Есть ли дружба между девушкой и парнем?

BedFoX

Користувач
Реєстрація
04.04.08
Повідомлення
3
Репутація
0
Думаю есть

Не обязательно,ти ето наверняка не можеш знать. Например:у меня есть очень хорошый друг-девушка и у нас очень хорошие отношения,я не думаю что между нам есть что то еще кроме дружбы,у нее есть парень и она любит его.
 

Archy

Користувач
Реєстрація
01.02.08
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
33
Ganja,
Палюбом сам видел бываит и такое.)))
 

ЧуНя

Користувач
Реєстрація
20.03.08
Повідомлення
29
Репутація
0
Є дружба між людьми протилежної статі. В мене є такий друг. Ми живемо в різних містах але це не заважає нам спілкуватися. Ми ділимось враженнями того що з нами сталося обговорюємо проблеми які виникли або в мене або в ньго даєм поради і в можливість своїх сил допомагаємо.
ХОЧЕТЕ СКАЗАТИ ЩО ЦЕ НЕ ДРУЖБА!!!!:-(
 

_DaNySя_

Користувач
Реєстрація
01.04.08
Повідомлення
12
Репутація
0
До цього часу я завжди думала що так,існує,але вона не є сильною. У мене був довгий період часу кращий друг,але нещодавно він заявив мені що він мене любить,тому зараз я не вірю в дружбу між дівчиною і хлопцем,але маю багато друзів чоловічої статі.
 

_Ler_Ok_

Користувач
Реєстрація
31.03.08
Повідомлення
28
Репутація
0
Конечно есть.... И это даже ссупер, пото му что, с другом даже можно посоветоватся как поступить в той или инной ситуации...))))
:-* Любовь - это чемодан без ручки, который тяжело нести и жалко бросить.
 

_ЮлькО_

Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
30
Есть ли дружба между девушкой и парнем

Палюбом есть.
У меня есть такой друг, и мы с ним дружим с самого детства.
Но и бывают исключения, когда дружба между девушкой и парнем переростает в большую любовь.
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Gideon сказав(ла):
Ага, і земля кругла!!! :D

Для кого земля кругла, а для кого квадратна. А для мене дружба вище всього. Чувак дружить з дівчиною можна по разному.

добавлено через 2 минуты
_Ler_Ok_ сказав(ла):
Конечно есть.... И это даже ссупер, пото му что, с другом даже можно посоветоватся как поступить в той или инной ситуации...))))

Цілком з тобою погоджуюсь. Правда це супер коли можна порадитись з другом в тій чи іншій ситуації?
 

SpecktaR

Користувач
Реєстрація
21.02.08
Повідомлення
22
Репутація
0
Вік
31
Я думаю неможет етава бить!!! Тока еслі мужик ГЕЙ і то врятлі.
 

_Ler_Ok_

Користувач
Реєстрація
31.03.08
Повідомлення
28
Репутація
0
Цілком з тобою погоджуюсь. Правда це супер коли можна порадитись з другом в тій чи іншій ситуації?
__________________
Да, и я этим горжусь, что у мя есть такой друг... Ему я могу розсказать всё....)))

добавлено через 1 час 54 минуты
SpecktaR сказав(ла):
Я думаю неможет етава бить!!! Тока еслі мужик ГЕЙ і то врятлі.
*DONT KNOW А причём сдесь гей вообще????? и клаву переведи на русский если пишишь на русском...:D

добавлено через 15 часов 21 минуту
yOgurt сказав(ла):
ЕСТЬ, если он тупой , а она ешо раз в 5 тупее !

А причём тупой и тупая??? Если сдесь вопрос: "Существует ли дружба между парнем и девушкой"? Или ты судешь по себе???[/B]:D
 
M

_manynya_

_Ler_Ok_ сказав(ла):
Конечно есть.... И это даже ссупер, пото му что, с другом даже можно посоветоватся как поступить в той или инной ситуации...))))
Да Лерчик я згідна з тобою, дружба є та все ж не завжди, інколи вона проходить через стосунки, і існують тільки деякі випадки коли вона дійсно триває багато років. ))))))))))))))))
 
Β

Βελίαρ

KoKeTkA сказав(ла):
На мою думку дружба між жіночім і чоловічім полом не існує.Зазвичай хтось з них закохується і щоб спілкуватися з ним він вдає просто друга.
Можу посперичатися, в мене дуже хороші відносини з моєю колишньою, ми дуже добре знаємо один одного, тому можемо обговорювати будь-які теми, а так як ми вже зустрічались, то мені і їй байдуже один до одного у планні кохання.
 

haoz

Користувач
Реєстрація
26.08.07
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
SpecktaR сказав(ла):
Я думаю неможет етава бить!!! Тока еслі мужик ГЕЙ і то врятлі.

А оце ти даремно!! У мене є дівчина, я її дуже сильно кохаю і вона мене також, от у неї є найкращий друг-хлопець!! І я можу головою ручатись, що це просто дружба і нічого більше!! Я з ним знайомий і чудово її розумію, він хороша людина, а тому нічого проти я не маю і мати не буду!!
Тим паче, що вона знала його ще до мене, але все ж закохалась у мене!!
Я ОБОЖНЮЮ МОЮ РУСЛАНУ!!!!
 

Слава

Користувач
Реєстрація
03.01.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Вік
33
Я незнаю как хто, а я например считаю что дружба есть, да она также как и отношения складываетса на чуствах один к одному но с очень многими скрытиями етих чюств,а если неумеешь скрывать их тогда сори. Ето сто процентов перейдёт или на более высшую ступень,или же наоборот. незнаю как хто но ето то наданый момент что я понял в етой жизни
 

JUMP

Користувач
Реєстрація
10.02.08
Повідомлення
18
Репутація
0
Слава сказав(ла):
Я незнаю как хто, а я например считаю что дружба есть, да она также как и отношения складываетса на чуствах один к одному но с очень многими скрытиями етих чюств,а если неумеешь скрывать их тогда сори. Ето сто процентов перейдёт или на более высшую ступень,или же наоборот. незнаю как хто но ето то наданый момент что я понял в етой жизни
В полне согласен, с твоим мнением!!!
 

Ал[ьо]нкА

Користувач
Реєстрація
07.04.07
Повідомлення
3
Репутація
0
Дружба

есть дружба до поры до времени очень часто просто дувушка влюбляеться в парня или наоборот..."Дружба это 50% любви";)
 

HeiliG

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
57
Репутація
0
Вік
36
РђР»[СЊРѕ сказав(ла):
РЅРєРђ]есть дружба до поры до времени очень часто просто дувушка влюбляеться в парня или наоборот..."Дружба это 50% любви"
У меня так и было. Дружил с девушкой почти год, потом понял что это что-то больше чем дружба. Утром просынался с мысли о ней. Понял что в любился, и от этого чувства уже не было куда деваться. Ну а когда оказалось что девушке я не безразличен и являюсь ей не просто другом, тогда все стало на свои места. Мы встречаемся уже 1,5 года. Я очень сильно люблю свою, Оличку. Вот такая дружба у нас. А вообще я считаю что дружба между парнем и девушкой есть. Но нужно держать себя в рамках дружбы, если хочеш остаться просто другом.
 

[LP]Mr.Hahn

Користувач
Реєстрація
08.05.07
Повідомлення
56
Репутація
0
Сколько можно повторять !!!!что дружба между разными полами в некоторых случаях сильнее- однополых!!!!!!!!!!!!!!!!

добавлено через 2 минуты
Ал[ьо]нкА сказав(ла):
есть дружба до поры до времени очень часто просто дувушка влюбляеться в парня или наоборот..."Дружба это 50% любви";)



Не всегда!!!значит с самого начала кто-то из них уже имел каие-то чувства!!!

Дружба - это дружба!!!!!это мое мнение!!
 

sergr_90

Користувач
Реєстрація
05.06.08
Повідомлення
14
Репутація
0
Дружба є якщо вони родичі.
На мою думку такої дружби не існує, якщо і хтось вважає що протилежна стать може бути другом то інший так не вважає.
А після розлучення (не мається на увазі шлюб) якщо і хтось пропонує залишитися друзями, то на мою думку - це повна ЄРУНДА!!!
Це тільки моя думка!!!
 

manynja

Користувач
Реєстрація
15.03.08
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
34
Звичайно така дружба існує, і на власному досвіді я впевнено можу сказати, що вона є навіть сильнішою, а ніж жіноча дружба. Але в нашому випадку дружба переросла в набагато більше - в Кохання, але звичайно ДРУЖБА займає величезне місце в моєму житті, тому що на її основі виникли наші почуття!!!!!!Мій самий коханий Олєжка і є мій найкращий друг, бо ніхто мене так не розуміє і не вміє підтримувати як він!!!!!!!!!
 

MaximProtsuk

Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
4
Репутація
0
Вік
37
Якщо чесно то це питання розглядаєтьця вже понад століття!А чи справді може бути дружба міб хлопцем та дівчиною? Якщо на мою думку то може!Пояюню чого, якщо ти з дівчиною в гарних стосунках після того чи навіть якщо ви не зустрічалися то звісно може бути дружба........Якщо в розумінні дружба просто гуляти ділитися як злругом то звісно може, а ле якщо вже щось заснувалося більше ніж просто дружба то це вже не дружба а КОХАННЯ!!!!!!!!!!!