Uefa champions league

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Да Рома показала свою гру на високому рівні, Реал після вилучення виглядав дуже розгубленим, дуже поспішали тому й багато помилок й неточостей в передачах, і талійці в свою чергу гарно захищалися всю гру ну і завершальний гол Вучініча закрив питання хто піде далі.
Верніть Реалу Капелло :'(
Я лично не могу переваривать Реал. Причина тому что у команды и так пиар дальше чём можно было представить.
Извеняйте болельщики Реала но и правда хочется интриги.. как например сегодня:) ;)

На счёт Капело согласен да тренер хороший тренер, и Реалу как раз он подходит.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
miwania сказав(ла):
пиар дальше чём можно было
Це раніше в них піару по вуха було. А зара доволі непогана команда, яка весь свій піар поспихувала і почала грати.
Зара більше піару в Інтера, ті то скупили все, шо можна було!!!
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Champion League 1/8, Вчерашние Результаты :)
А тоетсь ответные матчи 1/8 финала.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
miwania сказав(ла):
Причина тому что у команды и так пиар дальше чём можно было представить.
Ну піар думаю команда в продовж багатьох років заслужила нагадаю те що Реал і зараз рахується найбагатшим клубом. Я нескажу шо я аж аж за Реал я впершу чергу за красивий футбол, але незнаю чого мене бісять Італійські клуби, занадто жорстокі, занадто хитрі, занадто багато слави за останні роки. Хоча кожен грає як уміє і сьогодняшний матч тому доказ, Рома памятає
FIFAyer сказав(ла):
коли вона виграла перший матч в МЮ в гостях і думала що путівка в руках, це як то кажуть не дооцінити суперника. Цей раз Реал припустився тої самої помилки.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
занадто жорстокі, занадто хитрі,
Я рахую що Рома одна з найнедисциплінованіших команд. Недалеко ще Інтер ходить.
А в Португалії все походу до пенальті йде.
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
FIFAyer сказав(ла):
Це раніше в них піару по вуха було. А зара доволі непогана команда, яка весь свій піар поспихувала і почала грати.
Зара більше піару в Інтера, ті то скупили все, шо можна було!!!
угу возможно но есть собственная академия в которой угу какие игроки закисают... . поверь они могли и не тратить на этих игроков которые сейчас имеются в составе... .
А из-за чего меня немного ненависть появилась к Реалу это из-за что не корректно относятся к игрокам которые есть у них.
+ я тогда болел за реал когда был Фернандо Редондо. Стив Макманаван, Роберто Карлос, Ельгера... во общем чемпионский "Королевский" состав.:) ;) лично мне Очень сильно нравился Фернандо Редондо
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
miwania сказав(ла):
А из-за чего меня немного ненависть появилась к Реалу
Та у мене у самого Реал в печінках сидить. Єдина команда яка не подобається в Іспанії(дуже подобалися колишні Депортиво і Валенсі).
Ну ще більше ненеавиджу Італійців (Інтер, Рома, Ювенту), хіба один Мілан подобається. Тому я був за Реал.
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Ну піар думаю команда в продовж багатьох років заслужила нагадаю те що Реал і зараз рахується найбагатшим клубом.
угу вотетим он меня бесит. Ево знают как чепмпиона которым он есть.:-( :cool:
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Я нескажу шо я аж аж за Реал я впершу чергу за красивий футбол, але незнаю чого мене бісять Італійські клуби, Хоча кожен грає як уміє і сьогодняшний матч тому доказ, Рома памятає
Не вот именно что итальянские футбол на счет денег как раз потерял много ,а вот Испанский ой-йо-йо как за последнии года. поднял свой чемпионат но и стемже поднял бабки
больше всего с чемпионатов которые сейчас фигурируют я придпочитаю "Родину Футбола". А вот Италия и Испания это всё чемпионаты в которых и правда есть то что бы перечислил
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
занадто жорстокі, занадто хитрі, занадто багато слави за останні роки.
Я итальянский футбол не люблю но ещё больше не люблю ИСПАНСКИЙ. Да много кто болеет за Барсу, Валенсию, Вилья-Реал, Реал, Мальорку ... и другие клубы.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Все в португалії пенальті починаються!!!!!!!!
Таке дійство пропускаєм.
ОГООО Порту з 80 хв в меншості і вже наколотило по воротам Шальке 30 ударів=-O =-O =-O проти 11 німецьких
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
FIFAyer сказав(ла):
Та у мене у самого Реал в печінках сидить. Єдина команда яка не подобається в Іспанії(дуже подобалися колишні Депортиво і Валенсі).
Ну ще більше ненеавиджу Італійців (Інтер, Рома, Ювенту), хіба один Мілан подобається. Тому я був за Реал.
Депотриво Лакоруния , Валенсия, Атлетико это в прошлом мои любимые команды. когда у них играли те игроки которые не позволяли себе так широко рот раскрывать. :cool: :-[.
В продолжение темы ненависти к РЕАЛУ. после того как они скупили почти всех самых лучших игроков и на протяжении нескольки лет скупляли их вот тогда мне полное отвращение команды. Но и в этот момент команда начала сгибаться, в позу Z.

добавлено через 1 минуту
FIFAyer сказав(ла):
Все в португалії пенальті починаються!!!!!!!!
Таке дійство пропускаєм.
ОГООО Порту з 80 хв в меншості і вже наколотило по воротам Шальке 30 ударів=-O =-O =-O проти 11 німецьких
Мдец хотел бы посмотреть этот матч. :-( :'( :cool:
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
miwania сказав(ла):
Мдец хотел бы посмотреть этот матч.
А шо у нас у нічному показі, не ця баталія случайно??? В кого програма ?

добавлено через 1 минуту
Все Шальке пролазить далі!!! Угадав половину, позор!
- Серия пенальти завершена.
- Джонс (Шальке-04) реализует пенальти.
- Лисандро (Порту) не реализует пенальти (вратарь).
- Халил Алтынтоп (Шальке-04) реализует пенальти.
- Бруну Алвеш (Порту) не реализует пенальти (вратарь).
- Ракитич (Шальке-04) реализует пенальти.
- Лучо Гонсалес (Порту) реализует пенальти.
- Рафинья (Шальке-04) реализует пенальти.
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
FIFAyer сказав(ла):
А шо у нас у нічному показі, не ця баталія случайно??? В кого програма ?
01.15 Футбол. Лига Чемпионов. "Челси" (Англия) - "Олимпиакос" (Греция)

добавлено через 3 минуты
хотел бы посмотреть но завтра(Сегодня) рано подниматься.. :-(
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
miwania сказав(ла):
01.15 Футбол. Лига Чемпионов. "Челси" (Англия) - "Олимпиакос" (Греция)
Можеш 48 хвилин подивитись, хоть 3 голи побачиш.
А не люблю дивитись матчі в записі, якось воно не то, навіть якщо рахунку не знаєш.
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
FIFAyer сказав(ла):
Можеш 48 хвилин подивитись, хоть 3 голи побачиш.
А не люблю дивитись матчі в записі, якось воно не то, навіть якщо рахунку не знаєш.
Не я наврено скачаю голы с инета и посмотрь.. или по телеку посмотрью новости .:)
А сейчас Люлили. а то в 6-ь не встану.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
miwania сказав(ла):
А сейчас Люлили. а то в 6-ь не встану.
Та я тоже буду тримати курс до ліжечка, а то шо то, тіки ми з тобою в двох обговорюємо Лігу. Ти уйдеш, буду сам себе цитувати, не гарно якось!:)
 

Bogdan

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
109
Репутація
0
Реал Мадрид

Я не розумію , чьому ви так гонете на Реал зараз нормально команда, майже без ніякого піару Бекхем пішов і все , його не стало (піару) ....А на рахунок вчьорашніх матчів то жаль мені Реал , але більше жалко РАуля . Класний гравець , і голи з офсайда може забивать, щоб ніхто не бачив:)Скоро кар"єру закінчує хотів ,щоб ще пограв але ...... А якби Челсі не виграв то було б тоді і трєніру і ігрокам так що в них вибору не було .... :cool: *THUMBS UP
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Bogdan сказав(ла):
Я не розумію , чьому ви так гонете на Реал зараз нормально команда, майже без ніякого піару Бекхем пішов і все , його не стало (піару) ....А на рахунок вчьорашніх матчів то жаль мені Реал , але більше жалко РАуля . Класний гравець , і голи з офсайда може забивать, щоб ніхто не бачив:)Скоро кар"єру закінчує хотів ,щоб ще пограв але ...... А якби Челсі не виграв то було б тоді і трєніру і ігрокам так що в них вибору не було .... :cool: *THUMBS UP
:D :D :D Да Рауль красавец, игрок не то что бы классный, почти всю жизнь играет в одном и том же клубе... . Как все это не надоело.?
На счёт Бекхема, согласен с тобой главный пиарщих ушол в Америку дальше пиарить, новые рекламы снимать.
Bogdan сказав(ла):
Я не розумію , чьому ви так гонете на Реал зараз нормально команда, майже без ніякого піару
почему я гоню?- могу объяснить, клуб мне не нравиться, так что могу свою мысль высказать, а тебе не буду навязывать твоё отношение есть твоё. Мне от жаль только одного игрока РАулья что он там уже "фиг"зна скоко гныет (в хорошом смысле этого слова).
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
результаты 2-ого дня оветных матчей Champion League 2007-08 1/8 final
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Хто мені пояснить таку штуку???
Вот візьмем статистику любого матча(наприклад вчорашніх):
Удари по воротам 20
Удари в ствір 10
Удари повз 5
Чого повз+ствір не = загальній кількості ударів(по лозіці повинні дорівнювати). Куда вони летять, як не вствір і не повз. Ніх. неможу поняти. І це не помилка, в кожному матчі така ситуація.
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
FIFAyer сказав(ла):
Чого повз+ствір не = загальній кількості ударів(по лозіці повинні дорівнювати). Куда вони летять, як не вствір і не повз. Ніх. неможу поняти. І це не помилка, в кожному матчі така ситуація.
а може це удари які блокірують ігроки, удар був, а до воріт не долетів=)..