчається в Водніку, і я дуже радий, що в мене є така подруга!Доречі це дуже кльово, коли можна поспілкуватись з дівчиною, як з ДРУГОМ!!! З другою половинкою, чи як там ще її назвать, такі теми не обговориш, як з найкращою подругою ИМХО :cool:
 

Salim

Користувач
Реєстрація
16.02.08
Повідомлення
43
Репутація
0
:cool: У мене друг лижеться з дівчиною, і каже шо це його подруга. Це просто дружба.
 
L

L.э.Я

может быть дружба между парнем и девушкой и существует, но полюбому один из таких друзей чуствует к другому хотя бы симпатию, как представителю противоположного пола.... всякое конечно бывает... но чаще встречается именно такая дружба между парнем и девушкой
ИМХО
 
H

HeDoUmOk

А я щітаю щто дружба мєжду парнем і дєвушкай ета полний бред.Проста прікриваютса такімі славамі патамушта баятса сказать о сваїх чуствах
 

v_o_i_n

Користувач
Реєстрація
23.03.08
Повідомлення
7
Репутація
0
Лично я думаю шо настоящои дружби между парнем и девченкай не может бить...
 

G.Aleks

Користувач
Реєстрація
07.09.07
Повідомлення
51
Репутація
0
дружба- дружбою...
а куди діти той природній потяг до протилежної статі?який рано чи пізно проявляється...
все одно довго не продружите.. хтось да влюбиться... а потім будуть образи, обіди, недомовки. і в решті посваритесь так, що до кінця своїх днів й говорити не будете...
 

_Mal1K_

Користувач
Реєстрація
26.02.08
Повідомлення
33
Репутація
0
Дружбы между девушкой и парнем нет, небыло и не будет чт не говорите!!! Это доказано, проверено и перепроверено 100 раз!!!
 

G.Aleks

Користувач
Реєстрація
07.09.07
Повідомлення
51
Репутація
0
_Mal1K_ сказав(ла):
Дружбы между девушкой и парнем нет, небыло и не будет чт не говорите!!! Это доказано, проверено и перепроверено 100 раз!!!
взагалі то дружба є..але тільки в тому випадку коли дівчина веде себе як хлопець,а в хлопець, в свою очірідь в ній нічого жіночого не бачить, то в них досить багато спільного... або , хлопці вибачайте, бо таке буває, хлопці ведуть себе як дівчата і можуть бути замість подружок...
а при нормальних розкаладах, дружби не буває....
 
G

Gondrilla

G.Aleks сказав(ла):
взагалі то дружба є..але тільки в тому випадку коли дівчина веде себе як хлопець,а в хлопець, в свою очірідь в ній нічого жіночого не бачить, то в них досить багато спільного... або , хлопці вибачайте, бо таке буває, хлопці ведуть себе як дівчата і можуть бути замість подружок...
а при нормальних розкаладах, дружби не буває....
при ненармальных раскладах, то шо некоторые называют "дружба" - то сафсем не дружба))
и есля парень с девушкой не любовники, то значит просто приятели-знакомые:)
 
К

Катено))

мне кажется...что любовь... я дружила с тремя парнями...и витоге єто была симпатия...и любовь... не факт, что вечная любовь...но все же...удачки!!