Жестокость

  • Автор теми Sneg
  • Дата створення

Sneg

Користувач
Реєстрація
14.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Как сильно присутствует жестокость в наших отношениях с близкими людьми, а именно с любимыми?
Я слышал что мужья даже избивают своих жен и причиной тому "любовь", или ненависть?:-[
 

falconna

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
64
Репутація
0
Причиной тому, разумеется, любовь. К самому себе. Я так считаю. "Обидели меня, любимого, ну так получайте..."

Никогда не верила в народную поговорку "бьет - значит любит". Что бы там ни было - сама стараюсь на близких даже голоса не повышать. Не то что уж там уж что... )
И того же ожидаю по отношению к себе.

Конечно, жестокость разная бывает, не только физическая. Часто люди делают больно близким либо не замечая этого, либо потому что надеются, что раз уж они близкие - то все поймут и простят. И часто забывают о том, что именно близкие воспринимают все во сто крат острее и болезненнее других.
 

Sneg

Користувач
Реєстрація
14.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Как по мне так лучше ударят чем морально угнетают. Я согласен что близкие люди все во много раз сильнее ощущают любой "пресссс..."
Но кто в жизни не испытывал это чувство?
 

falconna

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
64
Репутація
0
Гм. а если тебя ударит близкий человек - это разве не будет на тебя давить и морально?
Отношения - они либо "здоровые", либо нет... Не знаю, что тут может быть лучше...
Sneg сказав(ла):
Как по мне так лучше ударят чем морально угнетают.
Когда-то и я говорила также. Позже пришло осознание того, что лучше уж быть одной, чем терпеть чью-то жестокость или самой причинять боль кому-то.
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
У свій час пережина таке (фізичне насилля), але терпіла, не можу пояснити чому, навіть собі не можу пояснити. Кохала? - Так, кохала, сильно, але зараз думаю навіть кохання не повинно бути причиною. Якийсь час навіть себе винила, хоча і не було за що. Це не був систематичний терор, а рідкі випадки, які з часом частішали і ставали більш жорстокими.
Потім проснулась одного чудового ранку і усвідомила "Я так все житя прожити не хочу", зібрала речі і пішла. Не жалію зараз, але є як свої плюси, так і мінуси. Звісно тепер ніхто мене не ображає, не відчуваю тиску, страху.. але з тих пір так і не знайшла свою другу половинку, не можу закохатися, сумую трохи за тими стосунками. Але вважаю що вчинила правильно, хоч і пізно :-[ Ось уже майже три роки самотня, та знову ж таки - краще так. І не можу зрозуміти жінок які терплять насилля, так само як і їх чоловіків (до речі, хотілось би віслухали думку не тільки тих хто терпить, а й тих хто завдає шкоди). У кожного свої причини, але не потрібно боятися розірвати такі стосунки, життя на цьому не закінчується. Я, от, живу далі і насолоджуюсь життям.
А на рахунок моральної жорстокості, то, напевно, сама так поводжусь. Вважаю, краще прямо сказати близькі людині про своє ставлення до тої чи іншої ситуації, і цим завдати болю, ніж оберігати її, і тим самим робити тільки гірше. Звісно все залежить від рівня стосунків. Як я вже не раз говорила, моральні аспекти занадто індивідуальні, кожна ситуація і її учасники дуже різні, тому я, наприклад, не можу висловити якусь однозначну думку.
 

Sneg

Користувач
Реєстрація
14.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Авария сказав(ла):
Вы явно грустите по тем вашим отношениям, - наверное исчренне любили. Знаете я раньше даже и незнал как жить то дальше... Но никогда не грустил, сейчас стал жестоким и к себе и людям.
Все тяготы и невзгоды делают нас жестокими, а не крепче. А по поводу любви,-встретите еще, в самый неожиданный момент.

добавлено через 3 минуты
falconna сказав(ла):
Когда-то и я говорила также. Позже пришло осознание того, что лучше уж быть одной, чем терпеть чью-то жестокость или самой причинять боль кому-то.
Порой мы сами не осознаем как больно мы делаем близким и родным людям...Даже когда поздно мы даже не извиняемся за свои действия и поступки. Вот в такие моменты и вылазит ЖЕСТОКОСТЬ.
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Неправда,человек жестоким не становится.Он становится крепче и стелит себе соломку.А отношения просто не спишит развивать,на все смотрит с юмором.А больно зачем делать? Что ты этим докажешь?
 

Sneg

Користувач
Реєстрація
14.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Bu_sh_ka сказав(ла):
Неправда,человек жестоким не становится.Он становится крепче и стелит себе соломку.А отношения просто не спишит развивать,на все смотрит с юмором.А больно зачем делать? Что ты этим докажешь?
Соломку себе точно не стелю, даже не проецирую на себя. Но юмора поверьте нету, даже и в мыслях подобное не вертелось. Больно... Что бы в душу не лезли-как бы защита от внешних раздражителей...
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Sneg,
Когда закрываешься от внешних раздражителей, можно пропустить и хорошее.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Sneg,
Когда жизнь бьёт ключом... по голове, ожесточиться - самая простая и незатейливая реакция. Гораздо сложнее - остаться самим собой и идти дальше, не обозлившись на весь мир.
 

Sneg

Користувач
Реєстрація
14.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
_lola_ сказав(ла):
Когда жизнь бьёт ключом... по голове, ожесточиться - самая простая и незатейливая реакция. Гораздо сложнее - остаться самим собой и идти дальше, не озлобившись на весь мир.
Для начала спасибо что зашла и написала свое мнение. Мне хочется прочесть любые мнения, возможно кому нить наш вопрос поможет в жизни!
 

Sergiy

Користувач
Реєстрація
21.09.09
Повідомлення
12
Репутація
0
Sneg сказав(ла):
Я слышал что мужья даже избивают своих жен и причиной тому "любовь", или ненависть?
Причина тому-дурість.Але хто з таких "героїв" признається, що принижуючи жінку, він отримує задоволення?;) :-X
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Sergiy сказав(ла):
що принижуючи жінку, він отримує задоволення
Це вже щось на рівні самоствердитися. Принижуючи жінку, він затикає ті провали свого чогось нереалізованого, невдоволеного самим собою або ж таким чином гадає, що знижена самооцінка зробить її слухняною у всіх аспектах життя.
 

oksya34

Користувач
Реєстрація
19.02.07
Повідомлення
22
Репутація
0
Sneg сказав(ла):
Я слышал что мужья даже избивают своих жен и причиной тому "любовь", или ненависть?:-[
Для початку це неповага до жінки! "б'є - значить любить?" - це повний абсурд! Справжній чоловік буде захищати жінку і ніколи не підніме на неї руку! А той що підніме - "изверг", якому пора лікувати свої нерви!
Суто моя думка.
 

_MarGaritA_

Користувач
Реєстрація
07.01.09
Повідомлення
85
Репутація
1
Вік
31
oksya34 сказав(ла):
Для початку це неповага до жінки! "б'є - значить любить?" - це повний абсурд! Справжній чоловік буде захищати жінку і ніколи не підніме на неї руку! А той що підніме - "изверг", якому пора лікувати свої нерви!
Суто моя думка.
+ как говорят: "Ударит один раз - будет и второй, и так далее...". Так что если ударил, то лучше уйти от такого человека сразу.... хотя есть исключения...O:)
 

Mendor

Користувач
Реєстрація
18.07.06
Повідомлення
73
Репутація
0
_MarGaritA_ сказав(ла):
"Ударит один раз - будет и второй, и так далее...".
"Бєй бабу молотом, будєт баба золотом" - народна мудрість:D. Всі баби дуже хитрі спочатку пиляють своїх чоловіків зранку до ночі, а потом коли доведуть до ручки начинають кричать "Памагітє ізбівают", відносьтесь до чоловіків нармально ї ніхто вас не буде бити.
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Mendor сказав(ла):
Всі баби дуже хитрі спочатку пиляють своїх чоловіків зранку до ночі
Чому катиш під "всі", а по-друге - це вже не хитрість, це вже дурість.
А хитра жінка, звичайно якщо вона хоче втримати коло себе чоловіка, - буде йому догоджати майже у всьому. А ще такі чудеса робить кохання, жінка мов ніжна перлина спокійно лежить на дно океана, споживаючи і вдихаючи чисту воду, де не плаває риба. )))
 

Sneg

Користувач
Реєстрація
14.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
На мой взгляд больнее просто молча уйти, нежели колотить, да и не отношения это уже будут... Иначе нет смысла в таких - терпимых отношениях. Страх за непредсказуемые поступки одного из двух людей всеравно доконает любые чувства. ЛОЛА правильно написала" ключом по... голове."
 

ALU

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
14
Репутація
0
Вік
34
не хочу нікого образити, але доведено, що найперше агресія виходить від чоловіків...в них інший характер, ніж у жінок... і вважається неправильно, коли чоловік б"є жінку... хоча спричинити таку ситуацію може й жінка, але є ж інші методи, щоб налагодити стосунки...