Как я отношусь к геям?

  • Автор теми Alex
  • Дата створення

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Маю два друга нестандартної орієнтації, цілком нормальні люди.
 

jm_kamikazi

Користувач
Реєстрація
03.08.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Не пойму тогда смысл темы, если исследуемые считаются полноценными людьми.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
jm_kamikazi сказав(ла):
Не пойму тогда смысл темы, если исследуемые считаются полноценными людьми.
Так для того і тема створена, щоб кожен написав свою думку. Раніше вже писав про своє ставлення , але повторюся більш конкретно.
В кожної людини є вибір, що робити, в що одіватися, з ким спати ітп. Зробив вибір все він твій, тобі так хочеться значить можеш робити так як тобі хочеться, головне, щоб іншим не заважали. Якщо не заважають іншим жити нехай роблять, що хочуть.
А от на рахунок того чи можу зрозуміти їхній вибір скажу прямо "Не можу". В голові не вкладається, як можна займатися сексом, з особою власної статі. Як на мене це порушення одного з основних інстинктів людини - продовження роду. Кожна істота повинна відтворюватися, щоб вид.
Також розкажу свою гіпотезу, чому в наш час відбувається таке збільшення числа гомосексуалістів.. Зараз населення Землі складає більше 6 мільярдів чоловік, як так піде і дальше, то ресурси планети закінчаться і людина, що призведе до жахливих наслідків не тільки для людей, але і для інших видів, от тому природа сама регулює населення.
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
Зараз населення Землі складає більше 6 мільярдів чоловік, як так піде і дальше, то ресурси планети закінчаться і людина, що призведе до жахливих наслідків не тільки для людей, але і для інших видів, от тому природа сама регулює населення.
Типу, гоми (скорочено від "гомосексуалісти") рятують планету, чи як? :D Чіп і Дейл вмєстє нафсігда?
 

2misha

Користувач
Реєстрація
06.12.08
Повідомлення
20
Репутація
0
Я до геїв відношусь погано.
По-перше,це неприродньо.
По-друге,це гріх.
А по-третє,це просто бридко.
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Интересные мы вообще люди.Думала что меня пробить уже ничем нельзя....*PARDON* .Когда в городе вижу парочки (мальчик-девочка)гуляющие,целующиеся ,зажимающиеся-отношусь нормально.Когда увидила такую пару гомосексуалов-была в шоке
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Bu_sh_ka сказав(ла):
Когда увидила такую пару гомосексуалов-была в шоке
А як встановила діагноз? Може то вони давно не бачились і при зустрічі обнялися як і всі народні депутати. Ті навіть перецюловуються як колись Брежнєв:D
 

кокос

Користувач
Реєстрація
11.04.10
Повідомлення
46
Репутація
0
Вік
37
однополые браки

хочу поднять одну из самых распространёных тем нашего времени,это однополые браки(то-есть когда мужчина любит мужчину,ни как друга а как вторую половину,то-есть живёт с ним половой жизнью,тобиш геи,так же само и женщины,тобиш лесбиянки).Совсем недавно в Государственой думе был подан закон о легализации однополых браков(был отклонён,если я не ошибаюсь) хотелось бы узнать ваше мнение,кто за и кто против,и почему:)
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
відношусь як до хворих людей, яким треба лікуватися...
а не придумувати всякі історії, що він завжди себе відчував дівчиною і т.д.
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Yaris сказав(ла):
відношусь як до хворих людей
Цілком підтримую цю думку, це психічно хворі люди (бо не природньо це). Так не довго побачити людей що одружуватимуться з мобільними телефонами, компютерами і т.д. Але незважаючи на це впевнений що дана категорія людей має право на повноцінне життя (тобто одружуватись, хай їм грець), мати право на роботу і т.д. При цьому слід приймати якісь міри, ну тіпа психологічні якісь тренінги, да і в підлітковому возрасті проводити якісь програми, мєропріятія, щоб ніяким образом не змогла розвитись оця зараза, бо походу геєми не народжуються а стають.:)
 

Umbrella

Користувач
Реєстрація
14.11.08
Повідомлення
29
Репутація
0
Благаю, досить вже лікувати людей від неіснуючих хвороб. =___=
Гомосексуальність (або, швидше вже бісексуальність) - цілком природне і нормальне явище.
Frost сказав(ла):
тіпа психологічні якісь тренінги
Психологи (а також біологи і зоологи. Почитайте роботи Кінсі, наприклад) підтверджують, що людина народжується бісексуальною (хоч інколи ця бісексуальність пасивна), а ось цей зсув в сторону "норма - виключно гетеро" відбувається тільки під тиском так званих "норм" суспільства, релігії і т.д.

Серед тварин теж існують одностатеві контакти, тому що це природньо.


І так, до речі, Всесвітня організація охорони здоров'я вже купу років назад виключила гомосексуальність зі списку хвороб.
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
Ненавиджу геїв.Як можуть два чоловіка лизатися і все таке...Це ж прищі на тілі суспільства.Нехочу щоб в майбутньому мої діти дивилися на цих гнилих людей!!!
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Umbrella сказав(ла):
Гомосексуальність (або, швидше вже бісексуальність) - цілком природне і нормальне явище.
шкода що про це не сказали твоїм батькам перед твоїм народженням... були б в тебе зараз два тата або дві мами...хоча мабуть вряд чи ти б зявився взагалі..

добавлено через 2 минуты
Umbrella сказав(ла):
Почитайте роботи Кінсі, наприклад) підтверджують, що людина народжується бісексуальною
людині властиво помилятися ... коли перед нами думка однієї людини і поруч думка багатьох поколінь наймудріших людей - схилюсь що вірна остання
 

Umbrella

Користувач
Реєстрація
14.11.08
Повідомлення
29
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
були б в тебе зараз два тата або дві мами...
Вас дійсно цікавить моя думка з цього приводу?
Я була б дійсно рада, якби мене виховували жінки, тобто дві мами. :)
kredit_s сказав(ла):
коли перед нами думка однієї людини і поруч думка багатьох поколінь наймудріших людей
По-перше, це не одна людина, як ви висловились. Це офіційна позиція сексології. Якщо бажаєте, можу нактинути список імен дослідників, що працювали над цим питанням.

По-друге.
"Огласите весь список, пожалуйста" (с)
Що за наймудріші люди? Будь-ласка імена, і назви їх робіт\досліджень\творів, з переліком доказів, чому бісексуальність - хвороба.

О, тільки будь-ласка, не треба цитаток "мудреців" в стилі "Боженька на вушко нашептав, шо так ніззя". Це не докази, це тисячолітній маразм. (Я щиро прошу вибачення у тих, кого образили мої слова.)

Тут немає місця вірі, тому що все вже доведено наукою. Є доведений факт, як те, що Земля має кулеподібну форму, а не пласка. Кожна людина від природи - бісексуальна. Все.
І сперечатись з цього приводу мають право лише компетентні в цьому плані люди - психологи, сексологи, психіатри і т.д.

Можна плюватись на "підарів", вступати в гомофобні співдружності, кричати про естетику, гріховність, моральність і бознащо, писати статті, книжечки, проповіді, але говорити про те, що це неприродньо - розписуватись в своїй безграмотності і некомпетентності.
Не подобається таке положення справ? Напишіть дисертацію, проведіть ряд досліджень, ексепрментів. Доведіть, що офіційна позиція світової психології - помилкова. І буде вам щастя.

Я, щиро кажучи, в шоці, які дрімучі стереотипи досі існують в головах людей.

[OFF]P.s. Я не пишу про етичну сторону питання гомофобії, тому що тут мої судження доволі жорсткі. Близький друг отримав перелом хребта, декілька дрібніших переломів і струс мозку, його коханий чоловік постраждав не менше. А все тому, що якимось "лікарям" на п'яну голову захотілось "полікувати" "хворих".
І в кого з них не в порядку з головою? В "хворих", чи в "лікарів"? [/OFF]
 

Mhpa

Мера
Користувач
Реєстрація
21.11.08
Повідомлення
32
Репутація
1
уважаемая, почитайте, хотябы, художественные произведения Григория Климова, надеюсь многое прояснится

спасибо
 

Umbrella

Користувач
Реєстрація
14.11.08
Повідомлення
29
Репутація
0
Mhpa, читала.
Не вважаю даного автора - авторитетним. Не хочу проводити аналіз його робіт тут, але скажу одне: ідеї його, як і докази цих ідей - висмоктані з пальця [off]і дивної фантазії.[/off]

Це не науковець. [OFF]І навіть не письменник худ. літератури. (В його творах немає мистецтва.)[/OFF] Це - фанатичний антисеміт, шовініст і нацист.

Не катить. )
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Umbrella, немає таких людей, що з першого дня народження і вже "голубий"...це все приходить після стресів і життєвих негараздів...а те що там якісь науковці довели, що це не психологічна хвороба...то з часом вони доведуть, що сексуальні відносини з тваринами - це також адекватна поведінка здорової людини :)
 

кокос

Користувач
Реєстрація
11.04.10
Повідомлення
46
Репутація
0
Вік
37
почему люди так яро относятся к таким вещам.считая таких людей отходами нашего общества,что здесь плохого если люди любят друг друга.и готовы отдать ради другова всё,ведь среди геев и лесбиянок есть любовь.а это самое главное,нам вбили в голову что это плохо вот мы и призираем их,а в развитых странах это нормально,люди там попроще:-p
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
кокос сказав(ла):
почему люди так яро относятся к таким вещам.считая таких людей отходами нашего общества
просто в кожного суспільства свої духовні цінності...якщо ми хочемо щоб в нашій країні росли сильні, розумні і справжні чоловіки, то ми повинні не допускати тієї бездуховності, яка панує в Європі...навіть згадати стародавні країни...як виховувалися юнаки в Трої, в Греції, в Римі...там дійсно духовність та фізична сила була на найвищому рівні...люди, які виросли за Радянський Союз хоч і в меньшій мірі, але також пройшли сильну закалку.
А теперішній стан нашого суспільства - це ранній алкоголізм, розпутство, куріння, наркоманія, тепер от і гей паради скоро будуть))...
 

Umbrella

Користувач
Реєстрація
14.11.08
Повідомлення
29
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
немає таких людей, що з першого дня народження і вже "голубий"
О камі-сама. =_=

Спробую посянити більш детально:
Кожна людина народжується бісексуальною. Тобто, від природи готовою фізіологічно, психологічно і емоційно до, назвемо їх так, романтичних контактів з особою будь-якої статі.

Не обов'язково в однаковій мірі її "тягне" до тієї чи нішої статі, не обов'язково це має проявлятись. Буває "пасивний" бісексуалізм, коли людина надає перевагу лише одній статі. (Залишаючись, в принципі, готовою і до зв'язків з іншою статтю.) Різні "смаки", різні поняття про естетику. В різний період життя, психологічного, емоційного стану , можуть проявлятися ті, чи інші "вподобання". Також важливо те, чого людина прагне від відносин.
І це нормально, мало б бути нормально.

Але. З дитинства на людину постійно є тиск с боку суспільства. Сповідується принцип "гетеро - єдина норма". (На форумах кричать, що це хвороба. Фільми про одностатеві відносини - скандал. Певні рамки закону, що стосуються "гомо". Та навіть слово "гей" прийняло негативний віддінок. І т.д.) Цим самим роблячи насильний зсув в сторону "гетеро". (Погугліть "шкала Кінсі")
По суті, сучасне суспільство вже з дитинства спотворює психіку людини, заганяючи в рамки "гетеро - єдина норма".
Людина з дитинства асоціює себе з "нормальною", а отже, як це прийнято, "гетеро".

(Інколи люди бунтують. Всі ж чули про підлітків типу_геїв, яким хочеться бути "ненормальним". ;) )

Але інколи буває так, що бісексуальна природа дає про себе знати (не тому що людина бунтує, як у випадку з підлітками), і норми, що нав'язало суспільство, похитуються. (Так, інколи це буває через стрес, як ви зазначили.)
І в цьому немає нічого протиприроднього.

А ось ці крайнощі з, так званою, єдиною нормою - ось це справжнє відхилення, яке чомусь процвітає в суспільстві.

Повірте, якщо бісексуальність буте прийнята в сусіпльстві як норма, не станеться ніякої сексуальної революції. Навряд чи будуть оргії на вулицях, чи що там ще вважається дико аморальним.