Как я отношусь к геям?

  • Автор теми Alex
  • Дата створення

кокос

Користувач
Реєстрація
11.04.10
Повідомлення
46
Репутація
0
Вік
37
Знахарь сказав(ла):
просто в кожного суспільства свої духовні цінності...якщо ми хочемо щоб в нашій країні росли сильні, розумні і справжні чоловіки, то ми повинні не допускати тієї бездуховності, яка панує в Європі...навіть згадати стародавні країни...як виховувалися юнаки в Трої, в Греції, в Римі...там дійсно духовність та фізична сила була на найвищому рівні...люди, які виросли за Радянський Союз хоч і в меньшій мірі, але також пройшли сильну закалку.
А теперішній стан нашого суспільства - це ранній алкоголізм, розпутство, куріння, наркоманія, тепер от і гей паради скоро будуть))...
парады уже существуют(в Одессе было)посоветуй Знахарь,что делать геям(идти вешатся что-ли)однополые отношения существовали всегда,просто ранше это сильно не афишировалось(был запрет,и все думали что общество здоровое)а сейчяс про это говорится в открытую(во всём виновата" сексуальная революция")я сам не гей (я женщин больше люблю,даже обажаю,женскую пи....у,не проминяю ни на что)просто я их понимаю,как людей:-p
 
V

vesely

Знахарь сказав(ла):
це все приходить після стресів і життєвих негараздів
ще такого брєда не чув.
Знахарь сказав(ла):
з часом вони доведуть, що сексуальні відносини з тваринами - це також адекватна поведінка здорової людини
і такого не чув, буйна фантазія і наука не те саме.
кокос сказав(ла):
почему люди так яро относятся к таким вещам.считая таких людей отходами нашего общества
є дуже багато людей, яким треба на фоні когось, неважно кого, себе підняти, це хворі люди. Вони не можуть нормальним способом доказати свою значимість, бо її немає. А тепер і ті і другі розслабтесь, у кожного своє життя і свій вибір, не пхайте носа в чуже життя, а розбирайтесь із своїм. Друга справа коли нав"язують гомо, але якщо цього нема то толерантність має верх у нормальної людини. Серед гетеростосунків дочорта збочинства викликаних психічними розладами і цим людям, принижуючи когось, треба оправдати свою хворобу.
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Umbrella сказав(ла):
По суті, сучасне суспільство вже з дитинства спотворює психіку людини, заганяючи в рамки "гетеро - єдина норма".

це робиться для того щоб людство продовжувало існувати, продовжувало свій рід, що у системі гомосексуальних відносин по зрозумілим причинам неможливо.

а коли наводять приклад з гомосексуальністю в дикій природі, то я думаю не варто рівнятися на коней, качок і інших тварин які займаються такими речами:)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Umbrella сказав(ла):
Кожна людина народжується бісексуальною. Тобто, від природи готовою фізіологічно, психологічно і емоційно до, назвемо їх так, романтичних контактів з особою будь-якої статі.
Umbrella, ну буду надіятися, що ми і наші діти все таки будуть придержуватися романтики до протилежної статі:).

І ще питання до Вас, а як же однополі браки зможуть давати дітей?...це ж природою закладено))

добавлено через 10 минут
vesely сказав(ла):
А тепер і ті і другі розслабтесь, у кожного своє життя і свій вибір, не пхайте носа в чуже життя, а розбирайтесь із своїм
Ми живемо в цивілізованому суспільстві і маємо право вирішувати чи дозволяти такі відносини в своїй країні чи ні. Я наприклад проти і проти ще дуже багато людей...і ми ніколи не дозволимо, щоб такі шлюби в нашій державі стали нормою!
 
V

vesely

Знахарь сказав(ла):
маємо право вирішувати чи дозволяти такі відносини в своїй країні чи ні
ці відносини були є і будуть і заборони тут не допоможуть, навпаки будуть як "запретний плод". Хто зробив такий вибір у Знахаря не стане питати. Цивілізоване суспільство повинно діяти цивілізовано і толерантно, шукати інші способи вирішення проблем, може пропогандою чи якимись стимулами чи краще вивчати кору головного мозгу для своєчасної корекції, але не примусами, заборонами чи стратами.
 

TENKone

Користувач
Реєстрація
20.11.09
Повідомлення
13
Репутація
0
Как я отношусь к геям?------Никак не отношусь я к ним=))=))=))

5.3.9.Запрещена публикация неинформативных сообщений (флуд), включая:
a)отсутствие обоснования заявления, например: «xxx — отстой!»;
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
что за темы разводите? вам что не о чем поговорить? как можно говорить,что они такие же нормальные люди? тогда любой маньяк такой же человек,педофил,зоофил и т.д.,ну подумаешь такой у них интерес и ориентация... им что девушек мало? или надоело работать в постеле,теперь хотят чтобы кто то над ними поработал?тьфу тошнит уже...извините,но пидаров наКОЛ!!!!!! нефиг разлогать НОРМАЛЬНОЕ общество!!! так что закрывайте тему!!!!:-! ]:->
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Umbrella сказав(ла):
По-перше, це не одна людина, як ви висловились. Це офіційна позиція сексології. Якщо бажаєте, можу нактинути список імен дослідників, що працювали над цим питанням.

по-перше це не офіційна позиція науки - а позиція окремих її представників - не вводьте в оману...
по - друге науці цій - максимум сотня - друга років - і вона не перевірена життям сотень поколінь людей - що не робить її обєктивною...

добавлено через 7 минут
Если у человека увеличена в два раза, к примеру, щитовидная железа, то такому человеку объявляют, что у него базедова болезнь и начинают его лечить, вплоть до хирургического удаления части щитовидной железы. Причина таких действий в том, что чрезмерно увеличенная щитовидная железа вырабатывает такое количество гормонов, что человек начинает вести себя неадекватно, и его организм работает «не на тех оборотах». Так вот, к примеру, РАЗМЕР ГИПОФИЗА мужчины-гомосексуалиста в ЧЕТЫРЕ РАЗА БОЛЬШЕ РАЗМЕРА ГИПОФИЗА НОРМАЛЬНОГО МУЖЧИНЫ! У нормальной женщины размер гипофиза в два раза больше размера гипофиза нормального мужчины. И это понятно – ведь женщина – будущая мать и её организм должен иметь возможность обеспечить не только своё собственное нормальное функционирование, но и будущего ребёнка! И то, такая природная необходимость приводит к тому, что женщины находятся постоянно под гормональным «прессом», максимум которого как раз-то и приходиться на особые женские дни. В эти особые дни многие женщины ведут себя не совсем адекватно, что объясняется мощным влиянием гормонов.

Можно только себе представить, под каким гормональным «прессом» оказываются мужчины, гипофиз которых В ДВА РАЗА БОЛЬШЕ ГИПОФИЗА ЖЕНЩИНЫ! Поведение такого мужчины просто НЕАДЕКВАТНО!!! Это – серьёзная патология, которую надо лечить! И это не предположение! На томмограмме (MRI) такая патология видна весьма чётко, но об этом знает не более двадцати процентов медиков в США! А остальные просто даже не знают об этом. Возникает только вопрос – кому выгодно объявлять явление гомосексуализма НОРМОЙ ЧЕЛОВЕЧЕСКОГО ПОВЕДЕНИЯ?

И пускай при такой патологии у людей не выпячиваются глаза, как при базедовой болезни, в силу того, что гипофиз «спрятан» в центре головы и даже при желании большинство людей без специальных приборов не в состоянии увидеть этот самый гипофиз сквозь мощные кости черепа! Но такое недоступное для человеческого глаза положение гипофиза не означает, что увеличенный в несколько раз центральный гормональный орган человека не является патологичным. Это – патология, причём, весьма серьёзная, и такие люди нуждаются в помощи, чтобы их организм функционировал гармонично, без чего невозможно гармоничное развитие человека, и что приводит к серьёзным психическим расстройствам и неадекватному поведению человека с такой патологией!..

добавлено через 13 минут
Umbrella сказав(ла):
Гомосексуальність (або, швидше вже бісексуальність) - цілком природне і нормальне явище.
це брехня - подивіться навкруги - в природі гомо - нахили велеика рідкість - один на кілька тисяч - і це збочення , відхилення від норми...
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
kredit_s сказав(ла):
це брехня - подивіться навкруги - в природі гомо - нахили велеика рідкість - один на кілька тисяч - і це збочення , відхилення від норми...
Ви не праві. В природі гомосексуальність спостерігається доволі часто. І не тільки у ссавців, також у птахів, плазунів, ластоногих.. Така поведінка обумовлена природою задля зменшення міжродинних стосунків у популяції на малій території, зниження сексуальної агресії, зрештою для зменшення народжуваності, стримування росту популяції тощо. Чи Ви думаєте у людей таких проблем не існує?

sjava78 сказав(ла):
тогда любой маньяк такой же человек,педофил,зоофил и т.д.
Маньяки виходять саме з таких людей як Ви, що вдаються в крайності. Не розуміють меж, не мають терпіння, розуміння і толерантності. Не вміють поважати інших і їхній вибір.
Якщо людина завдає шкоди іншим живим істотам через власну забаганку чи хвору фантазію, це тема зовсім іншої розмови. Яка зовсім не відноситься до даного обговорення, в якому ми виражаємо своє ставлення до людей, які отримують задоволення від любові, якою б вона не була.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Umbrella сказав(ла):
Це офіційна позиція сексології.
ваша психологія працює на спецслужби як продажна дівка...

добавлено через 3 минуты
кожна розумна людина вже давно не довіряє офіційній науці - занадто багато брехні виходить звідти...:D

і ще одне запитання Umbrella ви хотіли би щоб ваш син був гомиком - і займався сексом з чоловіком?
 

кокос

Користувач
Реєстрація
11.04.10
Повідомлення
46
Репутація
0
Вік
37
Кредитс тебе надо научится сдерживать свои емоции,и не обзивать людей (типа продажная девка)
 

3a9LL

Користувач
Реєстрація
05.12.09
Повідомлення
13
Репутація
0
БоTbI они все

5.3.9.Запрещена публикация неинформативных сообщений (флуд), включая:
a)отсутствие обоснования заявления, например: «xxx — отстой!»;
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
кокос сказав(ла):
Кредитс тебе надо научится сдерживать свои емоции,и не обзивать людей (типа продажная девка)

схоже на те, що дехто навіть прочитати текст не може уважно... повторюю ще раз: ваша психологія працює на спецслужби як продажна дівка...
а тепер скажіть, кокос, кого і як конкретно я обізвав?
 

_MarGaritA_

Користувач
Реєстрація
07.01.09
Повідомлення
85
Репутація
1
Вік
31
kredit_s сказав(ла):
ваша психологія працює на спецслужби як продажна дівка...
Это явно была лишняя фраза.... Не позволяйте себе такого! Это некорректно с Вашей стороны!
kredit_s сказав(ла):
схоже на те, що дехто навіть прочитати текст не може уважно... повторюю ще раз: ваша психологія працює на спецслужби як продажна дівка...
а тепер скажіть, кокос, кого і як конкретно я обізвав?
Тогда растолкуйте Вашу фразу. Возможно, не все ее поняли так, как понимаете это Вы.
 

кокос

Користувач
Реєстрація
11.04.10
Повідомлення
46
Репутація
0
Вік
37
kredit_s сказав(ла):
схоже на те, що дехто навіть прочитати текст не може уважно... повторюю ще раз: ваша психологія працює на спецслужби як продажна дівка...
а тепер скажіть, кокос, кого і як конкретно я обізвав?
самого себя:D
 

кокос

Користувач
Реєстрація
11.04.10
Повідомлення
46
Репутація
0
Вік
37
kredit_s сказав(ла):
схоже на те, що дехто навіть прочитати текст не може уважно... повторюю ще раз: ваша психологія працює на спецслужби як продажна дівка...
а тепер скажіть, кокос, кого і як конкретно я обізвав?
может ты сам работаеш на спецслужбы:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
_MarGaritA_ сказав(ла):
Это явно была лишняя фраза.... Не позволяйте себе такого! Это некорректно с Вашей стороны!

Тогда растолкуйте Вашу фразу. Возможно, не все ее поняли так, как понимаете это Вы.

То була метафора... :D А що, в школі такому вже не вчать?
 

_MarGaritA_

Користувач
Реєстрація
07.01.09
Повідомлення
85
Репутація
1
Вік
31
kredit_s сказав(ла):
То була метафора... А що, в школі такому вже не вчать?
Учат конечно, но не таких метафор %) Хм... да и не метафора, а сравнение это :-p :cool:
 

кокос

Користувач
Реєстрація
11.04.10
Повідомлення
46
Репутація
0
Вік
37
но мы не такие умные как вы(приношу свои извинения если кого-нибудь оскорбил):D :-p
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
кокос сказав(ла):
но мы не такие умные как вы(приношу свои извинения если кого-нибудь оскорбил):D :-p

мені вас відверто шкода, але нічим допомогти не можу...
Я проти гомосексуалізму, бо це веде до деградації суспільства, в якому жити нам і нашим дітям і до втрати всіх моральних цінностей. А ви, якщо вам так хочеться, можете й далі притримуватися своєї точки зору. І можливо ви отримаєте неймовірне задоволення від своїх поглядів коли ваші ж діти стануть одними з тих кого ви там яро захищаєте і ви з гордістю тоді зможете сказати, що ваш син -ГЕЙ.
:D