Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

acbar

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
71
Репутація
7
А що, про змагання з фідеру так ніхто і не відпише? Чи з форумчван так нікого і не було?
 

ALenDOS

Користувач
Реєстрація
20.03.11
Повідомлення
59
Репутація
16
Подскажите где можно попробовать микроджиг в Нетешине, могу с кем нибудь за компанию сходить. Интересует ради спортивного интереса.
Пишите в Л.С.
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Декілька фото фідерних змагань

Процес таємного діпування :eek:


Деякі налаштовані тільки на біг фіш :cool:


Чайна церемонія


Виважування


А ось і риба
 
  • Подобається
Реакції: Федька

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Найкращий далекобійник


Далека відстань приносить карпа :)


Хтось зміг умовити рибу хоч якось клювати, а більшості лишалось тільки спати
 

bassspro

Користувач
Реєстрація
08.09.13
Повідомлення
1
Репутація
0
Хто мае бажання сходить за щукой в межах нетішина пишіть в лс)))))
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Поворушу темку... Якось на водосховищі з медіумхевіком, але з лайтовими окунцями =)
01_IMG_7785.jpg


02_IMG_7847.jpg


03_IMG_3877.jpg


04_IMG_3853.jpg
 
  • Подобається
Реакції: bassspro та Oleg

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Netishyn Street fishing
Коли не хочеться їхати за багато кілометрів, щоб пару годин порибалити, виходжу на міське озерце, де зажди можна половити дрібних полосатих на мікруху.

01_IMG_3649.jpg


04_IMG_3636.jpg


02_IMG_3650.jpg


06_IMG_3671.jpg


Кажуть, якщо "від пуза" нагодувати чорного вахтера, то починають ловится крупніші рибки...

08_IMG_3666.jpg


Може і правда? Вперше мені тут попався такий красавчик.

05_IMG_8240.jpg
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
Всем привет ! давно здесь небыл)
сразу же к делу, весной кто-то будет помагать в зарыблении?
попозже скину фотки как мы недано в озеро запустили еще около 50 кг малька!
тоесть получилось в этом году два раза закинули рыбу)
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Чесно кажучи я і з минулого разу не бачив ніяких звітів і інформаціїї, і досі не зрозуміло чим це закінчилось
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
а чесно говоря ты заходил в магазины где собирали деньги? вот у них была информация и даже фотки!
или неслышал что уже рыбаки ловили???
кто интересовался тот все знал и даже на старом форуме я писал когда запускали и желающие могли приехать и все увидеть!
" і досі не зрозуміло чим це закінчилось"- такое ощущение что ты дал несколько сотен гривен и перед тобой неотчитались, а вопще ты чем то помог? просто непомню, если ошибся извеняюсь.
скоко я этим занимаюсь то заметил что в основном рыбаки у которых и снасти дорогие и ловят часто и фоток кучу выставляют с уловами , то вот они тем токо и занимаются что пи...жю и действий никаких, а те кто время от времени на рыбалку заходит то с ними попроще, они без лишних вопросов денюжку достали кинули и записались.
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
скоко я этим занимаюсь то заметил что в основном рыбаки у которых и снасти дорогие и ловят часто и фоток кучу выставляют с уловами , то вот они тем токо и занимаются что пи...жю и действий никаких, а те кто время от времени на рыбалку заходит то с ними попроще, они без лишних вопросов денюжку достали кинули и записались.
Не розумію чому у Вас стільки агресії і образ на людей з якими Ви навіть не знайомі. Усі люди різні, не треба їх об'єднувати. Дуже часто буває що "рыбаки у которых и снасти дорогие", "ловят часто", "фоток кучу выставляют с уловами" і "занимаются что пи...жю и действий никаких" - це зовсім різні люди.
За себе можу тільки сказати що із тих декількох рибалок за місяць третина майже без результату, третина рибалок на яких уся риба відпускається, і ще третина на яку можна подивитись в цій темі. Рибними стравами свою сім'ю я не часто бавлю :)

Щиро бажаю успіхів у Вашій справі.

І цікаво було б такі подивитись звіт про зариблення, і порадіти разом. Можливо також через цю тему з'явиться більше людей, які підтримають цю акцію.
 
  • Подобається
Реакції: vitalom та Федька

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
скоко я этим занимаюсь то заметил что в основном рыбаки у которых и снасти дорогие и ловят часто и фоток кучу выставляют с уловами , то вот они тем токо и занимаются что пи...жю
Володю, ти трохи фільтруй свої не зовсім чемні фразочки. Я для тебе щось обіцяв? Ні! Які питання? А ти грозився, що буде куча інформації після акції, мені ж хочеться знати на що я не здав пару сотень гривень. Нажаль нічого не бачив... окрім передостаннього твого повідомлення. Організуєте зариблення міського озера, обовязково підтримаю, а в тій водоймі не бачу резону. Хоча дуже радий, що у вас вийшло.
и действий никаких
Особисто для тебе повторюсь, більшість риби відпускаю, а ти свою не відпустиш. Так що не порівнюй наші дії...
 
  • Подобається
Реакції: vitalom та neon1

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
що буде куча інформації після акції
инфрмация по магазинам была, на акцию были приглашены.

більшість риби відпускаю
а я більшість риби запускаю !!!


а в тій водоймі не бачу резону
а в якій є резон??? в УТЦшному озеру??? тіпа всі говорять що воно біля дороги все видно і можна проконтролювати???
так чому ж там нема риби (крім сорної), чи тим хто промишляє сітками на сусідньому озері так тяжко через дорогу своє добро вночі перетянути? що стоїть з цього озера виловити рибу? та його сітками за декілька днів процідять. звичайно якщо запустити в малий "тазік" то звідти і легше потім зловити, а ось хто встигне перший, ви чи НЕви, про підводних мисливців я мовчу, для них ще 3-4 роки чекати.

і чим поганий тепличний земснаряд? Тим що велике озеро, з різноманітним рельєфом дна, з різними глубинами і перепадами глубин? тим що можна в одночас і покупатись там, і сімєю відпочити , і тим що ліс по одну сторону водойми , вода там найчистіша серед усіх озер?
ну да є идин мінус, про який говорять ті хто ..... тільки говорять(не буду вже висловлюватись) , що риба вся через канал в горинь піде.
як по мені то і що піде, що не піде, що вернеться, горинь у нас не така велика і глибока щоб там рибі задержуватись.
і те що плаваючи в озері я зустрічав нашу запущену рибу по всій водоймі, на каналі який до водосховища веде, а на каналі що до горині небачив.
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Після насиченої робочої неділі корисно і біля води відпочити. Окунці ще досить активні і ловляться на різнотипні приманки. Рибалили з товаришем по новій схемі: спіймав; по бажанню сфоткав; і запустив у водойму.

_IMG_3879.jpg


_IMG_3868.jpg


_IMG_3878.jpg


_IMG_3869.jpg


_IMG_3882.jpg


_IMG_3920.jpg


_IMG_3921.jpg


_IMG_3907.jpg


_IMG_3899.jpg


_IMG_3919.jpg
 
  • Подобається
Реакції: Zidane, bassspro та Oleg