
вболіваем то за нашого, но чомусь мені здается що виграє Ібрагіимов.Звичайно я за те щоб Володя виграв,але бій покаже.....podvodnik сказав(ла):Владимир-108кг Султан-99кг
Болеем за нашего!
Якщо проснуся, а мені також дуже хочеться побачити цей бій, бо дуже вже багато розмов про нього, тим більше 3 пояса на кому,timka сказав(ла):бы как-то хоть запись увидеть....
підтримую,і я не лягаю спати бо якщо ляжу то вже не проснусь на бій:-p_М_а_L_а_Я_ сказав(ла):Ну ну побачимо хто не проспить,от я навіть не буду лягати зараз засяду на фільми і час швиденько пролетить.
)
, яка ціль спарингів ? шо потрібно навчитись ? погано шо я небоксер неможу поняти. але так показалось мені шо Кличко навіть може боксувати в розміні на середній дистанції просто він неприучаний , нема привички . от якби в спарингах він більше цим займався то нам булоб на шо дивитись . а то шо він джеб вміє бити це понятно вже давно, помоїму і тренувати непотрібно . Чемпіону видніше звісно.
*THUMBS UP *BRAVO*