Бокс

_М_а_L_а_Я_

Користувач
Реєстрація
25.02.07
Повідомлення
43
Репутація
0
Ну ну побачимо хто не проспить,от я навіть не буду лягати зараз засяду на фільми і час швиденько пролетить.
 

Salim

Користувач
Реєстрація
16.02.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Думаю Кличко в 9 раунде Ибрагимова досрочно
 
B

BiZnEsMeN

_М_а_L_а_Я_ сказав(ла):
Ну ну побачимо хто не проспить,от я навіть не буду лягати зараз засяду на фільми і час швиденько пролетить.
підтримую,і я не лягаю спати бо якщо ляжу то вже не проснусь на бій:-p
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Мда поєдинок видався складним для Володі але і Султану було не весело :))
Хто захоче подивитися поєдинок я зробив запис
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
ділимось впячатлєніями :)
ударчик у Клічко ого го . от тіки нокауту неполучилось , да і нестарався Кличко особо , а по моїму всетаки він ше боїця, мені дуже цікаво як Кличко проводить спаринги , невже так само у стійці ліворукого фіхтувальщика , їму рапіру і на олімпіаду :) , яка ціль спарингів ? шо потрібно навчитись ? погано шо я небоксер неможу поняти. але так показалось мені шо Кличко навіть може боксувати в розміні на середній дистанції просто він неприучаний , нема привички . от якби в спарингах він більше цим займався то нам булоб на шо дивитись . а то шо він джеб вміє бити це понятно вже давно, помоїму і тренувати непотрібно . Чемпіону видніше звісно.
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Ну ось пару скрінів... не дивився сам бій - дрихнув! Хай там що говорять про силу волі, але в 4 ранку встати щоб полививтися бій я не зміг! :-[
 

Bogdan

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
109
Репутація
0
Кличко - Чемпіон!

На мою думку бокс був трошки ску4новатим , Кличко не хотів іти на ріск , просто зробив собі результат...і все .А потім його головним завдянням було тримати суперника на дистанції і він це зробив.... А на рахунок того що він не хотів зближатися з суперником, в Ібрагімова меньші руки чим в Кли4ка і він трошки швидчий (Кличко боявся цього....)Да а ще мені сподобалось як Ібрагімов кинув Клічка на 4 бала молодець...Йому можна тепер брати участь в змаганнях не тільки в боксі:D :) *THUMBS UP *BRAVO*
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
О доречі у Володимира Кличко це 50-а перемога, так як я побичив там писало що це новий рекорд незнаю правда до чого то воно повязане,
ну і 3 його поразки і 44 поєдинка закінчив нокаутом.
А Ібрагімов на скільки я памятаю 22 поєдинки виграв і одна нічия, а це його перша поразка.
Так що важність цих поєдинків захоплює
так бачу багато хочуть подивитись бій виложую тут
 
B

BiZnEsMeN

Скажу чесно,я чекав більшого,бій мені зовсім несподобався,можна сказати так, до 7 раунду бій був такий... "ТИ МЕНЕ НЕ БИЙ,Я ТЕБЕ НЕБУДУ" боялись іти вперед обоє боксери , але ж у Володі пару раз проходив удар в голову, чого він більше з правої небив???:-(
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
BiZnEsMeN сказав(ла):
чого він більше з правої небив???
хм мабуть тому що міг би получити з лівої від суперника, явно було видно тільки Володя проводив удар правою Ібрагімов йшов в напад.
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu Дякую що виложив поєдинок Кличка.
Тільки що подивився бо рано проспав,мені не дуже сподобався,але в останіх
раундах Кличко показав себе,
я радий шо український спортцмен виграв цей поєдинок.
*BRAVO*
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Дэвид Хэй - Энцо Маккаринелли
Супертяжелый вес(св. 90.719 кг),12
толі опечатка толі бойци перешли у супер тяжи странно , нечув да і чого бойцам будучи чемпіонами переходити в супер тяжи для обєднання поясів ? хіба незмогли організувати обєднавчий бій і рішили дєбютіровати в супер тяжах . хто знає цих бойцов тот підтвердить шанси у них і в супер тяжах Є . як некрути бій має бути набагато цікавіший за Кличко-Ібрагімов , але нам врятлі покажуть . таяк в цей день вийдуть в ринг С. Піттер-О. Маскаєв з 8 березням вас уболівальники боксу :)
 

podvodnik

Користувач
Реєстрація
21.02.07
Повідомлення
94
Репутація
0
Супер бокс показал Владимир.Неожидал такой победы.Вчистую практически одной левой.Супер!Выглядело как разница в классе:) Красава! Первая настоящая победа которой стоит гордитьса!Всё было супер не к чему придратьса.Единственно не пойму почему не закончил досрочно? Думаю в интервью расскажет.
Интересно что будет с неандертальцем Валуевым?:D
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
У кого є запис двох боїв до бою Кличка??? На мою думку і не тільки мою, ці бої були набагато кращі і видовишніші за бій Кличка.
 
B

BiZnEsMeN

Frost сказав(ла):
У кого є запис двох боїв до бою Кличка??? На мою думку і не тільки мою, ці бої були набагато кращі і видовишніші за бій Кличка.
Я тебе підтримую,особливо той бій коли цей непереможний ДЮДІ ,получив хорошенько від негра,мені чомусь здавалось шо там виграв негр,там навіть по обличі можна було судити хто виграв а хто програв, на обличі негра майже нічого не було ,а на обличі цього ДЮДІ два чи три розсіченя шей гіматом куча>:eek: .Цей бій мені сподобався набагато більше ніж Кличка і Ібрагімова
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Цей Дюді взагалі якісь унікальний чєловєк: спочатку стільки понапропускав пушечних ударів, яких він впринципі міг і не пропускати, ще нормально боксірува, потім розчехлився під кінець і вже не пропускав. після бою нормально себе чухав, не зважаючи на розбиту голову і несумніваюсь шо з нормально струшеними мізками, можливо вже привик...А так як боксер він мені дуже сподобався, а переміг він по очкам, просто сам не дуже сильно лупив а часто. До дюді ще був класний бій, не помню як звали тіпа Афроамерикоса, дуже класна техніка да і вопщє видно шо талант боксьорский.
 

_М_а_L_а_Я_

Користувач
Реєстрація
25.02.07
Повідомлення
43
Репутація
0
А я б вийшла проти Кличка :D !:cool: ...>:eek: ...:-| ...ггг...
 
B

BiZnEsMeN

Наші боксери сьогодні приїхали з Шостки і непогано виступили............
правда KypeR????:)
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
Да виступили ми не тошо не погано, а піпец як погано.....ні одного КМС ніхто не виповнив...:(Взагалі з Хмельницької області 1 чоловік вийшов в фінал із 25....оттак буває в житті....треба тренуватись тренуватись і ще раз тренуватись(Тяжело в ученії, легко в бою...:)_)Нащёт боя Кличка, то і правда бій не дуже, не агресивний, но точно знаю шо Володя своє завдання на бій виконав почті відмінно....