Uefa europa league

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
Yaris сказав(ла):
я знаю, кароче, як я поняв ти будеш ше довго тішитися тим шо динамо колись там років 30-40 назад, грало добре ну і тішся, можеш для повного щастя в пості роки написать коли динамо так кубок якись виграло, а я тішусь тим що шахтар в фіналі кубку УЕФА, і має великі шанси його виграти...і ти це прекрасно знаєш
а ти ще довго буш тішитись що динамо провалило 2 сезони! ???
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Arkhangel7 сказав(ла):
да и особенностью вести диалог переходя на личности, так как под другому просто не позволяет образование :) бывает и такое, что поделаешь
На особистості ніяких переходів не було, до цього поста... Заплач, бідненький...
Arkhangel7 сказав(ла):
Потом говорят "ну Украинский клуб, надо за него болеть"
Хто ж тобі таке казав?
Zel сказав(ла):
А по сути своей кроты кротами. Металлист и Днепр вызывают гораздо более тёплые чувства нежели крото-команда с их крото-болельщиками
Ну да, вони ж за свою історію набагато більш нагород завоювали, чемпіонат аж по піцот раз вигравали... No coments...
ZeL сказав(ла):
нужно быть человеком всегда, а не перед финалом просить "милостыню" от народа в виде поддержки
Я розумію що коли немає чітких аргументів людина починає поливати брудом інших, при цьому нести повнійший брєд, но шеф, це вже перебор. Хто і коли просив твоєї підтримки? Сиди собі в куточку і гавкай за свій вердер...
ZeL сказав(ла):
Тяжело просто, видимо, понять что дело не в паспорте и как кто-то упал или ударил, а дело в самих людях которые играют, формируют, тренируют, заботятся, болеют, переживают, ходят, любят и живут футболом
Ну да в Донецьку ж живуть нелюди, які не грають, не формують, не тренують, не піклуються, не вболівають, не переживають, не ходять, не люблять і тим більше не живуть футболом. Гріш ціна твому динамо, якщо вони не змогли пройти настільки немічну команду... А між тим стадіон найкращий у СНГ в Донецьку, одна з найкращих баз, також в Донецьку, найкращі філіали для дітей відкриває також Донецький клуб....
ZeL сказав(ла):
Крото-людям такие простые вещи тяжело понять, они начинают мыслить и аргументировать псевдо-чемпионствами и зелёными бушо-бумажками.
аргументувати бушо-бумажками? Більшого брєду я з народження не чув...
ZeL сказав(ла):
Вот и всё отличие между человеками и крото-людьми
Крото люді? Людино, перестань дивитись спайдер мена!!!
Arkhangel7 сказав(ла):
томущо в матчі зкарпатами він забив 3 голи карпатам
Ну Карпати це ще та команда. Клас серії А, і забити хет трик такій команді може тільки легенда футболу...
Arkhangel7 сказав(ла):
Тарас Михалик, Станіслав Богуш, Олег Гусєв, Сергій Кравченко - тільки не вихованці динамо
каддурі, шацкіх, клебер - це тільки динамо могло таке з людей зробити...=)))
Ozzy сказав(ла):
а шо ти скажеш про шахту??? шо вони за ВСІ минулі роки добились???
Я так розумію Реал для тебе це просто боги футболу, бо історія даного клубу дуже багата на виграші КОК? А щодо Шахтаря то вони виходили в 1/4 УЄФА, вигравали чемпіонат, кубок. А що ще треба для української команди? Чи може ти мені хоч розказати про КОК, який динамо вигравало ще 30 років тому???
Arkhangel7 сказав(ла):
ти мабуть географію погано знаєш! томущо я це не зрозумів
З географією в мене всьо гуд, за це не переживай! Мова йшла про фаркоша, якого називали угорським Мессі...
Arkhangel7 сказав(ла):
ярік про шахту взагалі ніхто нечув !!!!!!! раніш
Ну да, зато про динамо всі чули, як про дірмєцову команду...
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Yaris сказав(ла):
антирекорд ЛЧ поки за ними... нажаль....

анти - против
рекорд - запись
антирекорд - противовозапись? :) МАРАЗМ крепчал деревья гнулись : )))

История создана для того, чтобы ПОМНИЛИ, а не для того чтобы пятили грудь или наоборот кого-то хаяли. Вот мы помним все чемпионства СССР, все кубки СССР, оба кубка кубков, супер кубок, лучших игроков Европы, лучшую сборную СССР из игроков ДК, чемпионы Украины, чемпионы СНГ, кубки Украины... можете продолжить список Шахтёра, хотя примерно таким же количеством перечислений? :) не можете, да и не надо собственно, ведь это было "колись" :) правильно? :) Легче всего сказать что фиговый тренер. К примеру, считаю Сабо самым бездарным тренером, но в Лиге Ч. играло ДК, а не ШД :) странно, правда? :)

В общем ход Ваших мыслей мне уже ясен. Крото-люди крепчают и заявляют о себе в тонах победителей =) ну чтоже, посмотрим - выиграет ШД хоть что-то и на протяжении пары сезонов продержится на этом уровне, тогда и "бульбашки" надувайте - будет повод и не безосновательный, может наконец-то работа с болельщиками ШД начнётся на должном уровне, а не на уровне криков с терриконов и пьянством по кабакам

Учите историю товарищи - очень полезно, хотябы с точки зрения ведения конструктивного диалога, а не "тыканьями" и "завываниями" да я, да мы, да они, а вот вы... =) смешно, честное слово.

Спасибо


З.Ы. Массовые расстрелы спасут мир

добавлено через 6 минут
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Ну да в Донецьку ж живуть нелюди, які не грають, не формують, не тренують, не піклуються, не вболівають, не переживають, не ходять, не люблять і тим більше не живуть футболом.

В Донецке есть нормальные люди, собственно как и везде, но из тех кто "вболiвають за ШД" вменяемых единицы. Работа с болельщиками не ведётся вообще, а она нужна, по этому форму ярко видно.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
ZeL сказав(ла):
Работа с болельщиками не ведётся вообще, а она нужна, по этому форму ярко видно.
Ваша пропозиція? всіх в Бан? чи може всі почнуть без образ висловлювати свою думку?
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu,
стараюсь никого не обижать, но на откровенное хамтсво AdMiRaL_DyPa, другими словами, кроме как наставлением на самообразование, ответить не могу, хотя достоинство оного индивидуума никак не унижал, в отличии от товарища , который занимается соплижуйством и по сути своей национализмом, хотя он сам этого не понимает оно и понятно, образование понять не даёт :)

Бан это крайняя мера, тут не уместная
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
З.Ы. мыслей от людей, ведь практически нет, только "гадания на кофейной гуще"
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
ZeL сказав(ла):
антирекорд - противовозапись? :) МАРАЗМ крепчал деревья гнулись : )))
точно маразм, а ты не в курсе что многии термины дословно не певодяться....=))))))
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
каддурі, шацкіх, клебер - це тільки динамо могло таке з людей зробити...=)))
а чим тобі каддурі не подобається? один з найкращих гравців в ЧУ.
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Я так розумію Реал для тебе це просто боги футболу, бо історія даного клубу дуже багата на виграші КОК? А щодо Шахтаря то вони виходили в 1/4 УЄФА, вигравали чемпіонат, кубок. А що ще треба для української команди? Чи може ти мені хоч розказати про КОК, який динамо вигравало ще 30 років тому???
при чому тут реал? нащо починати розмову про досягненя а потім морозитись про реал? динамо 2 роки провалило в лізі чемпіонів але от ВОНИ ГРАЛИ В ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ, ось в чому різниця.

добавлено через 1 минуту
Yaris сказав(ла):
нічого, і шо??? вот зараз виграють КУЕФА, і все таки яким би там не був шахтар, він зараз кращий за динамо, і це не слова, а три зіграні матчі, за корткий період часу про це свідчать
не факт що вони вердер навіть без дієго обіграють. То нашо починати говорити про щось, в чому ваш клуб повний нуль???
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Ozzy сказав(ла):
То нашо починати говорити про щось, в чому ваш клуб повний нуль???
при чому тут ваш, наш? я вболівав і буду вболівати за динамо в еврокубках завжди, так само як і за шахтар, просто пришлося зараз встати хоть якось на захист шахтарю....
ше раз кажу якшо шахтар нуль то динамо -1, бо шахтар в фіналі, а динамо за бортом!
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
То нашо починати говорити про щось, в чому ваш клуб повний нуль???
не Ozzy ну ти неправ ну ти скажи ну як мона за Німців вболівать?? повір я шахтар більше за тебе ненавіжу но слухай за НЄМОТУ вболівать ну тоді ізіняй це не до мене!!!
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Yaris сказав(ла):
точно маразм, а ты не в курсе что многии термины дословно не певодяться....=))))))
спациально для Вас, дабы больше Вы не пытались бездумно упражняться в лингвистике, в которой Вы явно "не в зуб ногой":
Ante (лат.) - впереди, заранее, перед
Recordum (лат.) - запись

в подтверждение моих знаний -

http://www.trilinguis.ru/latin/dictionary.aspx?wordid=24318
http://www.trilinguis.ru/latin/dictionary.aspx?wordid=2049

учите матчасть
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
ZeL сказав(ла):
спациально для Вас, дабы больше Вы не пытались бездумно упражняться в лингвистике, в которой Вы явно "не в зуб ногой":
мдя.. скажу первое.. я 1 год учил латынь в мед вузе, и перевод терминоелемнтов Ante, Recordum знаю без вас!!
второе многии термины дословно не переводяться с латыни, уж поверте мне я это знаю.
третье - это слово придумал не я, а сми кторые тогда все уши прожужжали... про антирекорд!
и специально для Вас скажу, идите и упражняйтесь в лингвистике!

добавлено через 6 минут
и кстате как когда понимать то что спортсмены "ставят рекорды" - ставят записи... =)))
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
ALik сказав(ла):
не Ozzy ну ти неправ ну ти скажи ну як мона за Німців вболівать??
а чому зразу за німців? потрібно за когось вболівати? можна ні за кого не вболівати, і в чому я не прав? не я починав за досягнення команд говорити
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
а чому зразу за німців? потрібно за когось вболівати? можна ні за кого не вболівати, і в чому я не прав?
та не я некажу шо ти неправ!!! мона і незакого вболівать. но ти просто так казав шо Німці тобі в 100 раз важніжі ніж Українці,не щахта а імено Українці
 

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
AdMiRaL_DyPa, перші 2 цитати в твом останьому пості я не писав !
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
каддурі, шацкіх, клебер - це тільки динамо могло таке з людей зробити...=)))
ти втік від відповіді !
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Ну да, зато про динамо всі чули, як про дірмєцову команду...
шо тоді вже говорити про шахту, гнойна команда ! ?
 

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
ALik сказав(ла):
та не я некажу шо ти неправ!!! мона і незакого вболівать. но ти просто так казав шо Німці тобі в 100 раз важніжі ніж Українці,не щахта а імено Українці
Матч Шахтар -вердер те саме для мене, що й Челсі проти Барселони, але буду за Вердер, думаю зрозуміло чому!
 

ShaNdeR

Користувач
Реєстрація
01.05.09
Повідомлення
14
Репутація
0
Вік
29
я тож буду за вердер !!!!
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Як на мене, рано ще на євроарені проти своїх клубів вболівати...ми з вами не Італія, і не Англія де в багатьох команд є по 3-4 Кубки чемпіонів...
Я дійсно розумію фанатів Мілана, які вболівають проти Інтера...фанатів Барси - проти Реала....але в кожної з цих команд є куча європейських кубків...тому їм можна!
В нас же вперше в історії України в команди зявляється шанс виграти КУЄФА, підняти рівень українського футболу в очах Європи.
Да і коли Динамо вигравало Кубок Кубків в 1975 і 1986 рр. то навіть вболівальники Спартака переживали за київлян...хоча порівнювати протистояння Спартак - Динамо, і теперішнє Шахтар - Динамо...то за часи радянського союзу воно було раза в 2 гостріше...хоча і фанати тоді були набагато спокійніші.
Да і он Росія вже два рази виграла КУЄФА...а ми чим гірші?
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
ALik сказав(ла):
но ти просто так казав шо Німці тобі в 100 раз важніжі ніж Українці
покажи мені де я таке писав.
P.S. ніколи не любив клуби і збірні італії та німеччини