Вегетаріанство. За і проти.

Як Ви відноситесь до вегетаріанства???

  • Проти

    Голосів: 8 72.7%
  • За

    Голосів: 3 27.3%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    11
  • Опитування закрито .

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
а ще колись на території України жило племя ганібалів, так шо мені тепер піти сусіду вухо відкусити??
Тим не менше Український народ, нехай через пару століть, прийняв Християнство і слідував його принципам, і кожного разу кожна з культур хотіла нав"язати свою віру, і навіть скажу більше деяким це вдалося. То шо ми тоді за народ якщо будем слухати індійські чи яконські повчання нехтуючи своїм, тим до чого вели нас наші прадіди??!!
а тепер про автора цієї статті
ОЛЕГ СТУПНИКОВ.
Бывший подполковник, оставивший службу более четырех лет назад, стал не просто кришнаитом: его считают почти что гуру.
Тому я не дивуюся що він порівнює Кришну - гопала та Івана Купала. Будь я прихильником любого божества я б доводив всім - що інші це його прототип.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
http://bt.ilink.com.ua/forum/viewtopic.php?t=10425

ось мій аргумент в користь вегетаріанства - і заперечте, якщо після цих кадрів Вам дозволить совість...
...і в кожного,хто проголосував тут проти.... руки в крові,навіть,якщо він особисто нікого не вбивав...
...і в мене теж.... я не виключення..просто люди повинні знати правду, якою б гіркою вона б не була...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
правду ми знаємо і правду сприймаємо і живемо з цією правдою
а фільм висвітлює бородьбу за захист тварин і не більше
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
а ти його хоть дивився?

добавлено через 6 минут
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
правду ми знаємо і правду сприймаємо і живемо з цією правдою
а фільм висвітлює бородьбу за захист тварин і не більше

Це теж саме, що сказати що Холокост проти євреїв чи Голодомор в Україні - це банальне порушення прав людини, а не злочин проти людства...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
то ви мені поясніть ви не їсте м"яса бо то не здорова їжа, чи через те що вам тварин шкода?? Якщо саме через це то не кажіть що ви не носите одяг з тварин і тому подібні речі
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
не їм мяса взагалі з третьої причини...
шкіряні речі ношу...вірніше доношую,те що купив раніше...а взагалі, це дійсно проблемка - але перехожу на льон, бавовну та шкірозамінник...вирішуємо потихеньку...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
kredit_s сказав(ла):
не їм мяса взагалі з третьої причини...
немає чим??? :D

а от цікаво яка позиція відносно тієї ж експлуатації тварин з метою тримання перегною, яким потім підживлюють землю, щоб давала нам хороші врожаї?
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
kredit_s,
С йогой познакомилась раньше Вас-поверьте правда находится посредине Ваших сегодняшних убеждений.Жизнь покажет Вам Вашу ошибку.Ваше стремление похвально,но жизнь намного сложнее и много граней . Хотя с йогой(вегетарианством) советовала бы познакомиться всем-но это только одна из теорий и она заслуживает изучения.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
:D

добавлено через 4 минуты
Bu_sh_ka сказав(ла):
kredit_s,
С йогой познакомилась раньше Вас-поверьте правда находится посредине Ваших сегодняшних убеждений.Жизнь покажет Вам Вашу ошибку.Ваше стремление похвально,но жизнь намного сложнее и много граней . Хотя с йогой(вегетарианством) советовала бы познакомиться всем-но это только одна из теорий и она заслуживает изучения.
откуда такая убежденность,что вы познакомились с ней раньше?
и даже если это так, в чем сомневаюсь, почему вы уверены что именно ваше познание есть полным и истинным???
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
kredit_s,
А Ваше полное и истинное?Я постарше Вас и "не блондика"(речь не о цвете волос).Мой первый учитель по йоге занимался ей 40 лет.Дружу с ребятами ,которые увлекаются ей уже 20 лет.Знакома с их семьями.Как стартовая точка йога дает многое-но не все.Я стороница того что надо изучить как много больше -и взять самое лучшее.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
немає чим???

а от цікаво яка позиція відносно тієї ж експлуатації тварин з метою тримання перегною, яким потім підживлюють землю, щоб давала нам хороші врожаї?

заради какашок можете експлуатувати зі спокійною совістю, тварини будуть навіть вдячні за постійне харчування....

я так розумію серйозні аргументи у вас вже вичерпані?

добавлено через 2 минуты
Bu_sh_ka сказав(ла):
kredit_s,
Объясни мне в чем я не права-и может быть посмеемся вместе. Или этот пост( две точки, палочки, буква D) несет в себе некий не понятный для простого человека смысл?
о-о-о-о, це таємний знак,зрозумілий тільки для особливо просунутих йогінів, сенс якого зрозуміти звичайній людині не дано...:cool:
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
kredit_s,
тільки для особливо просунутих йогінів, сенс якого зрозуміти звичайній людині не дано...-В йоге такого обозначения нет.Или я не права?Раз Вы такой умный и я что-то пропустила-Автора и литературу в студию.:-[
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
конечно правы...всегда и во всем....
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
kredit_s,
Нельзя заранее правильно определить, какую сторону бутерброда мазать маслом.-Быть правой во всем нельзя
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
kredit_s сказав(ла):
я так розумію серйозні аргументи у вас вже вичерпані?
оскільки ви створили тему тому аргументи маєте наводити ви, я лише запитую.
 

barabashka03

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
3
Репутація
0
Вы глупые люди...Мясо надо кушать...!!!!!!:-| :-| :-| :-| :-|
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Один из вариантов казни по-китайски. Китайцы могли кормить жертву исключительно вареным мясом.(менее, чем через месяц, жертва умирала) Никогда не слышал, чтоб казнили при помощи каши или овощей. Не повод ли задуматься?
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
43
kredit_s,
Якби того китайця годували виключно одною капустою (наприклад) він теж здох би... Справа не в м*ясі, а в тому, що одним мясом підтримувати організм в робочому стані не вдасться :)
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
kredit_s сказав(ла):
Один из вариантов казни по-китайски. Китайцы могли кормить жертву исключительно вареным мясом.(менее, чем через месяц, жертва умирала) Никогда не слышал, чтоб казнили при помощи каши или овощей. Не повод ли задуматься?
Один из вариантов пытки по-американски: включать в камере заключенного музыку, причем на полную громкость, и крутить ее сутки напролет. Это, конечно же, повод задуматься: не вредно ли слушать музыку?

Jazz, rock'n'roll, R'n'B - вот что нас губит, :)
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Black_Raven сказав(ла):
kredit_s,
Якби того китайця годували виключно одною капустою (наприклад) він теж здох би... Справа не в м*ясі, а в тому, що одним мясом підтримувати організм в робочому стані не вдасться :)

це навряд чи...

добавлено через 1 минуту
JohnSparrow сказав(ла):
Один из вариантов пытки по-американски: включать в камере заключенного музыку, причем на полную громкость, и крутить ее сутки напролет. Это, конечно же, повод задуматься: не вредно ли слушать музыку?

я писав про позбавлення життя, а не про питки читайте уважніше...