Есть ли дружба между девушкой и парнем?

L

Lazy_CherrY

Вообщето нет разницы с кем дружить. Дружба или есть или ее нет. А дружба между парнем и девушкой -это реальность, а не выдумка. Но так же дружба первый шаг к любви, и только человек может решить сохранять ли дружбу или же давать продолжение отношениям. Дружба -это тяжелая работа, впрочем как и любовь,умение сохранить отношения-это труд. И вообще все зависит от ситуации.[
 

Слава

Користувач
Реєстрація
03.01.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Вік
33
Я незнаю але на власный досвідрозповім,що дружба існуе але недовго тому, що хтось всежтакі в когось закохуеться и тоді все якто кажуть, я спать иду
 

Fameli

Користувач
Реєстрація
02.04.08
Повідомлення
32
Репутація
0
Вік
32
Слава сказав(ла):
Я незнаю але на власный досвідрозповім,що дружба існуе але недовго тому, що хтось всежтакі в когось закохуеться и тоді все якто кажуть, я спать иду


Звісно що існує, довго ще як довго! Я дружу із людиною протележної статі близько 2,5 років, в мене навіть в думках не було що ми можем бути разом,і в нього також. На даний момент я зустрічаюсь із хлопцем, він також знайомий із моїм другом!!!
 

Слава

Користувач
Реєстрація
03.01.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Вік
33
Fameli сказав(ла):
Я дружу із людиною протележної статі близько 2,5
неспорю я сам около 2 лет дружу с девчёнкой, да она мне нравитса но не больше потому что я знаю если влюбитса (как многие говорят) то потом можно просто напросто пожалеть о зделаном. тоесть ето означает что ета дружба которую так ценишь розпадётса на мелкие кусочики.
 

[LP]Mr.Hahn

Користувач
Реєстрація
08.05.07
Повідомлення
56
Репутація
0
Слава сказав(ла):
неспорю я сам около 2 лет дружу с девчёнкой, да она мне нравитса но не больше потому что я знаю если влюбитса (как многие говорят) то потом можно просто напросто пожалеть о зделаном. тоесть ето означает что ета дружба которую так ценишь розпадётса на мелкие кусочики.


Так я також дружу з 2 сестрами уже досить давно!!!близько 4 років!!!може й більше!!!між нами тільки дружба і нічого більше!!!ми навіть раніше коли грили в ігри на поцілунки, то ми пожимали один одному руки!!!при цьому кажучи :"Мов як це цілувати подругу??"(просто вони мене називають подругою тому, що в нас такі стосунки.Вони сказали що будуть мене так називать!Деякі їхні подруги незнають те, що знаю я.вони діляться зі мною всім!!!)після діско ідучи додому в нас іде обговорення вечора "хто? де? і з ким???"!!!
Ось так !!!!так що дивіться самі!;)
 
К

Катено))

[LP сказав(ла):
Mr.Hahn]після діско ідучи додому в нас іде обговорення вечора "хто? де? і з ким???"!!!
во...во!!lкакое дело в стране...парни становятся ПОДРУГАМИ:D
хочу новую подружку...:D
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Есть ли дружба между девушкой и парнем?
Звичайно існуЄ) Правда,є такі люди, що любу особу протилежної статі, з якою їм цікаво спілкуватися, сприймають як потенційного бойфренда або ж гьорлфренда))... незнаю... як на мене, то в ранньому дитинстві в мене був найнайкращий друг Тарас, який розумів мене краще будь-якої дівчини-подруги... дуже багато часу проводили разом, спілкувалися, підтримували одне одне одного, мали купу спільних інтересів, шкода, що лише могли бачитися літом, коли ми приїджали у спільне село (він з іншого міста), та в нелітній час ми вели переписку, але якось усе згодом закинулося, перестали їздити влітку в село до бабусі, зник звязок, усе закинулось... ось так.
 

:wink:

Вредина :)
Користувач
Реєстрація
30.10.07
Повідомлення
18
Репутація
0
Вік
29
канечто есть! ето всьо не*ня шо ктото торочит "нет между девушкой и парнем дружби" ви просто неумеете с німі общатся! Я напрімер дружу с тем человеком с кем мне пріятно общатса.
ілі вот еті слова:
- невозможна дружба между пратівоположнимі поламі!
Ви што хотіте сказать что ви гуляете разгавариваете с девчонкой только потомучто ви с ней мутіте ілі ви муж и жена?
короче народ не тупіте ДРУЖБА есть ДРУЖБА нет разніци с какім полом.;)
 

bLoOm

Користувач
Реєстрація
30.11.07
Повідомлення
9
Репутація
0
Есть ли дружба между девушкой и парнем? - иснує... провірено ;)
 

Chelsea

Користувач
Реєстрація
26.06.08
Повідомлення
14
Репутація
0
sergr_90 сказав(ла):
Дружба є якщо вони родичі.
І то не завжди, знаю повно родичів-чоловіків які не просто вбачають в мені родичку або дівчину. Деякі унікуми тягали з собою по дискотеках і пропонували вийти за них заміж)

А якщо ж аналізувати ситуацію загалом, то будь-яка дружба призводить до виникнення почуттів. На власному досвіді знаю, що чим більше і ближче ти спілкуєшся з другом, то тим жаданішим він стає у твоїх очах. Самі посудіть, хіба вам не хотілось, щоб ваш партнер розумів вас з півслова, знав всі ваші "таракани" і розумів які теми є прийнятними, а які - ні. Саме таке розуміння ми викохуємо у так званому "хлопцеві-другові".
Не знаю ще ні одного зразка такої дружби, який не привів би до романтичних стосунків.

P.S. А можливо й дуже близька жіноча дружба протягом тривалого часу призводить до так званих бісексуальних стосунків. Вважаю є над чим подумати.
 

Слава

Користувач
Реєстрація
03.01.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Вік
33
[LP]Mr.Hahn сказав(ла):
Так я також дружу з 2 сестрами уже досить давно!!!близько 4 років!!!може й більше!!!
я конечно понемаю что дружба может быть настолько большой но не до такой степени чтобы называть парня сестрой, хотябы блезницом дя приличия или братом:)
 

fsc_StoWn

Користувач
Реєстрація
03.07.08
Повідомлення
59
Репутація
0
[LP]Mr.Hahn сказав(ла):
Так я також дружу з 2 сестрами уже досить давно!!!близько 4 років!!!може й більше!!!між нами тільки дружба і нічого більше!!!ми навіть раніше коли грили в ігри на поцілунки, то ми пожимали один одному руки!!!при цьому кажучи :"Мов як це цілувати подругу??"(просто вони мене називають подругою тому, що в нас такі стосунки.Вони сказали що будуть мене так називать!Деякі їхні подруги незнають те, що знаю я.вони діляться зі мною всім!!!)після діско ідучи додому в нас іде обговорення вечора "хто? де? і з ким???"!!!
Ось так !!!!так що дивіться самі!;)


Да у меня тоже было дело с девушками-подругами!!!правда она была одна!и ничего нормально всё было!;) !
 
S

_Sweet_Lelabra_

Дружба есть, знаю по себе. Но если проблема в парне любимом(так ето значит у него нет доверия к тебе, а в таком случае долго не повстречаешся). Бывают же случаи что девушка имея парня и друга забывает про своего любимого случай:(парень звонить девушке и говорит пошли прогуляемся я сегодня раньше освободился с работы... она: извени я договорилась напиример с Мишей (другом) пойти погулять. в таких случаях парень по моему мнению имет право обидется на нее, а предложить погулять ей с двоими будет глупо.Так что мое мнение иметь парня и друга ето хорошо а еще лутше когда парень твой и есть твой друг!!!!)
 

Nezabytnia

Користувач
Реєстрація
13.08.08
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
28
Звичайно, дружба може бути між ким завгодно.Але не потрібно розповідати йому про твої почуття до іншого,тому що він сам можливо тебе любить,але не наважується сказати.Це провірено!:-(
 

Нежный ветер

Заблокирован
Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
155
Репутація
0
Nezabytnia сказав(ла):
Звичайно, дружба може бути між ким завгодно.Але не потрібно розповідати йому про твої почуття до іншого,тому що він сам можливо тебе любить,але не наважується сказати.Це провірено!
Так какая это дружба?
Это уже не дружба.
 

Голландец

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
35
Дружба между парнем и девушкой существует только в том случае, если каждый из них считает друг друга друзьями,а не потенциальной девченкой или парнем. Бывают случаи что дружба становится отношениями(т.е. начинают встречатся,влюблятся и все такое...) и поверьте после этого в 90% случаях прежнюю дружбу уже не вернуть....
 

Ш_п-Он_кА

Користувач
Реєстрація
09.08.08
Повідомлення
17
Репутація
0
Ненаю я неверю в дружбу между девушкой и парнем!!!!!Но кагдата ета дружба все таки есть,то ана перепрыгнет на атнашения!
 

ЧуНя

Користувач
Реєстрація
20.03.08
Повідомлення
29
Репутація
0
НЕТ несуществует
я уже в етом убедилас
хотя раньше в етой же теме писала что есть
за ето время понела
парнь дружт с девчонкой
-когда она ему нравица
-когда только она последняя кто может ему помочь в какойто ситуации
-или когда просто нечего делать
(всё из перечислиного сама пережила)
 

[LP]Mr.Hahn

Користувач
Реєстрація
08.05.07
Повідомлення
56
Репутація
0
сколько можно повторять!!!

Дружба между парнем и девушкой - есть!!! просто это не ко всем (к пребольшем сожалении) относиться!!!

если у тебя нету такой дружбы,а ты просто слышала историю подружки, мол у неё так случилось с другом детства. она разочаровалась в такой дружбе и ты после неё так же считаешь!!!


не надо говорить заранее! когда-то и у тебя появиться друг противоположного пола и он станет твоим самым лучшим советчиком о котором ты даже и не мечтала. когда наконец это произойдет, то ты будешь сидеть с ним на досуге и рассказывать что раньше ты думала "Дружба между парнем и девушкой - это только пустые разговоры"!!!

так что не теряйте время, вперёд на поиски друга!!! удачи вам ;)
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
Я чесно кажучи недуже вірю в дружбу між хлопцем і дівчиною,хлопець або з дівчиною встрічається або вони вороги.Все я все написав шо хотів!