Верите ли вы в существование иннопланетян?

Верите ли вы в существование иннопланетян?

  • Верю.

    Голосів: 105 41.0%
  • Верю на 50%, потому что не видел резких доказательств.

    Голосів: 62 24.2%
  • Не верю.

    Голосів: 26 10.2%
  • Это всё фантастика.

    Голосів: 13 5.1%
  • Я сам иннопланетянин :)

    Голосів: 50 19.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256

Maxnat#j

Користувач
Реєстрація
17.01.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Самих НЛО я не видел, но инопланетян - немерено :), каждый 2-й из НАС ОН так что повнимательнее с НАМИ :-|
 

Geem

Користувач
Реєстрація
22.09.07
Повідомлення
6
Репутація
0
Лично я выбрал второй пункт, так как серьёзных доказательств действительно не видел ( по ТВ всё что хочешь расскажут ), но все таки не может так быть что только мы одни во всей вселенной.... анриал ))
ИМХО
 

Master Of Puppets

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
Geem сказав(ла):
но все таки не может так быть что только мы одни во всей вселенной
Вот и я о том же!
PATRICK сказав(ла):
тут сумніваюсь. поки людство займалось війнами, розподілом влади, самими собою, інші могли б піти набагато далі від таких тормозів як ми (люди)
Я цього не заперечую, тому що може бути і так, як ти сказав, і так, як я... Тут взагалі роздумувати - марна трата часу, все одно це фактами не підтвердиться... по крайній мірі найближчим часом...
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Master Of Puppets сказав(ла):
по крайній мірі найближчим часом...
якщо чисто теоретично забєцать гіпотезу про то шо ми одні у всесвіті, то має буть якесь призначення такому безглуздому суспільству або, що більш вірогідно при таких обставинах, це тупо Чиясь шютка :)

хе,,,,,,,,,,,,,,,,,
 

Master Of Puppets

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
Ггг, можливо й шутка, а на рахунок призначення, то згодний з тобою. Хоча ми, люди, настільки звикли до того, що у всьому повинен бути смисл, що просто не повіримо в те, що ми існуємо просто так, без всякого призначення і т.п., але все ж це ніхто не виключав (це якшо брати до уваги твою гіпотезу).
 

Master Of Puppets

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
От бачиш, і я про те ж. з відчуттям того, що смисл в нашому існуванні є, нам стає легше від того, що хоч не дарма живемо.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Master Of Puppets сказав(ла):
з відчуттям того, що смисл в нашому існуванні є, нам стає легше від того, що хоч не дарма живемо.
а як щодо інопланетних створіннь?
в них мабуть теж нема смислу життя (чи існування), але ж катають сюда частенько на своїх тарєлочках неспроста... значить десь заковика :)
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Якшо зважити той факт, що всесвіт ДУУУЖЖЖЖЖЕЕЕЕЕЕЕЕ великий, і зовсім порівняно з його розміром недосліджений, то цілком ймовірно що є якісь прояви життя на інших землях.
 

Andryha

Користувач
Реєстрація
13.02.08
Повідомлення
94
Репутація
0
Сам я їх не бачив але думаю шо є бо багато програм про них бачив. І в Україні багато раз бачили НЛО, ще й всі люди дають однакові описи.
 

Gideon

Користувач
Реєстрація
14.01.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Недавно астрологи відкрили 10 планету, яка дуже схожа на землю, а це значить шо там є життя!! Правда яке ніхто незнає :-(
 

Lovlir

Кукловод
Користувач
Реєстрація
20.06.07
Повідомлення
14
Репутація
0
Gideon сказав(ла):
Недавно астрологи відкрили 10 планету, яка дуже схожа на землю, а це значить шо там є життя!! Правда яке ніхто незнає :-(
вот это интересно... А можно поподробнее? Ну например, хотя бы для начала статья и инета....
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Lovlir сказав(ла):
вот это интересно... А можно поподробнее? Ну например, хотя бы для начала статья и инета....

Чёлтая пресса, как всегда, кишит статьями похожего смисла. Поверьте, если НЛО и существует, то мы об этом узнаем в последнюю очередь. :cool:
 

кукла.Барби.

Користувач
Реєстрація
14.02.08
Повідомлення
24
Репутація
0
Я то верю, то не верю...Раз по телеку видела,а вживую нет.Может они и существуют?...
 

Gan1beS

Користувач
Реєстрація
31.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
34
Та піпєц задрали вже ці марсіани вже який раз прилітають за САЛОМ:D
А якшо серйозно то все може бути секса в СССР тоже не було...:D
 

Lovlir

Кукловод
Користувач
Реєстрація
20.06.07
Повідомлення
14
Репутація
0
Gan1beS сказав(ла):
А якшо серйозно то все може бути секса в СССР тоже не було...
Извините за оффтоп, но меня эта фраза бесит. Люди говорят её даже не зная её предистории...

В 1986 состоялся первый советско-американский телемост, организованный Владимиром Познером и Филом Донахью.
Была успешно зделана запись этого телемоста, а позже под видом прямого эфира она была предподнесена простым советским гражданам.

По одной из версий (наиболее вероятной версии) когда была задета тема Афганской войны и отношений между русскими солдатами и афганскими женщинами Людмила Иванова, член "Комитета советских женщин" заявила, что в союзе секса нет, а есть любовь. Но в показе советским гражданам последнюю фразу, как бы случайно вырезали, вот и получилось, что в союзе секса нет.

Существует еще одна версия. Опять же связанная с тем советско-американским телемостом.
Одна американка сказала в своём выступлении, что на американском ТВ часто используют в рекламах сцены сексуального характера и спросила: "А нет ли у вас такого же?"
И ей, вроде та же Иванова ответила: "В союзе секса нет (раздался бурный смех) на телевидении!" Но из-за смеха, последнюю фразу никто не расслышал.
 

Gan1beS

Користувач
Реєстрація
31.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
34
Lovlir если тебя чтото бесит то тебе нада принять успокающее или изолировать сябя от людей. DON'T WORRY BE HAPPY!!!:cool:
За инфу спс оч познавательно:)