Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

groma

Користувач
Реєстрація
25.05.11
Повідомлення
1
Репутація
0
був я в Крупці там грають рівнем води та й до людей ставлення хочеться кращого
 

Fishing

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
5
Репутація
0
Аттрактант-мегастрайк

От недавно в універмазі з'явився "Аттрактант-мегастрайк", може вже хтось пробував як він ? допомагае в нашій місцевості при ловлі чи ні ?
 

Вкладення

  • 475066f512557f8d8119c263295b8b20.jpg
    475066f512557f8d8119c263295b8b20.jpg
    118.1 КБ · Перегляди: 85
  • megastr.jpg
    megastr.jpg
    145.3 КБ · Перегляди: 103
  • MegaStrike.jpg
    MegaStrike.jpg
    38.7 КБ · Перегляди: 62
B

bigtot

Развод чистой воды :) Апсолютно не чем он не помогает! Помогает вытащить с вашего кармана 95гр :D
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Fishing сказав(ла):
От недавно в універмазі з'явився "Аттрактант-мегастрайк", може вже хтось пробував як він ? допомагае в нашій місцевості при ловлі чи ні ?
Якось періодами в мене з'являлося бажання попробувати цю мазючку... Начитавшись відгуків в інтренеті, для себе зробив висновок, що він мені більше не потрібен чим потрібен, так як результати дає не однозначні. Якщо риб клює, то він клює, якщо не клює, то пробую поізвращатися з приманками, оснастками... колись допомагає, колись ні - не завжди ж з великим уловом повертатися, це було б не по-рибацьки:D
Хотілося б спробувати по окуню/судаку, але постійно користуватися точно ні... не хочеться щоб коробки, а значить і в машині/гаражі (гірше якщо вдома) воняло цим чудом:)
Є в мене бажання рибячим жиром помазати сілікошки:D
 

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
ПоППеР

Определил для себя интересную оснастку-поппер! Нравится как хищник атакует в верхних слоях, особенно щука. Но не всегда на поппер ловится, много пустых выходов, видать проводка у меня не правильная, а может хищник "косой" попадается.
По поводу Аттрактант-мегастрайк - думаю нада скинуться командой на один тюбик и выехать на "тест драйв", только что б ловили несколько человек одновременно с одинаковыми приманками, ну что б условия одинаковые соблюдались. Может тогда и увидим действие либо бездействие сего девайса.
 

Вкладення

  • 16062011042_mix.jpg
    16062011042_mix.jpg
    402.9 КБ · Перегляди: 97
  • 16062011040_mix.jpg
    16062011040_mix.jpg
    338.6 КБ · Перегляди: 87

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
FShturman сказав(ла):
Определил для себя интересную оснастку-поппер! Нравится как хищник атакует в верхних слоях, особенно щука. Но не всегда на поппер ловится, много пустых выходов, видать проводка у меня не правильная, а может хищник "косой" попадается.
Друже, ти тут більше платиш за "зрєліще", а не кількість упійманих хвостів;) Промахи тут регулярні. Окунь частіше добиває, в залежності від активності, а щука як правило атакує один раз, тому якщо ловити ціленаправлено її, то варто робити частіше і довші паузи. Іноді і для окуня це допомагає. Гірше якщо щука промазує і б'є вище по лєсці перекусуючи її. Було в мене два таких випадки, коли приходилось виловлювати поппери :)

FShturman сказав(ла):
По поводу Аттрактант-мегастрайк - думаю нада скинуться командой на один тюбик и выехать на "тест драйв", только что б ловили несколько человек одновременно с одинаковыми приманками, ну что б условия одинаковые соблюдались. Может тогда и увидим действие либо бездействие сего девайса.
я в долі!
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
На вихідні можна було б вийти,зібрать народу,зробить змагання без призу,щоб цікавіше рибалилось))
 

pivo

Користувач
Реєстрація
19.10.08
Повідомлення
52
Репутація
0
вот в чера на дальнем озере вечером на живца судачек правда небольшой но зато удовольствие получил,нащет атрактанта лично мое мнение ето деньги на ветер,если хишник не берет то либо дело в приманке либо в погоде либо в сомом рыбаке, а нащет на выходных устроить соривнования я за:)
 

Вкладення

  • IMG0395A.jpg
    IMG0395A.jpg
    11.2 КБ · Перегляди: 105

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
TelweN сказав(ла):
На вихідні можна було б вийти,зібрать народу,зробить змагання без призу,щоб цікавіше рибалилось))
+1 але на ці не мене не буде, через вихідні - я за.
Також не раз про це думав... але скажи де в нас можна так половити щоб усі учасники були більш-менш в рівних умовах і щоб не сильно лєві мішали?
 

vet@ll

Користувач
Реєстрація
08.09.08
Повідомлення
129
Репутація
0
pivo сказав(ла):
дядя в форме говорил што директор выделил там место от поворта холодного и до лодочной
Я в прошлом году сидел на живца на судачка, подьехали дяди из Хмельницка с нашим дядей Полика и оформили всем штраф - а на счет того что директор разрешил, он сказал покажи где это написано.
Так что если есть желание можно сидеть штраф всего 17-30грн - можно считать что это платный ставок, платил уже не раз и ничего страшного.
Знакомый там у меня постоянно ловит(почти каждый день и штраф заплатил за этот год только 1 раз 17грн) и говорит время от времени улов хороший - например можно пару подлещиков поймать, а можно пол мешка рыбы наловить, сказал бывают такие дни что поймал карпов, самый маленький на 3 кг был и пол мешка рыбы увез.
Так что если попасть на клев, а это надо постоянно сидеть, можно много поймать или хороший экземплярчик - например карпика килограмм на 5-12.
 

pivo

Користувач
Реєстрація
19.10.08
Повідомлення
52
Репутація
0
ну я незнаю можно сказать часто я бываю на холодном но штраф мне ище недавали может я фортовый :)
 

vet@ll

Користувач
Реєстрація
08.09.08
Повідомлення
129
Репутація
0
Fishing сказав(ла):
Аттрактант-мегастрайк", може вже хтось пробував як він
Тот же знакомый ловит и в прикормку добавляет и говорит что очень хорошо рыбу привлекает - только он покупает фирмы"динамит" с шоколадным вкусом.
В прошлом году он на соревнованиях по карповой ловле занял 1-е место.
 

pivo

Користувач
Реєстрація
19.10.08
Повідомлення
52
Репутація
0
давайте придумаем нащет выходних какие у каво есть придложения и кто сможет принять участвие
1)варшавское озеро
2)зем снаряд тот што возле дач
3)УТЦ
4)дальне озеро
кто за што проголосует ?
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
vet@ll, я думав ми говоримо про атрактанти для хижака... для мирної їх і так дофіга

pivo, а водохранка?:D
 

pivo

Користувач
Реєстрація
19.10.08
Повідомлення
52
Репутація
0
ну вопщето можно но можнт и у когото нету сретств передвижение я так поближе придложыл :)
 

Fishing

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
5
Репутація
0
Дякую за відповіді з приводу атрактанта, бо я теж після того як начитався в неті гарних відгуків, вирішив придбати, і скільки пробував сильного результату небачив, то думав чи то він не працює чи то я його якось не так використовую :)
 

Fishing

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
5
Репутація
0
спиннер бейт

Ще одна цікава приманка, може вже хтось пробував при ловлі ?
Чув що на неї на Дністрі ловиця непогано окунь, цікаво як в нас вона працює ?
 

Вкладення

  • 66_bypm36652_2.jpg
    66_bypm36652_2.jpg
    115.9 КБ · Перегляди: 78

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
Приманка непогана,але я ще на неї незловив нічого(рідко користувався).Хоча через зарослі проходить класно.На гнилуху,голубі озера,і тд... підійде прекрасно.
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
та кругом підійде))) я також на неї ще нічого не зловив, та й не впирався сильно, а потім поклав у далекий ящик