чи є ще патріоти?!...

originale007

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
17
Репутація
0
на мою думку патріот, це не той хто голосніше крикне я люблю Україну, і не той хто без помилок знатиме закон,України.
Патріот той хто незадумуючись над ідеалами робить добре свою справу на користь тієї мети яка його спонукає до відмінного виконання свого маленького шматочка роботи у великому просторі патріотизму:)
 

aXiom_A

Користувач
Реєстрація
27.08.07
Повідомлення
45
Репутація
0
патриоты Украины есть!!!
но, судя по положению в стране, в основном, это люди недалёкие, которые не могут в полном обьеме оценить в какой ж... находится Украина...
любить Украину такой, как она есть сейчас - глупо.
Вся интелигенция "втікла на захід"
а нам остались те... кто остались.
ПАТРИОТЫ!!! СПАСИБО ВАМ!
...но лучше б вы тоже смылись куда-нибудь на запад......
 

Nila

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
33
А я вважаю, що патріотизм може виявлятись порізному, але любити свою Батьківщину повинні усі, хоч які б проблеми наша держава не мала....:cool:
 
K

Kate

ПАТРИОТИЗМ (от греч. patriotes - соотечественник - patris - родина),
любовь к родине; привязанность к месту своего рождения, месту жительства.

Ось що в мене написано в словнику.:)
Я дуже люблю і поважаю Україну, але не вважаю себе патріоткою. Так, я розмовляю на українській мові, вважаю себе українкою, але я не патріотка. Незнаю, чому... Напевно я не відчуваю тієї безмежної любові до своєї країни, не відчуваю, що при будь-яких обставинах зможу відстоювати її інтереси.*PARDON*
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Vrednaia сказав(ла):
Вопрос по теме , а что вы подразумеваете под словом патриот ? Любить Украину , уважать ее законы и политиков , отстаивать ее интересы , что ??????

Усе, що стосується України ( її народу) та її долі))
 

farik

Користувач
Реєстрація
19.05.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
37
Мені здається, що патріотизм потроху вимирає в Україні, як форма соціального буття. Куди вже гірше???
Мене настільки це бентежить - що у нас, тобто молоді розвиваться такий пофігізм(І я не ангел) до всього( держави, майбутнього і самих себе) ЦЕ такий український менталітет деформований і спотворенний ходом нашої історії і розвитку....... НІкому ні до кого нема діла ... ЖАх!!!!!!!!!
Для порівняння візьміть хочаб росіян чи особей кавказкой национальності... ОКО ЗА ОКО, ЗУБ ЗА ЗУБ........
Всі хочуть відучитись і дати дёру за бугор ,.......!!!
Але це самий простий варіант - піти від проблеми, а не вирішувати її
А лишитись тут, незважаючі на будь-які обставини пробиватись ....СЛАБО??
Я особисто можливо й поїду закордон - заробить грошеннят, але піднімати себе й сімю в подальшому буду лише на україні......
А ТИХ кому пофіг - НЕУВАЖАЮ
 

Natashe4ka

Користувач
Реєстрація
09.09.06
Повідомлення
70
Репутація
0
Цим сам собі і противоречиш, кажеш шо це тупо і ті люди які пропихаються за кордон також роблять неправильно, а сам при цьому
farik сказав(ла):
Я особисто можливо й поїду закордон - заробить грошеннят
Ну так ось ті люди так само їдуть за кордон аби заробити трохи грошеняток, ну так не зарікайсь раніше часу ;)

farik сказав(ла):
А лишитись тут, незважаючі на будь-які обставини пробиватись ....СЛАБО??
Ну а ніби ти сам залишися тут і будеш сидіти з декільками копійками в кармані при цьому не маючи майже нічого,якшо у тебе випаде таке можливість, от скажи невже ти пропустиш таку удачу? Саме ізза цього люди їдуть за кордон, аби пропихнутись трохи вперед , а далі вже будуть гроші,домівка і сім'я, хоча половина із них залишаєтсья назавжди, адже там більш сприятливі соціальні і матеріальні умови, саме в цьому і проявляється ну так би мовити пофігізм до України, грубо але факт є фактом. Кожен вибирає те місце, де йому краще...
 

farik

Користувач
Реєстрація
19.05.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
37
Можливо й так!!!!! Але я б це назвав експлуатацію закордонних ресурсів задля свого а значить державного добра.....
Natashe4ka сказав(ла):
там більш сприятливі соціальні і матеріальні умови, саме в цьому і проявляється ну так би мовити пофігізм до України
НЕ спорю треба ще й подивитись з другої сторони - україна тобто її керівництво ні фіга не робить задля ,як мінімум, полегшення життя а про нормальний,здоровий саморозвиток і самореалізації мова навіть не йде......
Наприклад, в сша хочеш відкрити своє діло, здав пару документів, основних, і тобі ще зверху стартовий капітал!!! А нас пока пройдеш всі інстанції і даш всім на лапу - СОСТАРИШСЯ:-(
Звіздец одним словом - УТОПІІІІЯ
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Natashe4ka сказав(ла):
люди які пропихаються за кордон також роблять неправильно
Якщо я виїхав закордон то я вже не можу бути патріотом? Я так недумаю! Свого часу Багато людей вимушені були покинути державу і так і незмогли повернутися але вони завжди лишалися патріотами. Чи думаєш мало зараз їде з держави і їм душа не болить?...
 
M

Marik_de_Sad

патріот куби і ямайки.

люблю украиу
але не українців
люблю нетішин
але не нетішинців
люблю світло
але не хаес
люблю націоналізм
але не нацизм.


чужого навчайтесь
й свого не цурайтесь...
 

farik

Користувач
Реєстрація
19.05.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
37
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Свого часу Багато людей вимушені були покинути державу і так і незмогли повернутися але вони завжди лишалися патріотами
НА рахунок цього можу ще добавить, як виняток(того що стосується мною сказаного),що ті що виїхали закордон входять до діаспор....... то з них треба брати приклад .......РЕСПЕКТ
Думають про україну, переживають за україну, турбуються про україну - будучи там, на чужині
А ми!!!!! В себе дома!!!!!!!! І то так не можем!!!!!!!
Оголошую догану всім і самому собі:-p
 

Natashe4ka

Користувач
Реєстрація
09.09.06
Повідомлення
70
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Якщо я виїхав закордон то я вже не можу бути патріотом? Я так недумаю! Свого часу Багато людей вимушені були покинути державу і так і незмогли повернутися але вони завжди лишалися патріотами. Чи думаєш мало зараз їде з держави і їм душа не болить?...
По-перше читай уважно, я передала зміст посту farik'а,а по-друге, на рахунок твого посту, я нічого не маю проти, люди їдуть за кордон тому що виникають такі обставини, і будучи там далеко вони і залишаються патріотами, сама чула по розповідям інших, що коли так далеко від рідної домівки, то душа аж ниє, так хочеться побути там- на рідній землі. Такшо думаю тут нема чого спорити, всі ми частично праві :)...
 

_Flower_

Користувач
Реєстрація
13.07.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
32
На мою думку, патріоти в наш час є, і їх багато. Хай вони й самі цього не знають... адже патріотизм проявляється не в тому, що кожен буде кричати "так я патріот".
Мені здається, що в деякому значенні я теж патріотка, адже коли в Міранду заходять люди з Росії і починають кричати мол "Пишите по-руски, я ничего не понимаю" так і хочеться їм на зло писати виключно українською (а я так і роблю :D ) :-p :D

можливо це не являється проявом патріотизму...та все ж таки... =)
 

farik

Користувач
Реєстрація
19.05.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
37
_Flower_ сказав(ла):
адже патріотизм проявляється не в тому, що кожен буде кричати "так я патріот".
таК !! Звичайно не в цьому - не треба ходити в вишиванці, мати на голові оселедця і носити одежу з ярликами *Made in Ukraine* ( Якщо тянутись до іделу - то саме те, що треба)........
Але на мою думку треба жити по-українські, думати по-українські і говорити по-українські........
Як це робити, чи робити це взагалі хай кожен вирішує сам за себе!!!!!!!!!
 
S

SilentKiller

farik сказав(ла):
Але на мою думку треба жити по-українські, думати по-українські і говорити по-українські

Говорити по українски : )))) гыгыгыгы розмовляти Українською имхо...
А думати по-українські это как? Москаль ворог, що не з"їв то понадкушую или как ты это себе представляешь? Опиши правила "думания по украински" плиз самому будет интересно почитать.
А также правила "жити по українськи".
По моему ты какой-то бред несешь.
Патриот это человек который любит и уважает свою страну(ту в которой родился или живет) и если надо пойдет за нее на смерть.
 

farik

Користувач
Реєстрація
19.05.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
37
Я висловив свою думку!!!!!!! (і не треба придиратись до моєї орфографії)
Повторюсь, кожен в ці поняття вложує що хоче, якщо взагалі має що вложить.!!!!!!!!
SilentKiller сказав(ла):
Патриот это человек который любит и уважает свою страну(ту в которой родился или живет) и если надо пойдет за нее на смерть
ЦЕ не все !!!!!! з цих слів виходить - просто свідомий українець!!! А патріот то трішечки більше!!!!!!;)
 

_кЭтрі_N_

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
15
Репутація
0
Патріоти завжди Є !!! і завжди будуть !!! :)
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
І щоб бути патріотом України - не обов'язково бути українцем!
 

Nicole

in.magic.love
Користувач
Реєстрація
28.02.08
Повідомлення
14
Репутація
0
vk713 сказав(ла):
І щоб бути патріотом України - не обов'язково бути українцем!
Я з тобою згодна. В мене тьотя живе в Франції то вона така патріотка України шо таких редко де знайдеш.*BRAVO*
 

Salim

Користувач
Реєстрація
16.02.08
Повідомлення
43
Репутація
0
[[[____NiKoLe____ сказав(ла):
]]]В мене тьотя живе в Франції то вона така патріотка України
Якщо вона патріотка України, то чому живе в Франції?