Uefa champions league

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Таке відчуття, що там не МЮ, а Динамо якесь........... Послухались мене, луплять в ту рамку........
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
lazer бач ти був дещо правий пару раз прострелив Анрі але сар бере
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
DjFuflik бравісімо нічого не змінилося
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Все 0-0, жалко звичайно, вот статистика:
 

Tr@mP

Користувач
Реєстрація
22.05.06
Повідомлення
224
Репутація
0
мда... сёня ранальда тока руками развадил, да нипанимающие грамассы корчил... (и вриминами была ат чиво...)

жаль деко и месси явно ещё не в своей тарелке, ну да пох... надеюсь через недельку покажут мастер-класс...

0-0 в пользу барсы, теперича астарожничать будед эМ.йУ...
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
DjFuflik сказав(ла):
МЮ не з тієї ноги встало чи що, зовсім не видно тієї гри, на яку вони здатні....жаль!
а патамушо барса на поле...., а не рома
 

Тарик

Користувач
Реєстрація
22.04.07
Повідомлення
6
Репутація
0
Якщо МЮ і в себе так буде грати,то думаю Барса цього року виграє Лігу!!!
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Нє Барса рвала(хоть і не дорвала) МЮ по ігрі було видно шо весь МЮ був на своїй половині(крім К.Роналдо він там шось питався зробить) я думаю в дома МЮ буде рвать.
П.С це моя думка!!!
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
FIFAyer сказав(ла):
Та та твоя Барса, єлі ноги від Шальке унесла!!!!!
ти матч вчорашній дивився?? вчора мю єлі ноги уніс....
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Yaris сказав(ла):
ти матч вчорашній дивився?? вчора мю єлі ноги уніс....
Дивися! Один матч не показник, якшо Барса і в матчі відповіді покаже таку гру, тоді питань нема! Але я бачив 2 матчи проти Шальке і один проти МЮ, поки не на користь Барси!!!!
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
FIFAyer сказав(ла):
поки не на користь Барси!!!!
я думаю шо якраз на користь.... барса не пропустила гола,і це великий плюс, МЮ буде осторожнячать в себе дома, бо якшо барса заб*є, то їм буде ппц
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Yaris сказав(ла):
барса не пропустила гола,і це великий плюс,
Я мав на у вазі 2 протистояння проти Шальке і одне проти МЮ, де були 2 різні команди, якщо Барса зостанеться тією самою командою, шо і в першому матчі тоді........... а так Шальке наваляло(50 ударів в калітку)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Yaris сказав(ла):
ти матч вчорашній дивився?? вчора мю єлі ноги уніс....
...:D ...ні одного гольового моменту біля воріт МЮ...Кріштіано Роналду три рази збивали в штрафному майданчику...також манчестерський клуб не забив пєнальті... і після цього говорити, що англійський клуб "єлі ноги уніс" - це на мою думку повний "піпєц...а те що Барса володіла цілий матч мячем так це ще не показник...і взагалі те що спромігся іспанський клуб , так це тільки гарні фінти з мячом за 40 метрів від воріт...спору немає...красиво...але результату це однозначно не дасть...

Tr@mP сказав(ла):
0-0 в пользу барсы, теперича астарожничать будед эМ.йУ...
...Барсу в Манчестері(це буде в вівторок) від розгрому спасає тільки той факт, що в суботу МЮ грає на виїзді проти Челсі...і якщо Фергюсон виставить в Лондоні основу...то дійсно в Барселони буде багато шансів пройти в фінал...тоді буде повтор минулорічного півфіналу, коли МЮ здав матч Мілану, за аналогічних обставин...
 
C

Colin

Барса атакувала, а забити так і не змогла! Може не везучий день в них був.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Colin,
то як це тиж казав шо виграє і Челсі і Барса і в обох нічия? :D
і на наступному тижні футбол має бути ще більш захоплюючим остання гра перед фіналом
Знахарь сказав(ла):
що в суботу МЮ грає на виїзді проти Челсі...
Думю раді такого МЮ може дозволити один матч спустити, а от Челсі це точно буде тужитися а їм в середу грати теж ;)
 

Tr@mP

Користувач
Реєстрація
22.05.06
Повідомлення
224
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
ні одного гольового моменту біля воріт МЮ...
да ладно, был момент у это"о(начало второго, пятка иньесты), на повторе было видно что щель была приличная и ван дер сар не спасал - вот только камерунец промазал...
Знахарь сказав(ла):
Барсу в Манчестері(це буде в вівторок) від розгрому спасає тільки той факт, що в суботу МЮ грає на виїзді проти Челсі...і якщо
а м.ю. от разгрома в родных стенах спасёт только то - что барса увы не в форме...*CRAZY*

и вообще следуя такой логике, следует ожидать провала м.ю. на стэмфорд бридж, ведь они же в среду играли против барсы, да ещё и на выезде(а это утомительный перелёт\переезд), а челси играл на день раньше +в англии...:-X