Последствия независимости

D

Danius

sonic сказав(ла):
але основне я зрозумів ТС виде все до того що якби ми булиб з РФ у нас був би шоколад..
Не с РФ, а в Советском Союзе. У России, как вы уже успели отметить, дела сейчас обстоят не намного лучше чем у нас.

sonic сказав(ла):
о каком 2 раза больше мяса могла идти речь?
Следует вас немного просветить. Подсчет проводится таким образом: у Коли было 3 яблока, у Саши одно. В среднем у них по два яблока. Раньше было также, только цифры у обоих были повыше. Если вы тогда не ели мясо, это не значит что никто не ел. Равно как и то, что теперешнее улучшение качества вашей жизни не означает его всеобщее повышение.

sonic сказав(ла):
а такие как я покупали сахар по талонам..
Поблагодарите "великого реформатора" Горбачёва. Ни в коем случае нельзя доверять власть продажным трактористам и алкоголикам-строителям. Могу я поинтересоваться, кем вы тогда работали?

sonic сказав(ла):
питання що ми загубили ставши незалежними???
То, что перечислено на первой странице, то и потеряли. Вы не прокомментировали даже половину из потерь. Точнее, не противопоставили аналогичную проблему в РФ.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
Danius сказав(ла):
Вы не прокомментировали даже половину из потерь.
я прокоментував весь ваш перший пост..далі читать нудно..а забений ваш нік за мультіводство..

добавлено через 4 минуты
Danius сказав(ла):
То, что перечислено на первой странице, то и потеряли. Вы не прокомментировали даже половину из потерь. Точнее, не противопоставили аналогичную проблему в РФ.
абсурд (жаль вам нужно будет ждать окончания бана чтоб противопоставить) а я как раз своим постом показал что у РФ таже морда тока в профиль.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Danius сказав(ла):
Раньше было также, только цифры у обоих были повыше. Если вы тогда не ели мясо, это не значит что никто не ел. Равно как и то, что теперешнее улучшение качества вашей жизни не означает его всеобщее повышение.
А зараз не так само мені здається ми маємо більше ніж тоді. І технологія пішла далеко в перед хоча і поміняла напрямок, добре це чи погано важко сказать.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
Danius сказав(ла):
Следует вас немного просветить. Подсчет проводится таким образом: у Коли было 3 яблока, у Саши одно. В среднем у них по два яблока. Раньше было также, только цифры у обоих были повыше. Если вы тогда не ели мясо, это не значит что никто не ел. Равно как и то, что теперешнее улучшение качества вашей жизни не означает его всеобщее повышение.
следует вас просветить средняя зп по нетешину вычысляется также.. но есть люди которые получат 20000 а есть которые получают 1000..но средня по нетешину куда там киеву братсо...и шо?
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Радянський Союз була одна із самих могутніших країн світу...лише США по військовому потенціалу могло з нами бути на рівних. І мені дійсно смішно коли задають такі питання :
sonic сказав(ла):
питання що ми загубили ставши незалежними???
ми нічого не загубили - тільки наших дівчат валом в Турції, в Азії...наші старші жінки працюють в Євросоюзі....
ми нічого не загубили - тільки половина наших чоловіків їздять по заробіткам фіг знає де...
ми нічого не загубили - тільки ми важаємось відсталою країною...
і таких " ми нічого не загубили" дуже і дуже багато, хоча я так зрозумів, краще бути гірше всіх - зате незалежними)))
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Знахарь сказав(ла):
і таких " ми нічого не загубили" дуже і дуже багато, хоча я так зрозумів, краще бути гірше всіх - зате незалежними)))
Незалежність це не основне, можна бути частиною будь якою держави але:
1. я хочу вірити, в що за хочу і робити, що хочу якщо це не заважає іншим людям (хрестити своїх дітей, вінчатися в церкві);
2. якщо мені не сподобається щось в моїй державі я можу спокійно виїхать;
3. якщо проводяться якісь святкування я можу відмовитись брати в них участь;
4. якщо мені дозволяють фінанси я можу купити, що захочу;
5. я маю право вибирать чим мені займатися, на якій роботі працювать;
6. моя карєра не буде залежать від членства в якісь партії;
7. в університеті не будуть викладатися непотрібні дисципліни (історія КПРС ітп);
Якщо це все буде то мені байдуже буде Україна незалежна чи не.
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
1) свобода вероисповедания была и в СССР, никому не мешали если не образовывались "учения" калечащие судьбы людей - сейчас почти тоже самое
2) попробуйте выехать в испанию к примеру или ещё в какую-то "развитую" страну, думаю этот пункт сам отпадёт с повести дня
3) раньше никто не мешал не ходить, просто не было телевизора, инета и т.д. люди выходили зачастую просто пообщаться
4) сначала их заработайте
5) а найти работу так же легко как и раньше, чтобы выполнялся пункт 4?
6) она и раньше не зависела ваша карьера не от чего, только на руководящие должности не пускали - потому как люди имели доступ уже к большему кол-ву информации влияющему на будущее предприятия и страны в целом - сейчас аналогично
7) как по мне то лишних наук не бывает, хоть алхимию - лишь бы нравилось

мы никогда не были не зависимы - стране дают кредиты, а значит она зависима от них а соответственно и от кредитодателя и всё отсюда вытекающее

спасибо
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Zykov сказав(ла):
1) свобода вероисповедания была и в СССР, никому не мешали если не образовывались "учения" калечащие судьбы людей - сейчас почти тоже самое
Да ВИ що, а чому тоді більшість людей таємно вінчались?
Zykov сказав(ла):
7) как по мне то лишних наук не бывает, хоть алхимию - лишь бы нравилось
Дана дисципліна відповідає першому пункту
Zykov сказав(ла):
"учения" калечащие судьбы людей
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
kolya,
я такого не застал и от родителей, родных и т.д. не слышал
говорю только то что помню и знаю - остальное "легенды", мне так кажется

алхимия калечила только нравственно слабых людей
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Драник просил написать:
Все аккаунты, с которых я мог писать - сейчас заблокированы. Вот сообщение, которое я прошу тебя отправить от моего имени:
Цитата:
sonic,
Аккаунт Danius не был изначально моим. Первые сообщения с него в этой теме оставил другой человек. Я начал писать с него только после бана своего основного аккаунта.

Хотите сравнить зарплаты в СССР и сейчас? Хорошо. Обычный рабочий в Советском Союзе получал ~120 руб. в месяц. Депутат - ~350 рублей. Разница почти в три раза. Генеральный секретарь получал 1200 руб. - в 10 раз больше рабочего. Сейчас основная масса населения работает в среднем за ~2000 гривен в месяц. Депутат зарабатывает 22000+ грн. - разница как минимум в 11 раз. Президент получает ~80000 гривен в месяц - в 40(!) раз больше обыкновенного рабочего. СССР был куда более равной страной, как видите. Разница между богатыми и бедными не была настолько огромной. Одна только зарплата наличными деньгами - не показатель, ведь в СССР было условно-бесплатное жилье, полностью безвозмездное образование и медицина. Сейчас есть множество различных товаров и услуг, но у многих людей просто нет денег на покупку того, что они хотят или в чем нуждаются. Также и с мясом - то, что его стало больше на прилавках, совсем не означает, что люди стали больше есть. Такое удовольствие может позволить себе финансовая элита, к которой, к сожалению, относятся далеко не все. Мои родители, бабушки и дедушки могут подтвердить, что большинство людей в 1989 году съедали больше мяса, чем сейчас.

Цитата:
А зараз не так само мені здається ми маємо більше ніж тоді. І технологія пішла далеко в перед хоча і поміняла напрямок, добре це чи погано важко сказать.
Прошу уточнить, мы - это кто? Какая технология пошла вперед?
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Zykov сказав(ла):
kolya,
я такого не застал и от родителей, родных и т.д. не слышал
говорю только то что помню и знаю - остальное "легенды", мне так кажется
Я також не застав, але розповідали.
Zykov сказав(ла):
Прошу уточнить, мы - это кто?
У більшості є комп'ютер в декого навіть не один, декілька мобільних телефонів, мікрохвильова піч і це по вашому погано живем? Дати для країни нормального хазяїна, якого серед теперішніх політиків нажаль немає, і можна жити на рівні Польщі, не супердержава но навіщо нам більше.

Zykov сказав(ла):
Какая технология пошла вперед?
Інформаційні технології. Нажаль дослідження космічночного простору відбуваються не такими темпами якими хотілося б, но що зробиш не рентабельно це. Чи Ви хотіли, щоб розвивалась військова справа?
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
kolya сказав(ла):
Інформаційні технології. Нажаль дослідження космічночного простору відбуваються не такими темпами якими хотілося б, но що зробиш не рентабельно це. Чи Ви хотіли, щоб розвивалась військова справа?
Всі наші інформаційні технології на 90% Китайські.

kolya сказав(ла):
Чи Ви хотіли, щоб розвивалась військова справа?
Однозначно. Це одна з небагатьох галузь, де ми все ще конкурентноздатні на світовій арені. Миколаївський ЧСЗ один із двох суднобудівних заводів світу, який здатний (з певними обмеженнями) будувати авіаносці та крейсери будь-якого рівня здатності. Другий - це Newport News Shipbuilding в штатах. Потребу в суднах такого класу відчувають Китай, Індія, Росія. Ми могли б заробляти на цьому гроші, люди мали б роботу, працювала б вугільно-металургічна промисловість, процювали б інженерно-проектні установи. Але люди, які думають про цяцьку в кишені, цього не розуміють, як і наші політики.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
energy сказав(ла):
Всі наші інформаційні технології на 90% Китайські.
Але ж ми ними користуємось, навіщо ділити на наше і не наше? Ще раз повторюю я не проти СРСР я проти політики яку проводила партія.
energy сказав(ла):
Однозначно. Це одна з небагатьох галузь, де ми все ще конкурентноздатні на світовій арені.
Будувати засоби для знищення це покрайній мірі не розумно. Краще будувати заводи, фабрики які націлені на мирне виробництво, але не треба забувати і про дослідження космосу.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
Zykov сказав(ла):
Мои родители, бабушки и дедушки могут подтвердить, что большинство людей в 1989 году съедали больше мяса, чем сейчас.
пусть они это мне в глаза скажут..в 1989 в лушем случае можно было кур синих на прилавках увидеть

добавлено через 3 минуты
Знахарь сказав(ла):
ми нічого не загубили - тільки наших дівчат валом в Турції, в Азії...наші старші жінки працюють в Євросоюзі....
ми нічого не загубили - тільки половина наших чоловіків їздять по заробіткам фіг знає де...
ми нічого не загубили - тільки ми важаємось відсталою країною...
ти про СРСР якого року говориш? тобі розказати про те як мій батько поїхав на заробітки при СРСР щоб я отримав освіту?
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
kolya сказав(ла):
Будувати засоби для знищення це покрайній мірі не розумно. Краще будувати заводи, фабрики які націлені на мирне виробництво
Думаєте, будь-яка з названих мною країн планує захопити весь світ? Гаразд, що тоді заважає будувати танкери, сухогрузи, пасажирські лайнери?
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Драник просил написать ... как-то уже неудобно быть передаточным звеном, не находите? :)
Драник сказав(ла):
Прошу написать это, как и в прошлый раз.
пусть они это мне в глаза скажут
Без проблем, если они согласятся. Как организуем встречу?

в 1989 в лушем случае можно было кур синих на прилавках увидеть
Основным источником мясных продуктов тогда были столовые. В школах, ВУЗах, на предприятиях. В сёлах раздобыть его было проще, чем в городах. Будучи военнослужащим - еще легче.

ти про СРСР якого року говориш? тобі розказати про те як мій батько поїхав на заробітки при СРСР щоб я отримав освіту?
С удовольствием вас выслушаю. Для начала расскажите каким образом ваш отец проник за железный занавес, а затем - зачем ему это было нужно, ведь образование в то время еще было бесплатным.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Zykov сказав(ла):
Драник просил написать ... как-то уже неудобно быть передаточным звеном, не находите? :)

Класна ідея про зустріч!!!

Раз у Вас така місія ;) , то передайте Деруну, що і я з задоволенням відгукнусь на запрошення про зустріч.

Пропоную розпочати з страв, наприклад, з вареної гнилої картоплі (чи, наприклад, дерунів з гнилої картоплі?), яку їли українці (знаю з розповідей моїх батьків) у 46 та 47 роках. Мама, дякувати Богу, жива і може засвідчити це (якщо потрібно - візьму на зустріч також) ...

у 1945 році мого діда звільнили американці з концтабору Даххау. Проте попав він додому не відразу (!?). Більше того, коли у 1946 році помер його батько (мій прадід), то його не випустили з Москви попрощатися - він добудовував московське метро під озброєною охороною, без оплати грішми і навіть без оплати трудоднями ...

По викладеному вище маю одне питання захисникам совку! Чому так вчинили з моїм дідом?

Забув написати, про "занавіс"! Один мій дід і його дружина (моя бабуся) попав за "залізний занавіс" у результаті "вимушеного відрядження" (вивезли німці). Другий дід попав в полон і був доправлений до концтабору. Втік і знову був полоненим і доправленим у інший концтабір ...

ЗІ: Деруне, ну і моя пропозиція по працевлаштуванню за трудодні у силі ;)
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
Zykov сказав(ла):
С удовольствием вас выслушаю. Для начала расскажите каким образом ваш отец проник за железный занавес, а затем - зачем ему это было нужно, ведь образование в то время еще было бесплатным.
при чом тут занавес??? їздити в сибір на вахту (півроку там 3 місяці дома) це чимось відрізняється від заробіток на які іздять тепер наші люди????

кроми безплатної освіти треба було елементарного гроші на ту саму дорогу до вуза і назад і міський транспорт ну і т.д.

Zykov сказав(ла):
Основным источником мясных продуктов тогда были столовые. В школах, ВУЗах, на предприятиях. Будучи военнослужащим - еще легче.

це взагалі смішно, а якщо в людини не було знайомих в вищеперечислених закладах де взяти в 3 рази більше мяса, ніж зараз яке доступно кругом в магазинах?
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
(с) Драник:
а якщо в людини не було знайомих в вищеперечислених закладах де взяти в 3 рази більше мяса, ніж зараз яке доступно кругом в магазинах?
Зачем знакомые? Пищу в столовых мог взять каждый. Котлеты и пельмени (настоящие, мясные) были почти всегда. Согласен с тем, что найти сырое, цельное мясо было сложно. Сейчас оно есть в магазинах, только у людей нет на него денег. Если смотреть по всеобщему благосостоянию, то люди сейчас едят меньше мяса. Меньшинство начало есть больше, большинство - меньше. Имхо, мясо далеко не самый основной продукт питания. Мне вполне хватило бы того количества, которое я смог бы получать в 80-х годах.

елементарного гроші на ту саму дорогу до вуза і назад і міський транспорт ну і т.д.
Так вам нужны были деньги на учёбу, или на дорогу? Напомню, что поездки в Советском Союзе были намного дешевле.

при чом тут занавес??? їздити в сибір на вахту (півроку там 3 місяці дома) це чимось відрізняється від заробіток на які іздять тепер наші люди?
Вы же говорили за границу? Если он выбрал профессию, с которой нужно постоянно ездить - вины государства здесь нет.

Sergiy Ryzhuk
Дополнительный вопрос к вам: вы правда думаете, что коммунизм - обязательно тоталитарная власть, голодоморы, репрессии, дефицит? Если да, тогда вынужден вас огорчить. Все эти проблемы - результат неправильного управления, а также давления со стороны других государств. Я, между прочим, социал-демократ.[/QUOTE]