Последствия независимости

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
energy сказав(ла):
в 1991 році населення україни становило майже 52 мільйони осіб. станом на 1 серпня 2012 року нас трохи більше ніж 45,5 млн. за період незалежності в нас не було ні голоду, ні війни, ні революції. куди ж ділися 6,5 млн? у нас же демократія, свобода, незалежність.

Ви знаєте, з переїздом у нову квартиру в мене якось не дійшли руки до встановлення ТВ-антени. Півроку тому, віддав свій телевізор для родичів. Тепер навіть якби проклав ТВ-кабель, то не має його куди увімкнути ...

Не потребували ТБ ні моя дружина ні дитина ... так я вже живу без ТБ ... 6 років ... :) І Ви знаєте, мій мозок вільний від того зомбування, що поглинає Україну, тому, ІМХО, я можу більш-менш об"єктивно (а головне - САМОСТІЙНО) оцінювати нинішню ситуацію в Україні ...

Коли за кермом - слухаю радіо. Т.я. мої музичні смаки далекі від того, що віщують FM-станції - я постійно слухаю політичні та аналітичні передачі.

Класик якось написав: "Не читайте совітських газет" (с). Сьогодні, напевне, він би сказав "Вимкніть телевізор".

Причини сучасної депопуляції
Кінець ХХ ст. характеризувався істотним скороченням населення України: на 3,3 млн. осіб. Депопуляція, яку передрікали ще в 1980-х роках, стала фактом. Чим її можна пояснити?

Перш за все, слід вивчити динаміку чисельності населення за кожен рік (на кінець року) у співставленні із загальним приростом (зменшенням) за рік та його міграційною складовою; в тисячах (див. таблицю).

diag-47913-1613-ukr.jpg


Різниця між народжуваністю й смертністю стала від’ємною величиною 1991 року. Але ще два роки відбувався приріст населення завдяки позитивному сальдо міграційного балансу. Сальдо міграції стало від’ємним 1994 року. Майже негайно сукупна дія двох чинників призвела до півмільйонних величин щорічного скорочення населення.

Несприятливі тенденції в демовідтворенні пов’язані передусім із деформацією шлюбно-сімейних процесів. Малювати таку деформацію тільки чорними фарбами не випадає. Адже мова передусім про зміну соціального статусу жінки, розширення сфери її позасімейних інтересів, підвищення рівня зайнятості. Так чи інакше, але тепер поширилася практика відкладати шлюб і народження дитини — особливо другої та третьої. Між тим, тільки третя дитина гарантує розширене демовідтворення.

Відкладання народження дитини з тимчасового явища перетворюється на стале. Тепер дві третини сімей із дітьми до 18 років мають лише одну дитину. Економічною підвалиною несприятливих процесів є поступове звільнення сім’ї від виконання виробничих функцій. Більше не діють такі економічні чинники багатодітності, як потреба в робочих руках для селянських господарств або розрахунок на матеріальне забезпечення в старості (останнє — внаслідок різкого зменшення дитячої смертності й встановлення державного пенсійного забезпечення).

На процесі демовідтворення негативно позначаються міграції. Серед мігрантів переважають представники найбільш продуктивних у дітородному й економічному відношеннях вікових груп. Коли сім’я мігрує в повному складі, вона здебільшого утримується від народження дітей на чужині, а розрив із сім’ями негативно позначається на народжуваності.

Народжуваність знижується й унаслідок подовження тривалості життя. Демографічне старіння в Україні поступово наростало з другої половини ХХ ст. Між переписами 1959 і 2001 років частка осіб у віці 60 років і старше зросла з 12,3 до 25,5%. Відповідно зменшується питома вага жінок у генеративному віці.

Показники народжуваності не пов’язані прямо з матеріальним рівнем життя. У цьому можна переконатися, вивчаючи проблему демовідтворення в більшості країн Азії, Африки й Латинської Америки. Однак поліпшення економічної ситуації в Україні негайно позначилося на підвищенні народжуваності. Негативне міграційне сальдо теж скоротилося до 34 тисяч 2002 року й до 24 тисяч осіб — 2003-го. Загальне скорочення населення досягло піку 2001 року (522 тисячі); 2002-го воно становило 398 тисяч, 2003-го — 381 тисячі осіб.

За наявності активної демографічної політики проблему депопуляції можна було б розв’язати. Проте за структурою демовідтворення Україна вже належить до розвинутих країн. Тому її демографічний розвиток підпорядковуватиметься відповідним закономірностям.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
energy сказав(ла):
в 1991 році населення україни становило майже 52 мільйони осіб. станом на 1 серпня 2012 року нас трохи більше ніж 45,5 млн. за період незалежності в нас не було ні голоду, ні війни, ні революції. куди ж ділися 6,5 млн? у нас же демократія, свобода, незалежність.
Криза настала не тільки в Україні, але чомусь тільки у нас вона затянулась. Мабуть тому, що Путін толковий президент, але зараз він вже перегінає палку. Залишити плюси СРСР і дати свободу вибору і кращої держави не потрібно, але те що зломане назад не створити.
energy сказав(ла):
колись люди зверталися в РАЙкоми і бачили результат. а сьогодні люди роками оббивають пороги різних АДміністрацій і не можуть знайти справедливості.
Тому що зараз чиновники нічого не бояться.
Драник сказав(ла):
Вы называете это "свободным перемещением"?
А що ні? Захотів і поїхав і ніхто тебе не тримає. Захотів працювати за кордоном будь ласка.
Драник сказав(ла):
Вы такого знаете?
Серед тих хто зараз є такої людини немає.
Драник сказав(ла):
США существует уже 213 лет, но распадаться пока не собирается.
З часом і США розпадеться. Риська імперія проіснувала півтисячоліття, Візантійська тисячу років, Османська 500 так що 213 років це не срок.
Драник сказав(ла):
США не звало нас в ни в какой союз
А ичтав що в Россії твориться? Чи вкурсі, що мультфільм "Ну, погоди" віднесли до категорії 18+. Маразм!!! І в США з законами маразм, то навіщо нам союзи з країнами в яких маразматичні закони?
Драник сказав(ла):
В скольких из них Советский Союз выступал агрессором?
А що заважало стояти в стороні цих конфліктів?
Драник сказав(ла):
Лучше дела с экономикой = лучше жизнь людей.
Яких людей? Олігархів? З нашою владою краще жити нам не стане.

добавлено через 3 минуты
Драник сказав(ла):
Зачем учится за границей, если можно получить хорошее образование в своей стране, а затем гарантировано найти работу?
Направлять десь в Сибір в чуже місто подальше від друзів і родичів. Чомусь мене така преспектива не дуже радує
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
Sergiy Ryzhuk, велике дякую. я чекав на подібну відповідь.

тільки чомусь у наведеній цитаті окремо не згадується значне збільшення смертності від серцево-судинних захворювань (причини можуть бути найрізноманітнішими: від погіршення екологічної ситуції до неякісніх харчів та водопровідної води чи, наприклад, психологічні чиники, пов'язані з соціально-економічним становищем у країні), алкоголізму/наркоманії/тютюнопаління, дтп і т.д.

а ще додайте смертність ветеранів внаслідок важких тілесних ушкоджень. пам'ятаєте події 9 травня 2011 року? раніше таке навіть уявити не могли. винних не знайшли і не знайдуть і це нормально. а до розвалу за таке свавілля і бездіяльність вже б погони летіли наліво і направо.

і справа не в тому, що тоді був союз, а в тому, що система була зовсім іншою. і коли вона не працювала більш менш рівномірно на всіх, то хоча б була видимість. і відомі подіїї у львові не відбулися б. це можна порівняти з тим, що відбулося б з нами у майбутньому, якби ми з вами зараз у військовому конфлікті відстоювали б незалежність єдиної україни в її нинішніх межах, але на той час вже б жили в державі "західна україна". які б почуття вас охопили?

де-факто у "свідомих націоналістів" (а більшість з них просто бидло, яке використовують) нема поваги ні до ветеранів, які захищали їх майбутнє, ні до старших людей. що вже говорити про молодь та дітей? ви вже вибачте, але такий наци(онали)зм мені не потрібен.

Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Ви знаєте, з переїздом у нову квартиру в мене якось не дійшли руки до встановлення ТВ-антени. Півроку тому, віддав свій телевізор для родичів. Тепер навіть якби проклав ТВ-кабель, то не має його куди увімкнути ...

Не потребували ТБ ні моя дружина ні дитина ... так я вже живу без ТБ ... 6 років ... І Ви знаєте, мій мозок вільний від того зомбування, що поглинає Україну, тому, ІМХО, я можу більш-менш об"єктивно (а головне - САМОСТІЙНО) оцінювати нинішню ситуацію в Україні ...

якщо це закид на мою адресу, то тут ви навіть близько не вгадали. тб я не дивлюся вже років 9, якщо не більше. хіба що десь, колись, в гостях.

kolya сказав(ла):
і дати свободу вибору
для чого ця свобода вибору, якщо альтернативи нема?

kolya сказав(ла):
але те що зломане назад не створити.
невже я десь говорив про відновлення союзу?

kolya сказав(ла):
Тому що зараз чиновники нічого не бояться.
угу... а ще колись була система, яка хоч якось працювала.

kolya сказав(ла):
З часом і США розпадеться.
цілком імовірно.

kolya сказав(ла):
А ичтав що в Россії твориться? Чи вкурсі, що мультфільм "Ну, погоди" віднесли до категорії 18+. Маразм!!! І в США з законами маразм, то навіщо нам союзи з країнами в яких маразматичні закони?
зрозумійте нарешті. мова йде про взаємовигідну економічну співпрацю в рамках тс (чи ще там якогось союзу), результати якої будуть вже, а не колись там, коли ми вступимо до єс (зважаючи на обставини, це вилами по воді писано). про законодавче, територіальне чи яке ще там об'єднання мова не йде.

kolya сказав(ла):
А що заважало стояти в стороні цих конфліктів?
а те що штати вийшли б у світові лідери і замкнули б союз в кільце хаосу. у військово-стратегічну доктрину союзу це аж ніяк не вписувалося.

kolya сказав(ла):
Яких людей? Олігархів? З нашою владою краще жити нам не стане.
угу.. стратегічні галузі промисловості, економіки, військово-оборонного комплексу знаходяться в приватних руках ефективних власників і працюють на них. а в держави тим часом грошей ні на що не вистачае, та ще й не все використовуеться за призначенням. націоналізацією свого часу не нехтували ні британія, ні франція, ні німеччина.

kolya сказав(ла):
Направлять десь в Сибір в чуже місто подальше від друзів і родичів. Чомусь мене така преспектива не дуже радує
угу... краще збирати пляшки, але в рідному місті.
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
psix сказав(ла):
Рашка, он такая...

Переглянути вкладення 149472

Не правда ли у них тоже все прекрасно?
звичайно, у нас також все чудово. навіть від повеней не застраховані. плити з гідротехнічних споруд для водовідведення розікрали і вони, якщо не засмічені, то заросли чагарниками.

а тепер варто згадати грудень 1988, вірменія, спітак. багато хто з нетішнців пам'ятає автоколону з технікою, що вирушала на допомогу. жодна з республік не залишилася осторонь. навіть вулицю іменем януковича назвали, який на той час був директором автобази. працювали всі, завжди і всюди.

чи зараз нам хто допоможе? наврядчи. за гарних відносин з іншими державами на це можна було б розраховувати. але не факт, що допомога знадобилася б, якби в державній власності були необхідні активи.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
energy сказав(ла):
Sergiy Ryzhuk, велике дякую. я чекав на подібну відповідь.

тільки чомусь у наведеній цитаті окремо не згадується значне збільшення смертності від серцево-судинних захворювань (причини можуть бути найрізноманітнішими: від погіршення екологічної ситуції до неякісніх харчів та водопровідної води чи, наприклад, психологічні чиники, пов'язані з соціально-економічним становищем у країні), алкоголізму/наркоманії/тютюнопаління, дтп і т.д.

Збільшення смертності від с-с захворювань може бути ЗАКОНОМІРНО пов"язана з старінням населення, про що, в принципі, можна було б зрозуміти з викладеної мною цитати. І вчені прогнозували цей факт ще на початку 80-х.

Відносно екологічних, соціальних та інших чинників - АБСОЛЮТНО ТА ПОВНІСТЮ з Вами згоден. Дійсно, за совітів не можна було б і уявити рекламу паління та алкоголю по ТБ, абсолютне згортання оздоровчих програм та ін.



Відносно подій у Львові ... Я так розумію, що мова про 9 травня 2011 року? Якщо це так, то скажіть, будь-ласка, Ви були у цей день у Львові? Якщо ні, то звідки у Вас інформація, що там дійсно відбувалось? ТБ Ви не дивитесь. Лишаються газети?

Дякую!
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
kolya сказав(ла):
Залишити плюси СРСР і дати свободу вибору
Так у тому то і вся проблема - що це нонсенс. Усі плюси СРСР трималися на відсутності свободи вибору. А як тільки вона з"явилась - одразу і повилазили усі мінуси СРСР. Адже саме за СРСР людей відучили думати, брати відповідальність на себе. Хабарництво, привласнення чужого майна, безкультур"я, неповага до спільної власності - все родом з СРСР.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Spoch сказав(ла):
Так у тому то і вся проблема - що це нонсенс. Усі плюси СРСР трималися на відсутності свободи вибору. А як тільки вона з"явилась - одразу і повилазили усі мінуси СРСР. Адже саме за СРСР людей відучили думати, брати відповідальність на себе. Хабарництво, привласнення чужого майна, безкультур"я, неповага до спільної власності - все родом з СРСР.

Абсолютно вірно!
За "стабільність життя" у срср населення платило відсутністю свободи вибору, відсутності свободи пересування. Але в пер першу чергу, платили чисельними людськими життями, які на фоні 200-мільйонної імперії були "мізерними".

Тому (у питанні Незалежності) не має місця компромісам. Незалежність або є, або її немає. Сучасна Україна, на жаль, "на половину вагітна".
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
energy сказав(ла):
для чого ця свобода вибору, якщо альтернативи нема?
Альтернатива є завжди. Треба тільки добре пошукати.
energy сказав(ла):
пам'ятаєте події 9 травня 2011 року?
Хворі на голову люди. Особисто моя думка, то я взагалі не сприймаю УПА і проти прирівнювання їх до ветеранів.
energy сказав(ла):
раніше таке навіть уявити не могли. винних не знайшли і не знайдуть і це нормально. а до розвалу за таке свавілля і бездіяльність вже б погони летіли наліво і направо.
1 травня 1986 року парад на якій прийшло пару тисяч чоловік. Питання, чому голова рівненського обкому прийшов в чорному резиновому плащі і все лице було замотане в шарф, якщо на вулиці температура +30?
energy сказав(ла):
мова йде про взаємовигідну економічну співпрацю в рамках тс (чи ще там якогось союзу)
Питання, що з цього буде мати простий народ?
energy сказав(ла):
а те що штати вийшли б у світові лідери і замкнули б союз в кільце хаосу. у військово-стратегічну доктрину союзу це аж ніяк не вписувалося.
А чому наші люди повинні через якусь доктрину гинути, ну нехай виходить в світові лідери, нам то що з того?
energy сказав(ла):
а в держави тим часом грошей ні на що не вистачае
Як я вже говрив в державі не вистачає господаря який би ефективно керував економікою.
energy сказав(ла):
угу... краще збирати пляшки, але в рідному місті.
Все залежить від Вас, от Дранику зараз 17 років, як думаєте він може в 26 стати мільярдером? Скажу може все в його руках і трошки в руках удачі.
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Збільшення смертності від с-с захворювань може бути ЗАКОНОМІРНО пов"язана з старінням населення, про що, в принципі, можна було б зрозуміти з викладеної мною цитати. І вчені прогнозували цей факт ще на початку 80-х.
звичайно що це закономірність. так як і зменшення чисельності населення під час війни чи післявоєнного голоду. але зараз також збільшується смертність від серцево-судинних захворювань серед людей працездатного віку і, навіть, дітей.


Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Відносно подій у Львові ... Я так розумію, що мова про 9 травня 2011 року? Якщо це так, то скажіть, будь-ласка, Ви були у цей день у Львові? Якщо ні, то звідки у Вас інформація, що там дійсно відбувалось? ТБ Ви не дивитесь. Лишаються газети?
ні, мене в цей день у львові не було, але в мережі достатньо відеоматеріалів.

Spoch сказав(ла):
Адже саме за СРСР людей відучили думати, брати відповідальність на себе.
абсолютно не згоден. багато підприємств, які зараз тримаються на плаву та керівники яких користуються повагою та авторитетом серед працівників, очолюють люди, які свого часу пройшли виробничо-трудову кар'єру і кузню комсомолу.

Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Тому (у питанні Незалежності) не має місця компромісам. Незалежність або є, або її немає.
згоден з вами. але в нас не вийде відгородитися від усього світу і жити в своєму сферичному вакуумі. тому нам потрібно співпрацювати з іншими державами.

kolya сказав(ла):
Альтернатива є завжди. Треба тільки добре пошукати.
може відкриєте мені очі, щоб і я на цю альтернативу подивився?

kolya сказав(ла):
1 травня 1986 року парад на якій прийшло пару тисяч чоловік. Питання, чому голова рівненського обкому прийшов в чорному резиновому плащі і все лице було замотане в шарф, якщо на вулиці температура +30?
мені достеменно невідомі мотиви замовчування, я можу лише здогадуватися. але в мене є сумніви у тому, що сьогді, в разі подібної катастрофи, влада на кожному кроці кричала б про це.

kolya сказав(ла):
Питання, що з цього буде мати простий народ?
можливість зберегти існуюче виробництво, а відповідно і робочі місця. наша вугільно-металургічна промисловість вже стоїть на тій межі, де вона не може конкурувати з іншими країнами.

kolya сказав(ла):
А чому наші люди повинні через якусь доктрину гинути, ну нехай виходить в світові лідери, нам то що з того?
штати лізуть по чужих головах у пошуках ресурсів. бо там де хаос, легше красти. коли черга дійде до нас з вами я спитаю: "а що нам з того?".

kolya сказав(ла):
Як я вже говрив в державі не вистачає господаря який би ефективно керував економікою.
ви мабудь великий оптиміст або *****... слово доберіть самі.

kolya сказав(ла):
Все залежить від Вас, от Дранику зараз 17 років, як думаєте він може в 26 стати мільярдером? Скажу може все в його руках і трошки в руках удачі.
малоймовірно. якщо побачать, що справа чогось варта, його задавить система або не уникне рейдерських захоплень, як це відбувається зараз з державними підприємствами чи лікарнями.
 

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6
energy сказав(ла):
штати лізуть по чужих головах у пошуках ресурсів. бо там де хаос, легше красти. коли черга дійде до нас з вами я спитаю: "а що нам з того?".
Уже дошла:

Американская компания начнет разрабатывать украинский шельф

Американская нефтяная корпорация, одна из крупнейших в мире по размеру рыночной капитализации, ExxonMobil возглавила группу компаний по добыче углеводородов на украинском шельфе Черного моря. Об этом сообщает пресс-служба Кабинета министров Украины, цитируя слова министра экологии и природных ресурсов Эдуарда Ставицкого, которые он сказал 15 августа 2012 года.
http://www.golos-ameriki.ru/content/exxon-mobile-ukraine/1489657.html
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
energy сказав(ла):
абсолютно не згоден. багато підприємств, які зараз тримаються на плаву та керівники яких користуються повагою та авторитетом серед працівників, очолюють люди, які свого часу пройшли виробничо-трудову кар'єру і кузню комсомолу
А є багато тих, хто не проходив ту кузню, є і молоді, які заслужили авторитет і повагу вже за часів Незалежності. Та в своїй основній масі люди покладаються на своїх керівників, депутатів, ЖЕКі, уряд, президента, вважають, що їм хтось щось винен. Саме від того відсутні нормальні профсоюзи, відсутнє місцеве самоврядування, відсутні ОСББ.
 
D

Danius

Вклиниваюсь в дисскусию, всем привет.
Проанализировав весь контент на форуме данной темы, делаю вывод - весь диалог превратился в каламбур, а последние страницы в цитирование на цитаты.
Прошу всех активных учасников ответить на поочередный ряд вопросов. Разумеется по желанию!
Вам нравиться жить в стране 3 мира?
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
kolya сказав(ла):
Особисто моя думка, то я взагалі не сприймаю УПА і проти прирівнювання їх до ветеранів.
А я сприймаю і одних (УПА) і інших (ЧА), ну може тільки за виключенням тих, хто у загороджувальних загонах гнали на ворожі окопи беззбройних хлопців. В тій же Німеччині, Італії, Румунії, Японії і т.д. (до стандартів життя яких прагне більшість українців) вже давно порузумілися ті що воювали на боці нацистів і ті що були у антифашистському русі. Україна досі "ні", на жаль, kolya, і Ви також ...



energy сказав(ла):
звичайно що це закономірність. так як і зменшення чисельності населення під час війни чи післявоєнного голоду. але зараз також збільшується смертність від серцево-судинних захворювань серед людей працездатного віку і, навіть, дітей.
А я і не берусь з Вами сперечатись, я лише пишу про те, що у зменшенні чисельності населення низький соціальний і економічний рівень України не є головним, а один з декількох значних. Хоча маніпулювання цими фактами надзвичайно зручне (як для влади, так і для опозиції) і приносить результати.


energy сказав(ла):
ні, мене в цей день у львові не було, але в мережі достатньо відеоматеріалів.
А я був у Львові саме у цей день. Більш того, я був БЕЗПОСЕРЕДНІМ участником тих подій. І з величезною огидою читав (з телефону) хроніку подій ...

"Националисты сжигают красные флаги ..." Підіймаю погляд подивитись "де ж воно горить" - жодного полум"я і жодного диму ... "На Марсовом поле начались стычки между симпатиками ВО "Свобода" и празнующими день пабеды ..." Знову підіймаю голову, а поле (Марсове) поперед мене пусте ...

Відносно відеоматеріалів, то їх також можна по різному подати... Наприклад, подивіться фашистську, союзницьку та радянську хроніку часів IIWW. І перед тим як дійти якогось висновку, БУДЬ-ЛАСКА, спробуйте почути і інший бік ... а потім вже робіть висновки ...

Ну а стосовно сутичок, то вони розпочалися після того, як син регіонала СВІДОМО поцілив з пістолета у молоду людину. І якщо аппелювати, чи покарали націоналістів (а якби було за що, то наші суди їх оформили б швидко), то будьте ж до кінця принципові і знайдіть відповідь, чи покарали "стрілка" за зафіксований на відео (!!!) злочин (думаю, що відповідь очевидна) ...

(Закінчую, про Львів, адже тема не про це ...)
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
energy сказав(ла):
абсолютно не згоден. багато підприємств, які зараз тримаються на плаву та керівники яких користуються повагою та авторитетом серед працівників, очолюють люди, які свого часу пройшли виробничо-трудову кар'єру і кузню комсомолу.
Абсолютно з Вами погоджуюсь. Не смію Вам заперечувати Як, власне, не зможете заперечити мені Ви, що навіть маніяки користувались авторитетом у себе на роботі, були членами комсомолу і гарними сім"янинами (звичайно ж я утрую). Я не проти "колишніх" у бізнесі (аби чесно працювали і заробляли) - я проти них у політиці.

Ну яким же треба бути манкуртом і ненавидіти свій народ, Україну і українське, голосуючи, наприклад, за Медведчука, який просто злив на совітської каральної системи Стуса і т.д.?



energy сказав(ла):
згоден з вами. але в нас не вийде відгородитися від усього світу і жити в своєму сферичному вакуумі. тому нам потрібно співпрацювати з іншими державами.
Боже збав, ну де ж я писав, що потрібно ізолюватися? Звичайно ж необхідно співпрацювати але ВИКЛЮЧНО на паритетних та рівноправних засадах і тільки у економічному руслі.


energy сказав(ла):
можливість зберегти існуюче виробництво, а відповідно і робочі місця. наша вугільно-металургічна промисловість вже стоїть на тій межі, де вона не може конкурувати з іншими країнами.
Зберігати існуюче (згадане Вами) виробництво це грандіозна маячня! Це всерівно що намагатись реанімувати мерця. Потрібно визнати, що, наприклад, вугільна промисловість вмерла, бо видобуток вуглю на нинішній час НЕ РЕНТАБЕЛЬНИЙ. І не рентабельний він не через те що при срср було краще, а через те, що запаси вичерпані. Можливо щось можна зробити вдосконаливши видобуток сучасним обладнанням - але це, апріорі, звільнення десятків (може й сотень) тисяч людей ... Враховуючи, що надсучасне обладнання здорожчає в рази за рахунок корупційної складової, то ніякого єкономічного зиску від цього не буде. Отже, проблема в людях.

Вся металургійна промисловисть давно вже не ваша - вона належить ОЛІГАРХАМ. Ви пропонуєте реанімувати її (промисловість) за наш кошт йому (олігарху)? Який же з цього зиск державі (Вам, мені, всім ішим)? Сам же власник цього робити не стане бо не вдосконалював виробництво раніше (коли газ був по 50), не вдосконалює нині (коли газ по 450) і не вдосконалюватиме потім - бо дешевше через підконтрольні ЗМІ розповідати про великі перспективи євразійського союзу. І, керуючись сьогоднішніми законами, які написані самими ж олігархами Ви нічого не вдієте. Отже, для того аби реанімувати та вдосконалити (будь-яку) бюджетоутворюючу промисловість ... її необхідно НАЦІОНАЛІЗУВАТИ (крапка).
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
Spoch сказав(ла):
осбб - це потуга чиновників спихнути проблеми з утримання житлового фонду на плечі громадян.

Danius сказав(ла):
Прошу всех активных учасников ответить на поочередный ряд вопросов. Разумеется по желанию!
Вам нравиться жить в стране 3 мира?
це все зрозуміло. можливо зразу скажете свою думку чи будемо гратися в запитання-відповідь?

Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Хоча маніпулювання цими фактами надзвичайно зручне (як для влади, так і для опозиції) і приносить результати.
я вже побачив результати роботи і одних і інших. тому всі байки намагаюсь пропускати повз власні вуха.

Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Отже, для того аби реанімувати та вдосконалити (будь-яку) бюджетоутворюючу промисловість ... її необхідно НАЦІОНАЛІЗУВАТИ (крапка).
абсолютно згоден з цим та тим, що написано вище. тільки, думаю, викидати всіх людей одним махом на вулицю недоцільно. тай не знаю більше однієї партії, яка здатна націоналізовувати.
 

motorr

Користувач
Реєстрація
18.03.12
Повідомлення
62
Репутація
5
Пиши не пиши ,выборы не выборы ,а МАСОНЫ давно уже всё решили.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
energy сказав(ла):
я вже побачив результати роботи і одних і інших. тому всі байки намагаюсь пропускати повз власні вуха.
Проблема в тому, що не було "інших" :-( Були ті самі, тільки познімали з лацканів червоні прапорці та повісили тризуби. Кравчук вийшов з кпрс за декілька місяців до виборів Президента, а Драник, якого тоді ще не було, стверджує (бо вірить табачниковським шкільним книжкам), що він був безпартійний. Але ж Ви пам"ятаєте, що він був комуністом і ОЧОЛЮВАВ ІДЕЛОГІЧНИЙ ВІДДІЛ У КПУ?

Не було інших, бо "крук круку очі не виколе" (с)


energy сказав(ла):
абсолютно згоден з цим та тим, що написано вище. тільки, думаю, викидати всіх людей одним махом на вулицю недоцільно. тай не знаю більше однієї партії, яка здатна націоналізовувати.
Дві. Крім ВО "Свобода" - ще КПУ ... і я й слова не казав, що людей треба викидати ...
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
energy сказав(ла):
ви мабудь великий оптиміст або *****... слово доберіть самі.
До Путіна Россія була на рівні як зараз Україна, а він зміг багато зробити для Россії, хоча зараз Путін вже не той як був колись. Україні такого б був би порядок.
energy сказав(ла):
малоймовірно. якщо побачать, що справа чогось варта, його задавить система або не уникне рейдерських захоплень, як це відбувається зараз з державними підприємствами чи лікарнями.
Значить потрібно систему міняти, а не в союзи вступать.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Есть несколько уровней развития человека .
И У нас тут несколько типов спорящих

Первый - это животный уровень - уровень пищи и обороны - то есть хочу дешевой колбасы и чтобы все на халяву ,и чтобы много не работать.

часть людей которые хотят вернуть Союз стоят на этом уровне, хотя можно ли их называть людьми -? - так - двуногие животные)))



второй уровень социальный - люди,которых волнует престиж их нации,национальная самоидентификация ( два варианта - первые - гордые националисты - вторые желают возрождения сильной Русской империи(противостоять Западу так сказать ). Но опять же уровень ограниченный -но об этом слишком долго говорить.
третий уровень моральный - людей волнует моральная деградация общества - это уже высокий уровень...
еще более высокие уровни не рассматриваем....

так вот любителям дешевой колбасы - пофигу все рассказы о самостийности - А для национал- патриотов нет хороших москалей , так как для имперцев - оун - приспешники фашистов по определению...

а ведь проблема не в Сюзе и не самостийной Украине...

просто нет духовности ,морали и чести в большинстве народа - а без этого любая форма государства с любым социальным строем обречена.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
kredit_s сказав(ла):
просто нет духовности ,морали и чести в большинстве народа - а без этого любая форма государства с любым социальным строем обречена.
Немає і що? Все? З вікна головою вниз?

Нам не пришлють (з Космосу) нових людей. Портібно доносити людям згадані Вами чесноти.

Нині такий час, коли не потрібно вмирати за Україну. Для України Ви мертві не потрібні. Для України Ви потрібні живі, отже потрібно жити для України ... хоча б 15 хвилин на добу і тоді у нас буде шанс жити у іншій Державі - у своїй Богом данній Державі.

Слава Україні!